Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Povolání

Jáké je vaše nejoblíbější povolání

válečník   [ 10 ]  
14%
  14%
hraničář   [ 20 ]  
29%
  29%
kouzelník   [ 20 ]  
29%
  29%
alchymista   [ 5 ]  
7%
  7%
zloděj   [ 10 ]  
14%
  14%
kněz   [ 3 ]  
4%
  4%

Celkem hlasů : 68
Switch
Zaslal: pá listopad 12, 2004 19:31 Citovat
Anonymní
My to máme vlastně ještě pestřejší. Jeden týden hrajeme Drd, další Shadowrun, pak PJ vymyslí šílený systém na způsobu Warcraftu trojce a připravuje se systém Might and Magic, takže my jsme tak trochu hodně šílená družinka. Ale s největší pravděpodibností se stejně brzy opět vrátíme k postavám z Asterionu a našemu Zylovi. Už nás začíná postrádat.
Marek Stahl
Zaslal: ne listopad 14, 2004 18:18 Citovat
Anonymní
System Might and Magic? Tak to muze bejt docela narez.
Switch
Zaslal: so listopad 20, 2004 12:20 Citovat
Anonymní
No to teda bude nářez, to jo. Už vidím PJ jak počítá s pěti sty životy, silou sto třicet sedm apod. Dvacet druhů mečů, deset luků a deset kuší, dvacet zbrojí... No, máme se na co těšit. Stejně nejlepěí systém co jsem hrál byl iasi Shadowrun. Docela dobré bylo taky zpracování Falloutu, ale zdálo se mi to moc zdlouhavé.
Cvalimír
Zaslal: so listopad 20, 2004 19:55 Citovat
Založen: 20.11.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: //// Neznámé
Nevíte kde bych sehnal pravidla pro subotamského mnicha? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cvalimír
Zaslal: so listopad 20, 2004 19:55 Citovat
Založen: 20.11.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: //// Neznámé
Nevíte kde bych sehnal pravidla pro subotamského mnicha? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: ne listopad 21, 2004 15:37 Citovat
Anonymní
Nevím
Marek Stahl
Zaslal: ne listopad 21, 2004 19:46 Citovat
Anonymní
Nejvic bych ocenil lektvar vytvrzeni zbroje.
Nyunyu revival
Zaslal: po listopad 22, 2004 18:13 Citovat
Založen: 21.11.2004 Příspěvky: 25
Tak to já bych si určitě našel něco lepšího... nějaký ten artefakt... Ale je pravda že kdyby v dračáku šly míchat bylinky a tvořit z nich různé lektvary jako v Might and magic, bylo by to zajímavé. Nezdá se mi, že by alchymista měl zrovna hodně lektvarů. Buď to jsou základní věci jako lektvar rudého kříže, mlhovina nebo neviditelnost nebo to jsou blbosti, které jsem za celých sedmnáct úrovní, co jsem za alch. hrál nevyužil. (éterický olej)

_________________
Legenda se vrací!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silver
Zaslal: st prosinec 01, 2004 22:58 Citovat
Založen: 24.11.2004 Příspěvky: 35 Bydliště: Martin-Slovensko
nu pridam sa k rozprave Smile ja hram takmer vilucne za chodca ale neni chodec ako chodec vy tu opisujete povecinou obratneho elfa s ramawi v ruke ale ja hram za cloveka... dokazem z chodcom porazit aj sermiara o par levelou nizsie na expertoch... tudiz momentalne som len na 14 urovni v asterione ale myslim ze chodec je skor zbran na blizko a ked to nezvlada mam plast s kuzlom let keby som to ush fakt nezvladal kazdopadne na blizko je najlepsi zoberte si ze chodec..da si kovacstvo abo skoci za trpaslikmi dade do krazu...da si vyrobit Lintirovi mec v normalnom boji nepouzitelny bo je moc ostri a otupil by sa mec ma parametre 7+3/+1 je jednorucny tazky mec..... dalej spravi velku sluzbu riamovi..a ten mu pomoze v akedemii vyuzije kontakty a z meca 14+6/+3(aton. striebro) chodec je imunny voci chladu a zime a ma tam demona vernosti....chodec vypije rychlost a da si dvojity sek ma silu +2 pocitajte 4 utoky s utokom 16+6 astalavista tomuto sa nevyrovna valna vecina tworou na asterione:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Silver
Zaslal: st prosinec 01, 2004 23:02 Citovat
Založen: 24.11.2004 Příspěvky: 35 Bydliště: Martin-Slovensko
a to nevravim ze je takmer imunny voci utocnim kuzlam a neskor voci vsetkym pomocou svojich kuziel je schopny ozivovat spolubojovnikou atd atd.. podla mna chodec je najsilnejsa postava v DrD a myslite si co si myslite ale pokial ho viete hrat a zahrate ho dobre a skombinujete jeho vlastnosti a schopnosti nedokaze sa mu postavit takmer nik....teda hadam okrem dobre pripraweneho theurga ktori sa na neho chysta Smile

a ak len zo srandy ako v asterione povolime multi povolania a ten trt chodec sa rozhodne stat sermiarom taq je praktycky neporazitelny....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: čt prosinec 02, 2004 8:39 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Taky si myslím, že je chodec nejsilnější. A proto jako Pj ho taky nemám vůbec rád. Je to typický hrdina, se vším všudy, vhodný do každé situace, je asi jako támhle chodec z Pána Prstenů(myslím ve filmovém zpracování, knihu bych nikdy takhle nehaněl). Hráč tak nemusí nic vymýšlet a koumat, protože s chodcem má na všechno nějakou schopnost. Je zraněný -> umí se vyléčit; přijde na boj -> bojovat taky umí; někdo po něm střílí -> umí to odrazit; někdo na něj kouzlí -> má magický střeh; nepřítel je vzdálený -> rychlá střelba; někdo ve skupině zemře -> umí ho oživit; potřebuje zjistit něco o nějakém místě -> má kouzlo poznej tajemství; potřebuje vyjít s lidmi -> psychycké kouzlo pro každou situaci; pohyb po světě -> kouzla pocestných; a k tomu ještě telepatie, telekineze, pyrokineze, ochočování, bonus v obraně, stopování, atd.. atd..

Ano, je nejsilnější. Ale právě proto je to naprostá nuda, to se to hraje, když má vše co potřebuje a nemusí nic vymýšlet. To je důvod proč ho nemám rád. Taková hra za zloděje, se kterým musí postava řešit všechny problémy jen s tím co má, to je teprve umění to zahrát, vymyslet a přežít.. Nebo čaroděj, který musí všechno řešit jenom kouzly. Alchymista.. no to je teprve zajímavá postava pro hraní.
Všichni ostatní jsou na něco zaměření a mají jen ty své prostředky.. a těm fandím..

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silver
Zaslal: čt prosinec 02, 2004 17:00 Citovat
Založen: 24.11.2004 Příspěvky: 35 Bydliště: Martin-Slovensko
Sandro mylis sa.... skus dat sprostemu hracovi chodca a uvidis sam co s nim spravi...hovno presne ako carodej na 10 urovni sa pokusa zabyt bojovnika na 7 urovni modrimi bleskami namiesto toho aby povedal Taufi Very Happy

setko je relevantne podla hraca

a ty vravis ze za alchimistu??? ved alchymista ked sa nachysta zabyje kohokolvek!!!! tie informacie co moze ziskat su najsilnejsa zbran...potom spravi Vec ktora je urcena na zabitie prave tej osoby da to do ruky niekomu koho si vytvori a posle ho zabyt danu osobu a je to Very Happy

si predstav ze by rung svacol svojim kijom chodcovi za 5z Smile pravde podobne ho omraci a je mrtvy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: čt prosinec 02, 2004 19:36 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Je mi líto.. mýlíš se ty.
Dej si solidně(ne úplně blbě) hrajícího hráče s chodcem do skupiny a uvidíš kolik uplatnění bude mít. To s tím kyjem je ale hloupost, to víš sám.. než se k němu dostane na blízko, chodec ho může prošpikovat z dálky, navíc zvýšení obrany zbraně o 7 plus bonus v obraně plus brnění(ath. stř.), to tak lehce s kyjem neprojde.

Navíc jsi asi nepobral, jak jsem to myslel.. Copak jsem napsal, že je některá postava slabá? Ne-e. Napsal jsem, že ostatní postavy mají vyhraněné schopnosti a musí si vystačit právě s nimi, že nemají něco na každou situaci, jako chodec. A to je právě na nich to dobré. Alchymista odrovná každého pokud má čas se připravit a k tomu také dobrý alchymista vede svoji hru. Celkově je chodec nejsilnější, pokud za něj hraje dobrý hráč, dělám Pj určitě déle než ty a to ani nemusím vědět, jak dlouho to děláš, je to evidentní, tak mi věř, chlapče.. Wink
Ten topic reagoval úplně na něco jiného, než jsem napsal..

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt prosinec 02, 2004 20:08 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Já si myslím,že prostě není určená žádná nejsilnější postava.Každý může zabít každého za vhodných podmínek.A chodec vypadá sice silný,ale pokud se za něj také dobře nehraje,tak je to tupá mlátička,kterou brzy nějaký šermíř pošle tam,kam patří.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silver
Zaslal: čt prosinec 02, 2004 20:42 Citovat
Založen: 24.11.2004 Příspěvky: 35 Bydliště: Martin-Slovensko
Sandro ja nesom PJ nescem bit PJ a nebudem PJ ... a mas pravdu s tym ze ak je hcodec ush expert s tym kijom ho netrafi...ale ak sa premeni na berserkra je to ush mozne Smile ale s tym prespikovanim sipmi sa milis scem videt ako prespikujses sipmi Krola bojovnika na taq vysokej urovni s odolnostou +5 ?Smile ten ma dokopi asi taq 340 zivotou takze to by musel dlho spikovat Smile....ale ja pocitam s tym ze som zatial na 10 urovni mam utok 16+2 a obranu 14 a stretol som ho v medzi skretmi v orcich jamach a utekal som ako to slo:-)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.