Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Tyto stránky

Cenis
Zaslal: pá duben 23, 2004 10:43 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
libi se vam nase stranky? mate k nim nejake pripominky? co vzhled? obsah? proluky v aktualizaci? co byste tu radi videli a co ne? piste svoje pripominky, komentujte jednotlive clanky (at uz oficialni, nebo prispevky vas, ctenaru a hracu)...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sadaam
Zaslal: so duben 24, 2004 10:07 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Líbí se mi novej design, radost pohledět. Taky je fajn, že se tu objevujou články s Dechu, s tou prolukou to tak žhavý není.
Jenom mi tu chybí víc slepých map a víc "otázek a odpovědí". Taky by bylo fajn, kdyby se tu časem objevili i nějaký povídky (nemyslím jen ty z Dechu) a pár dalších pěkných obrázků.
No ale hlavně ať to jde tak dobře jako dosud!

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Cenis
Zaslal: so duben 24, 2004 10:56 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
otazky a odpovedi najdes v mistnosti FAQ, snad casem zpracujeme i nake dalsi co nam chodi na mejly...u slepych map je problem ze nam je musi maparka dodat, a aby je udelala slepe tak by na nich miusela zapracovat, coz by zabralo cas, ktery nema...a pokud jde o nove povidky a texty, tak zatim je to bida ano, ale snad se to zlepsi

diky Surprised)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
M´te
Zaslal: st duben 28, 2004 21:25 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Cenis napsal:
libi se vam nase stranky? mate k nim nejake pripominky? co vzhled? obsah? proluky v aktualizaci? co byste tu radi videli a co ne? piste svoje pripominky, komentujte jednotlive clanky (at uz oficialni, nebo prispevky vas, ctenaru a hracu)...


heh, taky máš pocit, že to tu nějak zdechlo ? teda aspoň forum. Jak jsou navštěvované stránky? Máte nějaké počítadlo ? Já tam moc nechodím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wu-lin
Zaslal: po srpen 09, 2004 19:01 Citovat
Založen: 29.11.2003 Příspěvky: 10 Bydliště: Taros/Brno
Možná se to tu už někde probíralo, ale já ani při té nejlepší vůli nemohu projít všechna témata a tak se zeptám tady: Na hlavní stránce z panelu zmizela záložka Aplikace pravidel, to napořád nebo se je jen dočasně odstraněná? Jinak stránky mají moc pěkný vzhled a nemám co dodat.

_________________
Kdo máš lucernu jdi první(Staré přísloví)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Raist
Zaslal: út srpen 10, 2004 9:41 Citovat
Založen: 10.8.2004 Příspěvky: 22 Bydliště: ..cesta..
..mne sa stranky moc pacia, a konecne sa zacali aj wiac aktualizowat, teda aspon v porownani s minulostou..len tak dalej Cool

_________________
------------www.bily-vlk.szm.sk--------------------
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Blood Moon
Zaslal: út srpen 10, 2004 13:58 Citovat
Založen: 30.7.2004 Příspěvky: 23 Bydliště: Pce
Podle mě tyto stránky rozhodně patřej k mým oblíbeným! Vzhled mají pobrej, ale přeci jen by to chtělo trochu rozšířit obsah např.: Galerie ale nejen tu..... Cool

_________________
Moje máma vždycky říkávala: "Život je jako bonboniera, nikdy nevýš co ochutnáš!!!"
-obr lidožrout-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Raist
Zaslal: út srpen 10, 2004 22:58 Citovat
Založen: 10.8.2004 Příspěvky: 22 Bydliště: ..cesta..
..to je prawda galeria je najslabsia cast stranok..si myslim..ale ja radsej nieco zaujimawe o asterione ako obrazky Cool

_________________
------------www.bily-vlk.szm.sk--------------------
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Brada Tomáš
Zaslal: po září 06, 2004 9:18 Citovat
Anonymní
Podle mě by se na vašich stránkách měly uveřejňovat věci pro hráče a ne pro PJ. Např. taková Kronika. To, co je kronika zač, znají jen PJové. A hráč, který přijde na vaše stránky a uvidí právě uvedený úryvek z Kroniky z roku855 k.l., je podle mě značně ochuzen. Na takové informace by měl být návštěvník předem upozorněn (Pouze pro PJ). Jinak jsem spokojen. Jsou přehledné a věcné. Se stahováním nejsou žádné problémy.

Pokud mohu být domýšlivý. Htěl bych toho víc. Víc všeho. A to zrovna v tohle období, kdy další modul vyjde kdoví kdy.
Kenny
Zaslal: út září 07, 2004 19:44 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Jo to je pravda.Kronika je výborná věc,ale měla by tam být jako odkaz pro PJ,protože se už stalo,že můj hráč navštívil stránku a zahlédl něco z obsahu.Stačilo by vžycky uvést v novinkách,že přibyl záznam v kronice,a pak už se tam Pj podívají.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brada Tomáš
Zaslal: st září 08, 2004 10:16 Citovat
Anonymní
Ještě mě napadlo. K CP by se mohly dát podrobnější informace. Schopnosti, atributy,dovednosti,atd. PJům by to určitě velmi pomohlo.
Gilgalad
Zaslal: po září 13, 2004 0:01 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
[quote="Brada Tomáš"]Podle mě by se na vašich stránkách měly uveřejňovat věci pro hráče a ne pro PJ. Např. taková Kronika. To, co je kronika zač, znají jen PJové. A hráč, který přijde na vaše stránky a uvidí právě uvedený úryvek z Kroniky z roku855 k.l., je podle mě značně ochuzen. Na takové informace by měl být návštěvník předem upozorněn (Pouze pro PJ).

Ty i Kenny máte pravdu, PJ by měl rozhodovat o tom, kdy a jak se jeho hráči dozví něco z nového dění na Asterionu. Stáhli jsme obsah Kroniky z hlavní stránky, nyní je tam na ni pouze odkaz.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wurax
Zaslal: út leden 24, 2006 16:29 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Zajímalo by mě, kde jste sehnali skin na toto fórum. Docela se mi líbí, nemohli byste mi dát link?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wurax
Zaslal: čt únor 02, 2006 15:21 Citovat
Založen: 3.5.2005 Příspěvky: 90
Všiml jsem si že obrázky v Galerii nelze zobrazit ve větším formátu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Administrator
Zaslal: pá únor 03, 2006 11:39 Citovat
Založen: 8.9.2003 Příspěvky: 20 Bydliště: Luže [Czech Republic]
Wurax napsal:
Zajímalo by mě, kde jste sehnali skin na toto fórum. Docela se mi líbí, nemohli byste mi dát link?


Skin pochazi z dilny Mike Lothara s nazvem Ad Infinitum, ktery jsem pro ucely asterionu malinko upravil. Vice na http://www.mikelothar.com/.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.