Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  A co vaši hráči?

Jaké máte hráče?

Výborní   [ 17 ]  
22%
  22%
Jde to, ale mají se ještě co učit   [ 40 ]  
53%
  53%
Mohlo být hůř   [ 16 ]  
21%
  21%
Tak nevím jestli se nepoohlédnu po jiné družině   [ 2 ]  
2%
  2%

Celkem hlasů : 75
Jaros.ml
Zaslal: čt srpen 19, 2004 21:36 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Já asi taky pojedu nanovo.... Vypadá to tak, že je nechám začít v té oblasti okolo Torských pahorků... . Moji hráči jsou až tak pořád stejní, že u mě není problém odhadnout za co budou hrát.
1) První hráč bude určitě trpoš válečník, protože za nic jinýho mu to nejde (jednou zkoušel bejt alchymista, ale hned ho zabili, protože s ním hrál stejně jako s válečníkem, a ještě k tomu furt mrmlal o tom jak strašně malý má von Ú.Č.).
2) Nafoukanej hobit zloděj, kterej je furt hobit zloděj.... Laughing Pořád se snaží bejt nenápadnej a balí elfky atd....
3) Totálně ale totálně posranej skřítek kouzelník, kterej nechce nikomu ublížit a nesnáší, když mu do vdolečků trpaslík tajně "voperuje" kus hovězího.... Razz
4) Můj bratr..... bůůůůůůůů Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . Co dodat, furt chce bejt něco novýho (zaklínač, bojovej mág, nindža atd. atd. atd.) a furt plánuje, co bude dělat, až bude mocnej...... což se samozřejmě nikdy nestalo, ani nestane... Cool Výsadně hraje za skřítka, aby mohl umět bojová umění, a občas to zkouší i za skřítků. Povolání většinou zloděj...
5) Tento "hráč" hraje jen občas a vždy za elfa hraničáře pod jmény El Hadži, Al Rašíd atd... . Miluje střelbu z luku, a to, když někomu amputuje koule.... .
6) Moje sestra, ta hraje jen příležitostně (naštěstí Cool ) Pořád chce něco někomu usekávat a posledně skončila tak, že jí trpasličí palice o váze několik set kilo praštila jak se říka přes papulu.. Laughing . Její obvyklá reakce: Já: Vidíte kolem sebe projíždět nějakého divného kupce, který... Sestra mi skočí do řeči: Fajn, co mu můžu useknout ? Tome, co mám tomu chlapovi useknout... Razz


Tak ti moji podobně až nato že nic neuměj
onehdy mi můj drujd na poušti zdělil že chce na nepřátele seslat hněv lesa
nebo lupič kterej zásadně nekrade řek že chce vyrobit lektvar čehosi už ani nevim problém je vtom že alchymistu vživotě (teda ta jeho ninější postava) neviděl
a nakonec můj válečník chtěl jít na 9 pavouků tygrovaných jen z dýkou a přitom sem mu říkal ať pláchne
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Ekei
Zaslal: ne srpen 22, 2004 17:53 Citovat
Založen: 6.8.2004 Příspěvky: 7 Bydliště: Albireo, Malá čtvrť
Teda to je hodně veselá družina. U nás stereotyp nehrozí, náš současnej zloděj má rád extrémy, takže hraje vždy za nějakýho úchyla(i na LARPech) a náš alchymista vymýslí vždycky něco tak hroznýho že mě to srazí do kolen:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: po srpen 23, 2004 8:37 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Ekei napsal:
Teda to je hodně veselá družina. U nás stereotyp nehrozí, náš současnej zloděj má rád extrémy, takže hraje vždy za nějakýho úchyla(i na LARPech) a náš alchymista vymýslí vždycky něco tak hroznýho že mě to srazí do kolen:-)


Tak unás stereotyp taky není
nikdy nevíš kterej hod nebudou umět dneska.
A taky nikdy nevíš kdo nepříjde!!! Cool Cool
Někdy se stane že přinde jeden jindy dva
ale onehdá sem měl 75% přišli tři
a někdy ale jenom někdy příjdou všichni a tak dicky hodinu scháníme zbytek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Yb
Zaslal: út srpen 24, 2004 14:06 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Jaros.ml napsal:
Ekei napsal:
Teda to je hodně veselá družina. U nás stereotyp nehrozí, náš současnej zloděj má rád extrémy, takže hraje vždy za nějakýho úchyla(i na LARPech) a náš alchymista vymýslí vždycky něco tak hroznýho že mě to srazí do kolen:-)


Tak unás stereotyp taky není
nikdy nevíš kterej hod nebudou umět dneska.
A taky nikdy nevíš kdo nepříjde!!! Cool Cool
Někdy se stane že přinde jeden jindy dva
ale onehdá sem měl 75% přišli tři
a někdy ale jenom někdy příjdou všichni a tak dicky hodinu scháníme zbytek


To musí být veselé PJování. Jen jeden detail mi unikl: Co se odpovídá na otázku: "Co mu můžu useknout?"

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Jaros.ml
Zaslal: út srpen 24, 2004 15:09 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Yb napsal:
Jaros.ml napsal:
Ekei napsal:
Teda to je hodně veselá družina. U nás stereotyp nehrozí, náš současnej zloděj má rád extrémy, takže hraje vždy za nějakýho úchyla(i na LARPech) a náš alchymista vymýslí vždycky něco tak hroznýho že mě to srazí do kolen:-)


Tak unás stereotyp taky není
nikdy nevíš kterej hod nebudou umět dneska.
A taky nikdy nevíš kdo nepříjde!!! Cool Cool
Někdy se stane že přinde jeden jindy dva
ale onehdá sem měl 75% přišli tři
a někdy ale jenom někdy příjdou všichni a tak dicky hodinu scháníme zbytek


To musí být veselé PJování. Jen jeden detail mi unikl: Co se odpovídá na otázku: "Co mu můžu useknout?"


tak všechno možný ruku nohu ale ti moji rádi kastrujou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po srpen 30, 2004 10:32 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
U nás hlavně hlava....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: st listopad 03, 2004 14:32 Citovat
Anonymní
Nas krol valecnik "Rubac z Dolni vsi" je tak trochu zvire...Nebyl by to on kdybi si neco neodnesl z porazeneho nepritele ci stvury.Kdyz si vsak nechal udelat buben, ktery potahl kuzi samana ktereho v dzungli zabil...az kdyz ho z puli stahnul stahnul.Tak to trochu prehnal. Nakonec prohlasil, ze je skoda ze tak brzo omdlel.
Sadaam
Zaslal: čt listopad 04, 2004 14:05 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
U nás si berou hlavně části myšlenkovejch bytostí (a pak to za malej peníz prodávaj alchymistům Very Happy ) a mám jednu postavu-CP, kerá bere všechno možný - od trolích hlav, přes harpyjí křídla až po skřetí uši nebo tak...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Marek Stahl
Zaslal: pá listopad 05, 2004 10:39 Citovat
Anonymní
Zakimalo by me jak rychle unika magenergie z mrtvych myslenkovych bytosti.Napriklad srdce z nejake bestie...jako ze z nej strika krev atd. musi z neho prece unikat i magenergie.Nebo takova slza sfingy.Pokud slza po skanuti nezkrystalizuje musi do smeny vyschnout.
Sadaam
Zaslal: po listopad 08, 2004 11:24 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Záleží na druhu "trofeje" a taky okolnímu prostředí (např. ledová šipka z Uk'Patnaka nebo jek se menuje, se asi rychle roztává...).

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: po listopad 08, 2004 23:40 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Zajímalo by mne, co říkáte na takovou jednu věc, kterou na mne vytáhl jeden můj hráč..

Začal hrát za hraničáře, naházel si postavu a po tom, co se chvíli vztekal nad tím, proč to udělali tak, že jsou na Taře tak malý čísla na najdutí si svýho psa, obvzláště toho válečného, kterého chtěl. Pak si na něj hodil.. Samozřejmě mu to nepadlo.
Na druhé úrovni házel zase a zase mu to nepadlo. Tak mi řekl že jde někam daleko od města, tak aspoň pět mil. Fajn, došel tam. A pak že sesílá kouzlo "najdi zvíře" a myslí na válečného psa...

A teď co? Podle popisu kouzla měl celkem dobrý šance, hodil si a nenašel ho, počkal den a šel to zkusit jinam.. a tak dál.
Musel jsem uznat, že je to více než dobrý nápad.. Skoro objevil díru v pravidlech..

Jak byste reagovali..?

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devlin Arcanus
Zaslal: út listopad 09, 2004 17:52 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Já bych mu to povolil, proč ne. Ale myslím, že autoři by odvětlili tak, že nejde o to najít nějakého válečného psa, ale pejsánka, který se přesně pro tebe hodí... Ale nevidím důvod, proč by si ho nemohl ochočit. Já sjem pro. Vůbec s tebou ňák často souhlasim, sakra, bych se měl nad sebou zamyslet

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: út listopad 09, 2004 20:21 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To je jednoduše zdůvoditelné.Protože na Asterionu se psovité šelmy běžně nevyskytují.Takže to mu moc nepomůže.Nejlepší to je prostě tak,že si zajdeš do Brigovy Studánky a psa si tam dle libosti koupíš.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sandro Sinae
Zaslal: út listopad 09, 2004 20:27 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
No jo, že se "běžně nevyskytují", tomu každý může rozumět jinak. Odvodil jsem si, že je-li normálně celková šance na nalezení psa 40% a na taře pouze 20%, znamená to, že jich je asi tak polovina, což mu pořád dává velkou šanci na nalezení toho psa, co chce. Nakonec jsem mu ho tam šoupnul, už jen za ten nápad..
Ale co je teda myšleno tím, že se tam "běžně nevyskytují"?

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: út listopad 09, 2004 20:31 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Vysvětluji si to tak,že je maximálně nějaká šance nalézt psa,který zbloudil svým majitelům,utekl nebo se prostě narodil na ulici.Šance je tak vysoká proto,že se tento pes může k hraničáři instinktivně stáhnout.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.