Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Zlatá pavučina  ~  Zločinecké organizace

Která zločinecká organizace vám připadá nejlepší(všeobecně)?

Kharovy Noční Stíny   [ 30 ]  
40%
  40%
Zylovy Noční Stíny   [ 5 ]  
6%
  6%
Pavučina   [ 39 ]  
52%
  52%

Celkem hlasů : 74
Rauksul
Zaslal: so říjen 29, 2016 0:09 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Jedině Stíny stínů! Wink

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zurkhen
Zaslal: so říjen 29, 2016 16:14 Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 92
Mě osobně sicco a jeho sítě nikdy k srdci moc nepřirostli, proto jsou u mě sítě dost omezené a mnohem méně početné a aktivní. Nejvíc mi nesedí Pavučina, proto jsem nechal Zvonislada ve spolupráci se Stínem a Mortusem vypátrat Vdovu a družina, která je aktuálně zaměstnána OP, bude pomáhat s pobíjením jednotlivých zámotků.

Naštěstí moje družina můj odpor k mafiím ve fantasy sdílí.

_________________
Pravá láska nemá šťastný konec. Pravá láska totiž nikdy nekončí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AndyF
Zaslal: út listopad 01, 2016 8:55 Citovat
Založen: 1.11.2016 Příspěvky: 16
Zurkhen napsal:
Mě osobně sicco a jeho sítě nikdy k srdci moc nepřirostli, proto jsou u mě sítě dost omezené a mnohem méně početné a aktivní. Nejvíc mi nesedí Pavučina, proto jsem nechal Zvonislada ve spolupráci se Stínem a Mortusem vypátrat Vdovu a družina, která je aktuálně zaměstnána OP, bude pomáhat s pobíjením jednotlivých zámotků.

Naštěstí moje družina můj odpor k mafiím ve fantasy sdílí.


Chudinka! Smile
Pavučina je super, alespon to není jako všechny ostatní co jako stát to síť. Prostě jako by to byla jako mafie ta taky nebyla jan v itálii nebo ji neřídi stát v tom je to práve zajímavý! Smile Co je sicco? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rauksul
Zaslal: st listopad 02, 2016 6:14 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
AndyF napsal:
Co je sicco? Very Happy


Ten kdo ty sítě buduje. Smile V DrDII:Hry mocných který jak chápu asi hrajete by to byl někdo s vlivem resp. s body Postavení a Moc. Sicce je povolání ze starší verze pravidel, které se na toto specializuje.


Naposledy upravil Rauksul dne st listopad 02, 2016 6:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Rauksul
Zaslal: st listopad 02, 2016 6:16 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
Což mi připomíná - zkoušel jste někdo podle DrDII pracovat s asterionkými sítěmi? Smile Postavy se Zázemím se dají na Asterionu aplikovat skvěle, sítí a organizací je taky nemálo a mechanika v DrDII:Hry mocných taky není příliš složitá Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bohdan
Zaslal: čt listopad 17, 2016 11:15 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Rauksul napsal:
Což mi připomíná - zkoušel jste někdo podle DrDII pracovat s asterionkými sítěmi? Smile Postavy se Zázemím se dají na Asterionu aplikovat skvěle, sítí a organizací je taky nemálo a mechanika v DrDII:Hry mocných taky není příliš složitá Smile


V DrDII nehrajeme i když se někdy chystáme... snad Confused
V DrD+ jsem to bral tak že pokud někdo z družiny začne aktivně vyhledávat informace pomocí jakýchkoli schopností, co se týkají "podnikatelský" záměrů té které sítě. Začnou se o ně zajímat a pozorovat je jejich členové. A pak už jde jen o to ekvivalent kolika peněz přetnou + to jestli to vypadá že v tom chtějí pokračovat.

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.