Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Zlatá pavučina  ~  Zločinecké organizace

Která zločinecká organizace vám připadá nejlepší(všeobecně)?

Kharovy Noční Stíny   [ 30 ]  
40%
  40%
Zylovy Noční Stíny   [ 5 ]  
6%
  6%
Pavučina   [ 39 ]  
52%
  52%

Celkem hlasů : 74
Xillos
Zaslal: pá říjen 03, 2003 6:40 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
To Meator: Sem rád že jseš opět ve hře. Je mi líto těch tvejch kamarádů, ale na něco umřít museli...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
meator
Zaslal: ne říjen 05, 2003 19:18 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Xillos: Jo díky. Už sem se tam dokonce vrátil a chtěl je pomstít, ale zase jsem dostal na p.... a zdrhal jsem od tamtud, jako kdyby za mnou šla menší armáda nemrtvejch. A taky musím bohužel podotknout, že mezi těma co tam umřeli, byli i CP z audítka, ale od váz z družiny ne.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: ne říjen 05, 2003 19:22 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Chudák GrundaG.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: ne říjen 05, 2003 19:29 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Jj ten byl fakt dobrej, akorát mě na něm vadilo to jak se choval u jídla, jinak mě byl sympatickej.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Xillos
Zaslal: ne říjen 05, 2003 20:57 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
GundaGa je škoda, ale sem rád že sem to nebyl já. U nás to zatím vypadá na konec Elanora... Ale to družina zatím netuší...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
arten
Zaslal: čt říjen 09, 2003 15:12 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
a ešte sorry, že vam Arten kazí sólo, a ako ste si všimli pařani spoza Moravy sa pripajaju, ja som chcel, len nech mi ten zabijač Orlich putnikov, myslím , že to bol Xilos, nech mi pošle svoje charakteristiky, moja partia Orlich putnikov , a to nie su žiadny jemní hoši, sa s ním rada zahra taku hru, že myška - Xillos beži o život, a sakra je mu to nevyšlo je dead
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: pá říjen 10, 2003 18:43 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
To nebyl Xillos ten vraždí jedině típky z naší družiny Laughing Razz Cool . To byl Elanor. Kharův přívrženec a jeho charakteristiky máš na Asterion-CP...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Xillos
Zaslal: so říjen 11, 2003 9:01 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
NJN dyť sem vás zabil jen párkrát... Cool

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Túriel
Zaslal: st říjen 22, 2003 14:24 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Nevíte někdo, co je s Elanorem? Žije ještě?

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesty Hraničářů
Zaslal: so listopad 01, 2003 21:47 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
Tak Dnes skonal Elanor. Vezmu to jen zevrubně. Lépe to popíše ten jež ho skolil neboli náš slavný IVRIN. Já ho jen trefil pár šipkama. Vše to bylo tak KNS napadla vesnici našeho pul-orka a my jsme se tam vydaly a vše jsme vyčistili (my znamena Tirion, Ragnar, Ivrin, JA (nyní již jako Tie Sakary), Janek a potom nějake CP(vim že to byla ženská a uměla odolavat nějakejm kouzlum a taky nějaka uměla to je vše))

Jinka Elanor skonal hrdinskou smrtí při útěku před náma, když jsme mu pobili jeho kamarády(tj. nějaká KNS a byli to naše první KNS)

Jak jsem ale řek Ivrin to popíše podrobněji fakt to stojí za to!!!!!!!!!!!!

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ivrin
Zaslal: so listopad 01, 2003 22:20 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Ano Elanor dnes skonal...
Po dlouhé a málem smrtelné bitvě v jedné jeskyni s KNS proti nám stál pouze Elanor. Vzhledem k tomu, že Ragnar ležel na zemi po záchvatu berserkra(nebyl mrtvej, ale potom co se probudil, říkal že už už viděl dámu v černém závoji Wink ), stál proti němu jen Tirion, který byl téže v záchvatu bojového šílenství a Janek(my dva s Tie jsme sledovali a stříleli z povzdálí).
Tirionovi věnoval jednu ránu a prosmíkl se kolem něj, Jankovi věnoval poté dvě rány a téže se kolem něj prosmíkl. Jak se blížil k východu zapálil dýmovnici a hodil jí za sebe. Janek se rozhodl ho pronásledovat. Avšak v kouři šlápl na "ježka" a již nebyl schopen běžet dál.
Tak se Ivrin rozhodl, že toho posledního agenta KNS musí vyřídit(pokud by Elanor utekl, byl by naše pozvánka k Lamiusovu soudu. Já jsem tu pozvánku nebyl schopen přijmout).Ivrin běžel postraním vchodem do jeskyně a venku narazil na Elanora. Věnoval mu pár šipek ze své milé kuše. Třetí šipka srazila Elanora na zem. Avšak i poté se zvednul. Již mu tekla krev z koutku úst. V té chvíli sem cítil, že pro Elanora nastala poslední chvíle na tomto světě... Byl slyšet svist šipky a dopad něčeho těžkého na zem.
Nechť tě paní Smutku přijme s otevřenou náručí, Elanore. Byl jsi dobrým protivníkem...


Naposledy upravil Ivrin dne po listopad 03, 2003 15:34, celkově upraveno 1 krát.

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Cesty Hraničářů
Zaslal: so listopad 01, 2003 22:27 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
Ano tak to bylo ale těch KNs v té jeskyni bylo až moc. Ragnar byl díky jednomu lektvaru Chodce Jana zahráněn jinka by šel do kytek a o Tirionovi ani nemluvě málem to chudáček nepřežil bylo to fakt těsné

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Túriel
Zaslal: út listopad 04, 2003 17:10 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Ještě k Elanorovi: ve vašem světě měl alespoň dobrou (a jakž takž smysluplnou) smrt. V tom našem se totiž družinový theurg dohodl se ZNS, slízl pár tisíc zlatých, Elanora z 99% přiotrávil a ZNS udělali většinu zbytku. Elanor byl víc mrtvý než živý, když se mu podařilo zdrhnout a byla pro něj milost, když jej postavy z družiny dorazily (theurg mezitím rozkecal po celém městě, že Elanor byl jeden z nejvýše postavených důstojníků KNS v Dálavách). Bylo mi Elanora fakt líto. Podle mého názoru byl skvělá vlastní postava a i když byl na temné straně, hrála jsem za něj stejně ráda jako za Sigrid. Hm... co se dá dělat. PJ jako obvykle trval na Lamiusově soudu, ale moc zábavné to nebylo. Elanor přijal existenci Jam věčného zatracené jako nezvratný fakt a svým způsobem mu to bylo jedno (není správný výraz: ani jej nenapadlo před Sedmnáctkou litovat a celkem zajímavě si pokecal s Lamiusem ohledně předurčení a ddalší filozofie... Elanor řekl, že mu nevadí nést odpovědnost za to, co způsobil, ale že většina lidí si nemůže vybrat stranu - že většina lidí, kteří byli na straně Čtyř království a zanechali za sebou hezky krvavou cestu, Věčnému zatracení unikli. A že nikdo nemůže za to, kde se narodí a kudy vede jeho cesta - určuje pouze, kam odbočí. Protože to, co se u Kharových lidí považují za zločiny, je u druhé strany považováno za hrdinství... to je stručný výcuc, kvůli kterému se hráčka pohádala s osov¨bou, která se na tomto fóru mihla pod jménem Narzian.).

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: út listopad 04, 2003 23:13 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Hm, až zemřu tak se budu u Lamiuse ptát po tobě, Elanore. Laughing No jak tak přemejšlím, tak bychom s Xilllosem mohli taky zavést pohovory s Lamiusem po smrti postavy...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: čt listopad 06, 2003 13:54 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Pokud chcete po třech soudech dostat solidní alergii na Lamiusovy hloupé poznámky, klidně. Very Happy PJ je u nás vymyslel jako způsob, jak snížit úmrtnost. Celkem se mu to podařilo, ale nakonec došlo k lynčování PJ a návratu do starých kolejí (čti: poznámky jsou stále, ale Lamius se už nechová jako opilý skřet Rolling Eyes ).

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.