Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Zlatá pavučina  ~  Zločinecké organizace

Která zločinecká organizace vám připadá nejlepší(všeobecně)?

Kharovy Noční Stíny   [ 30 ]  
40%
  40%
Zylovy Noční Stíny   [ 5 ]  
6%
  6%
Pavučina   [ 39 ]  
52%
  52%

Celkem hlasů : 74
Kenny
Zaslal: pá leden 16, 2004 21:16 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Drikovi ne.To je dřevo. Wink

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Túriel
Zaslal: po leden 19, 2004 14:40 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
NĚCO mě napadlo! Doufám, že mě za to¨dozor nad těmito stránkami nezabije (příp. neprokleje nějakým dost solidním způsobem), ale i kdyby jo, bude to stát za to!
(už slyším pár svých známých: "Túriel, ty jsi snad ještě větší psychopat než Narzian s Kharem dohromady..."
ZAKLÁDÁM NOVOU SLOŽKU!!!

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saul
Zaslal: st leden 21, 2004 23:20 Citovat
Založen: 8.12.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Rilond (Ve vnějším světě Liberec)
Mám hotového nájemného vraha Černého Slimáka, který působí v Rilondu, ale nevím, kam ho mám prdnout, protože by měl být určen spíš pro PJe.
Kam tedy s ním?

_________________
Dejte mi problém a já s ním na chvíli zůstanu sám. Pak vám přinesu nějaké neortodoxní a šílené řešení...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Túriel
Zaslal: čt leden 22, 2004 14:00 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Co takhle do rubriky Cizí postavy?

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: čt únor 05, 2004 21:08 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No ja sem se rozhodl, že až budu hrát za sicca tak založím vlastní organizaci. Vyhlídl jsem si jako základnu Trniště. No doufám že mě moji lidé moc nezvlčí. Smile

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: po červenec 12, 2004 10:22 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Mno ale taková síť likantropů by mohla mít své nedostižné výhody...přeci jenom by se v boji osvědčila líp jak nějakej Trnišťák...jenom bys pro ně musel udělat takový ty dvířka ve dveřích jako pro psíky...a kupovat pořádnou stravu bohatou na proteiny a kalcium...doporučují 4 z 5 chovatelů vlkodlaků... Twisted Evil

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pastel
Zaslal: út červenec 13, 2004 10:18 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Ja byť siccom, začnem mať nočné mory už len z toho nápadu, nieto ešte jeho realizácie ...
Veď si zoberte fakt, že sa každým splnom menia a vtedy sú z nich zvery bez kúska inteligencie, len balíček nervov s vybičovanými pudmi ...
Určite by som teda nekupoval žrádlo, skôr kopec strieborných zbraní ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: st červenec 14, 2004 18:54 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Já sem si myslel, že ve vlčí podobě, mají nějakou inteligenci, asi jako krolové. To nevadí, ale představ si jak soupeřící organizace vtrhne mezi spící agenty a hups, místo agentů je tam banda hladovích "štěňátek" Very Happy .

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: ne červenec 18, 2004 11:41 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Ne že bys v Trništi asi někdy na nějakou organizaci narazil, ale přece jenom by se to hodilo...aspoň, kdyby tam vtrhli, by se tvoje štěňátka pořádně najedli... Twisted Evil my sme měli v družině likantropa-elfa(dost šílená kombinace, aspoň v našem podání) von to ale měl spíš jako bonus a výhodu...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cesty Hraničářů
Zaslal: ne srpen 29, 2004 20:40 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
Tirion er Daerlen napsal:
Ne že bys v Trništi asi někdy na nějakou organizaci narazil, ale přece jenom by se to hodilo...aspoň, kdyby tam vtrhli, by se tvoje štěňátka pořádně najedli... Twisted Evil my sme měli v družině likantropa-elfa(dost šílená kombinace, aspoň v našem podání) von to ale měl spíš jako bonus a výhodu...


Tirione mas neco proti memu milemu Riwilionovi- nejvetsimu zbabelci co se dostal az k Lamiusovi? Mno jako vyhoda me to neprislo... Sice me to zachranilo nekolikrat zivot ale nejen me ali nekomu zu druziny (tech 30-40 goblinu by Vence i Filipa sejmuli (tys mel smulu ze nemas obratnost a ten saman umel kouzlit)), vis jakou praci by si vase postavy dali kdyby se to o me dozvedeli jen aby me sejmuli? TO byl STRES pro toho chudacka

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Switch
Zaslal: ne říjen 24, 2004 12:32 Citovat
Anonymní
Já tedy sympatizuji se ZNS. Naše družina patří k neljepším agentům této sítě a bez nás by byl Zyl absolutně ztracen. Právě jsme na tajné misi někde v Zemi nářků a hledáme Kalich sedmi duší. Uf, to bude fuška...
Marek Stahl
Zaslal: st listopad 03, 2004 14:59 Citovat
Anonymní
Ja preferuji silu KNS.Podle me jsou dost husty.Pavucina je taky fajn.Nasi druzinu bavilo sekat ji nozicky v Albireu.Neabavilo ji vsak utikat do Erinu pred kusadly.Preci jenom s vrahy v zadech to neni zadna sranda.
Sadaam
Zaslal: čt listopad 04, 2004 13:59 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Mám taky rád Kharáky. Hlavně je furt posílam na naši družinku a oni musej porád utíkat. Taky mám rád její konfrontaci se Zylovejma stínama - jednou zlikvidovali bandu hrdlořezů, ale pak přišel neviditelnej Agent a chodec se pak divil, že má v krku otrávenou šipku..... Ale spíš se snažim vyhnout zbytečnejm srážkam a radši z družinky dělam loutky mocných skupin a nebo si rád dám dialog agent-hráč (např zajímavý byly filozofické rozhovory oného chodce a Sani Taradžinský Smile ). Pavučinu nechavam stranou (páč teď hrajem Skřitčí srdce a tam se moc jejich vláken nechytá).
Teď na ně chystám mazec dobrodružství se sektou - dreskanovejch vrahů. Odehrává se to v Minkoru a je to fakt nářez... Doufám že to bude mít atmosferu Mlčení jehňátek nebo něco takovýho Twisted Evil

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
meator
Zaslal: čt listopad 04, 2004 23:03 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
No u nás je to zase tak, že Pj zapojuje dost organizace. Ja osobně se vždy do nějaké navezu a poté hledám cestu, jak z ní pryč. Většinou proto, že dělám něco co velmi nerada vidí. Například jsem byl v pavučině a dostala se mě do ruky velmi nebezpečná zbraň, co s ní? Prodat KNS. Každý musí myslet na zadní vrátka. Smile

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Switch
Zaslal: so listopad 06, 2004 14:06 Citovat
Anonymní
Já zastávám ten názor, že všeobecně nejlepší ve zlodějských praktikách je Pavučina. Pokud bych chtěl někoho oddělat, zašel bych za KNS a ZNS jsou tak trochu v ústranní. Nezdají se mi tak moc profesionální jako ostatní, ale zase jich je hodně a jak již bylo někde psáno, Zyl dokáže své ztracené agenty rychle nahradit. Díky tomu se z nich stává přeci jen docela pružná organizace. No a navíc od té doby, co jsme pro ně začali dělat my, tak se zvedla i ta profesionalita...

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.