Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Obloha z listí a drahokamů  ~  PLAVENA

Narzian Šedý
Zaslal: po duben 19, 2004 10:41 Citovat
Založen: 22.10.2003 Příspěvky: 26
sem pište vše o Mořském císařství...
jak se vám zamlouvají jeho zákony?
náboženská svoboda?
překrásná panovnice?
...
...
...
čím víc kompromitujícího materiálu, tím líp...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: út duben 27, 2004 6:41 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Plaveně se vždycky radši vyhnu, už proto, že tam působí jistá velmi milá osůbka s ohromným kouzlem osobnosti, jejíž jméno začíná na Z. Nemám v oblibě lidi, kteří jsou schopní mi vsugerovat, že oběd ve školní jídelně je velmi chutné jídlo... Wink

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: út duben 27, 2004 15:52 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Tak sem naši družinku seznámil s Princezničkou a oni chudáci kdo za ní vlastně stojí. Už se těšim, až se stanou loutkou pro "Císařství"... No, to je vedlejší.
Já si myslim, že v budoucnu bude Plavena hrát docela významnou roli. A taky doufám, že zničej Asarijce (teda ne, že bych neměl rád Asari Kasim, ale bude to pak zajímavější Cool ). A až se její kapitáni jednou spojí, vznikne z toho super mocná flotila, kerou nikdo nezastaví...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Túriel
Zaslal: st duben 28, 2004 6:31 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Sadaam napsal:
A až se její kapitáni jednou spojí, vznikne z toho super mocná flotila, kerou nikdo nezastaví...

Děkuji za další noční můru. Naeporazitelná plavenská flotila... já vím, že je to možné a dokonce velmi pravděpodobné!!! ... ale stejně doufám, že to bude co nejpozději. (jsem totiž na té drubhé straně Wink )

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st duben 28, 2004 20:04 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Jaká je ta druhá strana??? Shocked

Jináč naši sou oficiálně proti Plaveně (páč sou docela zlý...) ale halt se to teď zvrtlo (Sagjidara jim helpla z vyhnanství, no...) a až bude nějaká velká námořní bitva, sem zvědavej na čí teda straně jako budou...

Taky sem zvědavej na Modrýho mága. Dyž sem zjistil, kdo to vlastně doopravdy je, tak sem se až lek!

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kenny
Zaslal: st duben 28, 2004 21:28 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Moc tady o tom nemluvte,jinak si hráči uvědoměj,že je to ve skutečnosti převlečenej Vieen. Cool

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: čt duben 29, 2004 6:07 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
No... zní to možná hloupě, ale já něco takového tušila ještě předtím, než vyšel článek v Dechu draka... Confused A říkala jsem si: Túriel, to je tvá bujná fantazie, to tak prostě nemůže být... no, bylo. (je)
A druhá strana - no, já vlastně zrovna na výběr nemám, hlavně po jedné "herní" korespondenci se Zvinem. (nepřežili to čtyři poštovní holuby; dva ve stavu mírné naštvanosti spálil Zvin, dva zhynuli vyčerpáním, když dotáhli vysoce vyčerpávající odpověď) - PJ se prostě bavil. V rámci toho,že hraju jinou postavu, to sice teoreticky nic neznamená, ale PJ trvá na tom, že když hraju někoho proti Kharovi a nezaskakuju jako CP, mám automaticky většinu kontaktů, které jsem si udělala už dřív v rámci sebevražedného období. No, a kdybych hrála nějakou postavu stylu Elanora, zas bych měla horu kontaktů na straně KNS.
V každém případě Plavenu ráda nemám a mám takový pocit, že jediná osoba, s níž by se tam dalo mluvit normálně, je současná císařovna. Ale kvůli obecné náklonnosti k Siaronovým laikům a přítomnosti Zvina to radši zkoušet nebudu. Cool

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: po říjen 25, 2004 13:32 Citovat
Anonymní
Plavena je zeme krajne neprijemna.Mohlo by vsak bejt zajimavy jestli se Modrej mag postavi jako Zyl proti Khaarovy.
Raven Damiel
Zaslal: út říjen 26, 2004 17:41 Citovat
Anonymní
Nemyslím si, že by se otevřeně postavil proti Kharovi. To snad jedině pokud by se Khar vydal se skřetím vojskem Plavenu dobýt.
Gro$a
Zaslal: po prosinec 20, 2004 19:51 Citovat
Založen: 3.12.2004 Příspěvky: 67 Bydliště: Minkor
Raven Damiel napsal:
Nemyslím si, že by se otevřeně postavil proti Kharovi. To snad jedině pokud by se Khar vydal se skřetím vojskem Plavenu dobýt.

Nak tak. Je sice velmi mocny, ale Kharovi by se nepostavil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: út květen 16, 2006 7:14 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Raven Damiel napsal:
Nemyslím si, že by se otevřeně postavil proti Kharovi. To snad jedině pokud by se Khar vydal se skřetím vojskem Plavenu dobýt.


A to Khar neudělá, přiznejme si, že je pro něj Zvin docela důležitý.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
arten
Zaslal: út květen 16, 2006 11:28 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
U Zantura vo vzťahu k Plavene badať isté separatistické tendencie. O Osude morského cisárstva viac na fóre o VTB, ale pointa je v tom, že ak by mal Zantur mal spojencov , čo on nemá, a Khar by ohrozoval jeho školský projekt - Plavenu tak by sa Kharovi postavil. Nemyslím, že by nechal zničiť Plavenu za Kharove záujmy, hoci sa tak vlastne stane, kvôli Kňazom Slnka. To by musel byť tupý ako Lien...

_________________
Osud mužov je jasný, nie je treba veštcov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.