Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  A co vaši hráči?

Jaké máte hráče?

Výborní   [ 17 ]  
22%
  22%
Jde to, ale mají se ještě co učit   [ 40 ]  
53%
  53%
Mohlo být hůř   [ 16 ]  
21%
  21%
Tak nevím jestli se nepoohlédnu po jiné družině   [ 2 ]  
2%
  2%

Celkem hlasů : 75
Sadaam
Zaslal: st říjen 17, 2007 12:10 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Ne ne... pouze je nekromanti "vylepšili", aby jim mohli lépe posloužit pro určité záměry. V UK se zrovna rozjíždějí velké konspirace a každá strana bude potřebovat schopné (nad)lidi, páč nemrtví nedokážou úplně všechno.
Navíc takové zkrášlování se může hodit i jinak, než k čemu jsou primárně vyrobeny a dobrodruzi to dokážou jistě ocenit.

A s tím sledovacím zařízením... není to špatný nápad! Díky za inspiraci. Hned vím, jak to udělám:

postavy totiž měli dvě koule - komunikátory. Jeden se jim ztratil, takže můžou dostat od nekromantů nový, ale trochu upravený... Hahaha Laughing

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
unnamed
Zaslal: so říjen 20, 2007 16:04 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
No mám další zajámavž zážitek... aneb jak se dokáže hra zvrhnout z atmosferické na komediální styl.
Rilond 855.k.l. Družina se chce nalodit na obchodní lod a odplout z obléhaného Rilondu. Vystojí frontu a jakmile se dostanou na řadu, začnou se hádat o ceně s kapitánem lodi. Další lidé ve frontě začínají být netpělivý a tlačí se na členy družiny. Vamberd (lovec přízraků) si svůj odjezd rozmýšlí a oznamuje zbytku družiny, že zůstává v Rilondu a pokusí se ochránit jednoho svého přítele, který odmítá z Rilndu odplout (ten jeho přítel zasedá v Eralisově štábu).
Začíná být čím dál větší zmatek, zbytek družiny se na střídačku hádá s kapitánem o ceně a s Vamberdem, co to má zase za stupidní nápad. Situace je hodně vypjatá, lidé jsou netrpělivý a snaží se dostat na loď. Kapitán se okamžitě vrací na palubu a ochranka lodi kryje jeho ústup. Moras (elfí čaroděj) je sražen davem na zem a Jules (elfí hraničář) padá do vody. Vilnius (další družinová hraničář) udělá nepochopitelné gesto a začno mlátit lidi okolo sebe "Když nebudeme na lodi my, tak nikdo". Vamberd se talčí davem pryč. Jules se snaží dostat opět na suchou zem. Loď se snaží ve chvatu vyplout a tak neohrožený hraničář Vilnius vytahuje svůj silový luk s tím, že poškodí loď na tolik, aby nemohla vyplout. To se mu ke smůle všech vydaří a honička ve městě začíná. Napřed je z činu obviněn jednoruký hraničář Jules, který se nakonec ze všeho dostane hlavně díky faktu, že má jen jednu zdravou ruku a protézu. Vilnius se schovává někde v Chudisnké čtvrti....
Úsměvné, že ano? Laughing

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Gwaihir
Zaslal: so říjen 20, 2007 16:35 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
unnamed napsal:
No mám další zajámavž zážitek... aneb jak se dokáže hra zvrhnout z atmosferické na komediální styl.
Rilond 855.k.l. Družina se chce nalodit na obchodní lod a odplout z obléhaného Rilondu. Vystojí frontu a jakmile se dostanou na řadu, začnou se hádat o ceně s kapitánem lodi. Další lidé ve frontě začínají být netpělivý a tlačí se na členy družiny. Vamberd (lovec přízraků) si svůj odjezd rozmýšlí a oznamuje zbytku družiny, že zůstává v Rilondu a pokusí se ochránit jednoho svého přítele, který odmítá z Rilndu odplout (ten jeho přítel zasedá v Eralisově štábu).
Začíná být čím dál větší zmatek, zbytek družiny se na střídačku hádá s kapitánem o ceně a s Vamberdem, co to má zase za stupidní nápad. Situace je hodně vypjatá, lidé jsou netrpělivý a snaží se dostat na loď. Kapitán se okamžitě vrací na palubu a ochranka lodi kryje jeho ústup. Moras (elfí čaroděj) je sražen davem na zem a Jules (elfí hraničář) padá do vody. Vilnius (další družinová hraničář) udělá nepochopitelné gesto a začno mlátit lidi okolo sebe "Když nebudeme na lodi my, tak nikdo". Vamberd se talčí davem pryč. Jules se snaží dostat opět na suchou zem. Loď se snaží ve chvatu vyplout a tak neohrožený hraničář Vilnius vytahuje svůj silový luk s tím, že poškodí loď na tolik, aby nemohla vyplout. To se mu ke smůle všech vydaří a honička ve městě začíná. Napřed je z činu obviněn jednoruký hraničář Jules, který se nakonec ze všeho dostane hlavně díky faktu, že má jen jednu zdravou ruku a protézu. Vilnius se schovává někde v Chudisnké čtvrti....
Úsměvné, že ano? Laughing


Jak to vypadá, když někdo poškodí loď lukem tak, aby nemohla vyplout? Shocked Jako, že postřílí půlku posádky a tak nemá kdo natáhnout plachty? Very Happy Nebo zápalné šípy?

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
vieen
Zaslal: so říjen 20, 2007 17:30 Citovat
Založen: 10.10.2006 Příspěvky: 18
lukem lod nepoškodíš,to je blbost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: ne říjen 21, 2007 11:10 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Ve světě plném magie není blbost nic. Smile
Víš jak vypadá takový silový luk, šípy s runama a očarované šípy (výbušné)? Laughing

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
vieen
Zaslal: ne říjen 21, 2007 14:51 Citovat
Založen: 10.10.2006 Příspěvky: 18
tak ten výbušnej šíp bych možná vzal,ale pak ten luk už nemá takovou zásluhu... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: ne říjen 21, 2007 19:12 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Jako ale zase si nemyslete, že se tu loď snažil potopit. Jen zničit stěžně, plachty apod.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: ne říjen 21, 2007 19:16 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
No ale každopádně to byla nehorázná kravina co udělal. Ted ho ve mestě hledají všichni kdo nejsou zaměstáni bojem na hradbách Rilondu.
Další členové (Jules a Moras) šli hledat levnější ubytování než byla hospoda (jedna z posledních otevřených, s hodně nadsazenými cenami) - prostě se vloupávali do baráků v chudinské čtvrti. Když uslyšeli hluk ze sklepa. Vydali se tam, vykopli dveře, Jules namířil luk na osazenstvo místnosti a začali řvát že jsou z úřadů, ať se všichni okamžitě vzdají...
Rolling Eyes

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Sadaam
Zaslal: út říjen 23, 2007 12:44 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Já být Osud, tak je nechám někde v klídku až do té doby, než město dobudou skřeti... A pak je ti skřeti najdou a udělají jim nehezký věci. Twisted Evil
To co provedli se prostě nedělá... Evil or Very Mad

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
unnamed
Zaslal: út říjen 23, 2007 13:32 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Sadaam napsal:
Já být Osud, tak je nechám někde v klídku až do té doby, než město dobudou skřeti... A pak je ti skřeti najdou a udělají jim nehezký věci. Twisted Evil
To co provedli se prostě nedělá... Evil or Very Mad

Nevím no. Já myslím že to všechno stejně vyřeší Varakir... aspoň u některých postav bych v to doufal.
Vím že to není pěkné říkat, zvláště pro PJ, který má být nezaujatý... ale když se někteří hráči naschvál předhánějí v tom, který z nich udělá větší hovadinu... nelíbí se mi to. Crying or Very sad

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
blaza
Zaslal: út říjen 23, 2007 15:05 Citovat
Založen: 25.7.2006 Příspěvky: 78 Bydliště: Hradec Kralove
jo mam v druzine neco podobneho, kdyz uz se zacalo a mel jsem vlastne vsechno zacatecniky dase hodne tolerovat a kupodivu jim kolikrat prali i kostky. Jak uz meli neco za sebou a nabrali dosti zkusenosti za svych chyb cekla jsem ,ze uz to bude lepsi. Nekdo ano nekdo ne a tak jsem postavy nechal jejich osudu. Bouhuzel z puvodni sestavy vydrzel jen kouzelnik. Nekteri se vsak poucili(vetsina) a uz neni bazhlavi utok vzdy to prvni co delaji pri setkani s nejakym nepritelem. Ono zacinat na prvnim levelu i kdyz se pak hned postoupi asi o dva neni prone moc prijemny zazitek, kdy museji zas vetsinou utikat. zatim moc neutikali ,ale zase meli stestni na kostky:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: út říjen 23, 2007 23:03 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Já ty svoje zachraňoval, dokud hráli, jako že doopravdy hráli. Prostě pokud jsem byl spokojenej se hrou, tak jsem svůj hod na zásah a zranění snížil (protože by třeba postavu dorazil). Od toho co začali dělat takový neskutečný kraviny... už jim nijak nepřidávám.
A nakonec jsem dospěl k názoru, že takovým hráčům PJjovat nebudu. Né že bych s něma skončil úplně (přeci jen Asterion mám hodně rád a nenechám si ho jimi kazit) Laughing ... ale přesedláme na jiný herní styl a jiný svět (Vampire:The Masquerade)... konečně se po dlouhé době ocitnu v pozici hráče. Wink

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
unnamed
Zaslal: út říjen 23, 2007 23:05 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Teď si to po sobě čtu... a ta druhá závorka patří trošku jinam. Laughing

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Loren
Zaslal: út listopad 20, 2007 20:47 Citovat
Založen: 14.11.2007 Příspěvky: 5 Bydliště: Minkor
Naše skupina se skládá z mága,chodce,lupiče a já jako PJ hraju theurga...Nemůžu si hraní vynachválit.Máme fakt skvělou partičku kamarádů a pokaždý se hodně nasmějem a to je pro mě jedna z nejdůležitějších věcí.Abysme si to všichni fakt užili a nebyl nikdo ochuzen Smile Často ale právě kvůli těmto drobnostem,který dělaj hru vtipnou (třeba blbnutí s Pelsovým lektvarem a sledování výsledků atd.) ztratíme dost času a zkušenosti přibývaj trochu pomaleji..Nesmí se to přehánět..Jediný co považuju za problém je , že naše skupinka je podle mě nabušená víc než by měla.Budu jim muset něco ukrást nebo nevim..Ale hrajou fakt dobře.Dost opatrně.Už věděj,že si nemůžou dovolit všechno.Podle mě to chce občas přichystat quest na kterej prostě nemaj a to je fakt naučí.. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: út listopad 20, 2007 23:33 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
řešil jsem to úplně stejně a hra se stala ještě zažívější
všichnio jsme se hádali .... a všichni se různě podezírali ....

co ovšem opravdu pomohlo bylo, když jsem se z jedním z nich domluvil a ten trošku sabotoval hru .... nejdřív nikdo nevěděl kdo sabotuje potom už to bylo jasný a sváděl to na "nechtíc"
nakonec ... konec to nemá nějak sme přestali hrát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 12 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.