Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Hlášky, vtipy a humorné příhody

Hodně se zasmějete při hraní?

Ano   [ 91 ]  
96%
  96%
Ne   [ 3 ]  
3%
  3%

Celkem hlasů : 94
Lamius
Zaslal: so září 11, 2004 10:19 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Dvakrát moc srandovní to není, ale někdo tady psal o kouzelníkovi, jehož nejčastější kouzlo je "hyperprostor směrem od bojiště". Tak toho mám pod svým PJ vedením taky. Naposledy to ovšem překonalo veškerá očekávání. Hráli jsme "Kouzlo moci" a náš elfí kouzelník (chováním má k elfovi tak blízko asi jako já rozumím kvantové fyzice) strávil od cesty lodí celou dobu neviditelný. Rozumějte- celou tu jeskyni s Chalebem se absolutně neúčastnil jakékoliv činnosti, protože nemohl ani mluvit. Navíc málem kvůli tomu přišel o život, protože prohledával jeskyni se skokany sanži a skončil na mezi vyřazení. Ostatní postavy to nevěděli (hráči ano, ale neomhli nic dělat- házel jsem si, jestli něco nezaslechli) a tak odkráčeli pryč předpokládaje, že je kouzelník dál sleduje. Naštěstí pro postavu pak napodruhé uspěl v hodu proti pasti (měl přesně poloviční pravděpodobnost) a tak se na mezi vyřazení odklopýtal pryč. Nakonec, když chtěli jít pryč, tak se zviditelnil a hodil jenom tak kvůli zkušenostem nebezpečný ovoce a tím na družinu přilákal posledních pár zbylých domorodců a málem zase přišel o život.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Mikk
Zaslal: pá říjen 29, 2004 11:06 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
heh... to je ale prdel... tak to může bejt sranda:-)))))))))... s vama bych si chtěl zahrátSmile))... Mi tedy Kouzlo... hráli tak nějak jako profíci.. byl to mazec:-)... přesně jak ve filmu, kde nějaká americká jednotka pročesává Džungli a něco hledá:-/... škoda, že o nás od začátku věděli ti zapraskaní domorodci, pač náš pirofor hned se začátku málem zabil jednu takovou Bílou opičku (určitě víte o jakou se jedná) a tat, tak ji (petardu, kterou na ni odpálil) stihl nasměrovat do vzduchu... a probudit tak celou Dřungli... ale jinak mazec:-)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lamius
Zaslal: út listopad 02, 2004 14:25 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
A proč tu rachejtli vlastně vystřelil?

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: čt listopad 04, 2004 13:47 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Taky mam jedno hezký story s rachejtlí... Naše družinka potkala ve starých podzemích baziliška. Však jsem si nemohl odpustit vyšší formu... Cool. Když hraničář otevřel dvéře, juk na obludku... měl štěstí páč přehodil (ale těsně) past na zkamenění. Stih jentaktak zavřít dvéře. Pak vymyslel skvělej trik. Napatlali éterickej olej na ty dveře (nějak sem neřešil, jestli to bude podle pravidel fungovat nebo ne), aby jima mohla prolítnout ta rachejtle (nejdřiv chtěli zprúsvitnit tu rachejtli... ale to by letěla asi až ke Kharovi Question Wink ) a obratný skřítek všeuměl ji odpálil. Chudák bazilišek byl nacpanej v místnosti tři krát tři sáhy (tudíž se tam sotva hnul a rachejtle se stopro musela trefit) a schytal to za hroznej kotel (asi za 90 živ. ze 170...). Rozzuřenýho sem ho poslal na družinku, která ho v krátkym boji dostřílela a dosmažila (ten samej hraničář po něm vrhnul zápalnou lahev, ta se nejdřív roztříštila o přilbu našeho šermíře, ale bazilišek se záhy octl v hroznym ohni... Twisted Evil ). No a když už chtěl "ještěr" vzít roha, hraničář (mimochodem elf) ho dodělal poslednim výstřelem z luku - naházel si, prevít, hrozně šestek a útočil za 47/+2!!!! (zvratnym dlouhym lukem, úč s nim má asi 13...). No a bazilišek s posledníma deseti životama......... Sad

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sir Mikk
Zaslal: čt listopad 04, 2004 14:43 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Na tu opicu... už se tvářila, že nás k tomu druidovi dotáhne násilím... a mu se moc nelíbilo, že mu vyhrožuje malá bílá opica... a i když mluví, tak ji chtěl ukázat, kdo je tu pánem... (to byla ještě sama:-)... ale pak se ještě když to mohl zvrátit ukázalo dalších 7... a tak si to za letu rozmyslel... Laughing


Sadaam - Tak je na hodně expů... tak dvojnásobek zk za jeho skalp... dostaly ho opravdu efektněSmile... Jaký parametry má ten zvretnej luk:-/... asi je dost hustej... útok 13:-)... to bych běhal na koni, jako jízní luostřelec... a nikdo by mě nnedal Twisted Evil Laughing ... Ale faght dobrý... tím se nechám inspirovat:-)))... Má mutchinosvská část (nevím, jak se to píše:-)Lam)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
meator
Zaslal: pá listopad 05, 2004 22:55 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
To mě připomýná, když náš PJ dostal do ruky Vzestup temných bohů. Tenkrát udělal nějakou zápletku, teď už nevím jakou, ale na konci byl nějaký kněz desítky a dost nadupanej. Pj nám furt říkal jak nás vyřídí v jednom kole atd., a já tenkrát našel v uzamčený truhle Zurskou(doufám, že se to tak píše) vázu. Tehdy jsem nevěděl co to je a co to vůbec dělá. Na konci jsme přišli do ohromné místnosti, kde byl ten kněz. Já jen tak ze srandy, že po něm hodím tu vázu a pak zavřu dveře. Nemusím asi psát jak to skončilo. Very Happy

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: so listopad 06, 2004 7:49 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Jo holt má to někdo štěstí.Chudák můj kněz.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po listopad 08, 2004 11:08 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Takže luk je obyčejný zvratný dlouhý luk 5/+2 (dostřel max. 55) - někde jsem ho zahlíd na netu (myslim, že na kultu). Chodec má obr. 14/+1 ale s kouzelnym přívěskem +1 k obr. a navíc přezku Ar-Khenor +2 k úč a taky rukavice +1 úč. Když se to sesumáruje... Surprised je to nářez, no...
Naše družina je hodně namakaná a jen tak je někdo nezbuší (ale náš styl nejni jen "všechno vymlať", ale hlavně si dávam záležet na příběhu, jenže každej po našich de, od Nekro. Hanzy přes různý sektáře až po KNS, tudíž bitky sou a budou........)
Expy sem krapet snížil (neříkejte to hráči toho chodce... Cool ), páč šlo pouze o štěstí, a nápad to nebyl vcelku až tak revoluční... spíš šlo o zoufalý plán, jak se zbavit hroznýho nepřítele... musim ještě podotknout, že z druhý strany se na ně řítila temná hrůza, takže to byl docela Strach...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Switch
Zaslal: pá listopad 12, 2004 19:26 Citovat
Anonymní
Sadaam napsal:
Takže luk je obyčejný zvratný dlouhý luk 5/+2 (dostřel max. 55) - někde jsem ho zahlíd na netu (myslim, že na kultu). Chodec má obr. 14/+1 ale s kouzelnym přívěskem +1 k obr. a navíc přezku Ar-Khenor +2 k úč a taky rukavice +1 úč. Když se to sesumáruje... Surprised je to nářez, no...

Ehm... Nyunyu(před ramawi):
dlouhý luk s útočným démonem z páté sféry: SZ 10/+1
obratnost: 15/+2
v podstatě tatáž přezka: +2 k úč při střelbě
rodová zbraň: +1
celkem: 15/+1
tohle je nářez. A to měl ještě 5/2 útoků, s ramawi 3 za kolo
Marek Stahl
Zaslal: út listopad 23, 2004 13:40 Citovat
Anonymní
U nas je v druzine mensi zaskodnik.Nas kouzelnik.Ma touhu prad neco hazet.Olej, ziraviny ve flakoncich a spousty dalsich pakaren.Jednou nas tim zabije.Jednou malem zabil sebe kdyz hazel na na ochoz palisady granatove jabko.Strefil misto strazneho vrchni cast a mel co delat aby ho neprospikovali odletujici trisky.
Raven Damiel
Zaslal: st listopad 24, 2004 16:40 Citovat
Anonymní
S námi kdysi hrál pyrofor, který měl nutkání všude házet bomby. Jednou se mu to nevyplatilo, když ji chtěl hodit do okna v prvním patře a ona mu místo toho přistála na hlavě.
Sadaam
Zaslal: po listopad 29, 2004 11:14 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Jo ohnivá hlína je nemilá věc a když si někdo nedá pozor...
Když jsme ještě v sekundě (tj. cca pět let) hrávali o volnejch hodinách ve škole, připravil sem si moc pěknej svět a pro začátek moc milou a jednoduchou jeskyni (hráli sme to jen jednou, páč se mi posléze dostal do ruky Asterion a byl šmitec... Smile )... No a družinka najednou narazila na chodbu zavalenou sutinama a jelikož se jim to nechtělo vyhrabávat (páč co si pamatuju složení - byli tam kouzelnik, alchymista, zloděj a max. hraničář...), alchymista prohlásil: "Rychle vyrábim dvě (resp. tři) ohnivky, bla bla bla... a házim je do tý chodby, hned co se schovam za roh..."
"Co ostatní?", ptám se ostatních.
"Taky se schováme za roh!!!!"
Jen hráč kouzelníka se zrovinka zakecal s nějakym spolužákem a nedával pozor, a když sme naň zařvali znovu, co jeho postava dělá, řek, že čeká v tý chodbě....
No, víte, kouzelník na první úrovni... Laughing Laughing Laughing

PS: nehrajte ve škole... Wink

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Marek Stahl
Zaslal: po listopad 29, 2004 15:41 Citovat
Anonymní
Nepozornost pri hrani...To se pak dejou veci.Kdyz opomeneme, ze postavy takto obcas mluvi k postavam, ktere vasi spolubojovnici jiz stihli pred chvili zabit...

Moji hraci, tedy kdyz jednou davali pozor, zkameneli hlavou meduzi hlavniho druida v jednom lese.Bohuzel jim vsak nedosli jeho schopnosti...Celou noc se hnali uprkem z lesa po tom co druhy druid, nachazejici se v lese, odkamenel toho prvniho.Ten velmi rozlicen honil postavy s touhou po krvy.
Gro$a
Zaslal: st prosinec 08, 2004 15:23 Citovat
Založen: 3.12.2004 Příspěvky: 67 Bydliště: Minkor
Sadaam napsal:
Jo ohnivá hlína je nemilá věc a když si někdo nedá pozor...
Když jsme ještě v sekundě (tj. cca pět let) hrávali o volnejch hodinách ve škole, připravil sem si moc pěknej svět a pro začátek moc milou a jednoduchou jeskyni (hráli sme to jen jednou, páč se mi posléze dostal do ruky Asterion a byl šmitec... Smile )... No a družinka najednou narazila na chodbu zavalenou sutinama a jelikož se jim to nechtělo vyhrabávat (páč co si pamatuju složení - byli tam kouzelnik, alchymista, zloděj a max. hraničář...), alchymista prohlásil: "Rychle vyrábim dvě (resp. tři) ohnivky, bla bla bla... a házim je do tý chodby, hned co se schovam za roh..."
"Co ostatní?", ptám se ostatních.
"Taky se schováme za roh!!!!"
Jen hráč kouzelníka se zrovinka zakecal s nějakym spolužákem a nedával pozor, a když sme naň zařvali znovu, co jeho postava dělá, řek, že čeká v tý chodbě....
No, víte, kouzelník na první úrovni... Laughing Laughing Laughing

PS: nehrajte ve škole... Wink


To u nas to je jinak. Zacne boj a zeptam se alch.:Co delas?
4 ohn hliny
A az je dodela, tak uz tam zadnej nepritel neni
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: út leden 04, 2005 13:58 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Teď se hodně zasmějem díky hláškám co nám plynou z úst. Např. když "mluvim" za trpaslíka (něco mezi CP a hlavní postavou) napadaj mě suprový kidy. Takový ironický hlášky, kerý ten trpaslik říká s naprostou vážností a myslí je vážně, ale sou hrozně k popukání. Určitě si to dokážete představit. My u toho vždycky uchechtáváme...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.