Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

elrian
Zaslal: so prosinec 17, 2005 17:05 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Sadaam napsal:
mám dotaz: kam se poděly albirajský meč a koruna po dobytí města králem v r. 850?


Já sem je zanechal v Albireu, ale pro případ pátraní postav po těchto artefaktech jsou jim zadávány mylné informace, že byly odneseny pryč. Pokud ti tato odpověď nestačí tak si je umísti kam potřebuješ a nebo počkej, až ti odpoví některý z autorů Asterionu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Shark
Zaslal: po prosinec 19, 2005 7:36 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Silwerin napsal:
Bude do Vánoc ještě něco o Asterionu? Nebo až v Dechu v lednu? Jsou už nějaké plány do budoucna?


V DD 6/2005 bude článek o šlechtické titulatuře ve Čtyřech královstvích, co bude dál, se rozhodne na lednové schůzce autorů.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: po prosinec 19, 2005 7:37 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
elrian napsal:
Sadaam napsal:
mám dotaz: kam se poděly albirajský meč a koruna po dobytí města králem v r. 850?


Já sem je zanechal v Albireu, ale pro případ pátraní postav po těchto artefaktech jsou jim zadávány mylné informace, že byly odneseny pryč. Pokud ti tato odpověď nestačí tak si je umísti kam potřebuješ a nebo počkej, až ti odpoví některý z autorů Asterionu.


Meč i koruna budou tam, kam si je sám umístíš.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: po prosinec 19, 2005 7:39 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
elrian napsal:
Pokud moje postava dosáhne dračího stupně tvárnosti a stane se z ní zároveň žlutý a modrý drak, jaké budou finální hodnoty po proměně na toho "duhového draka"? Budou to nejvyšší hodnoty vybrané od obou draků, či jejich aritmetický průměr?


Takovou mostrpostavu bych chtěl vidět... Smile
Dej jí takové hodnoty, jaké uznáš za vhodné.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patches
Zaslal: po prosinec 19, 2005 12:06 Citovat
Založen: 25.3.2005 Příspěvky: 64 Bydliště: Východní Dálavy
Sadaam napsal:
mám dotaz: kam se poděly albirajský meč a koruna po dobytí města králem v r. 850?


Muj PJ je zakopal nekam do Malejch Luk a nechal k nim vest pomerne slozitou radu stop, ktery mohl odhalit jen nekdo se spravnymi instrukcemi od Orlich poutniku... Vsak taky moje postava je nasla jen diky svym kontaktum s Riamem a celou cestu jsem v patach mel jak ATS, tak KNS a ZNS... A to jsem vlastne ani nevedel, po cem patram - jenom jsem mel vyzvednout balicek, nerozbalovat a dopravit jej az do Minkoru...

_________________
Meč nebo škrtící drát, smrt je pořád smrt...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: ne prosinec 25, 2005 17:23 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
ok díky za odpovědi. já jsem je myslim při hraní s jednou družinkou nechal riamovi ale nesedělo mi to tak jsem rád za vaše nápady. to s těma Malejma lukama se mi líbí Smile

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
elrian
Zaslal: út leden 10, 2006 18:49 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Pokud mám nějaké jemné dodatky k pravidlům mohu je zde bezpečně vystavit bez rizika pozdějších problému s autory Asterionu nebo ne, či je mám nejprve vám autorům k možnosti zpracování jakožto dodatků zaslat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Shark
Zaslal: st leden 11, 2006 12:16 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
elrian napsal:
Pokud mám nějaké jemné dodatky k pravidlům mohu je zde bezpečně vystavit bez rizika pozdějších problému s autory Asterionu nebo ne, či je mám nejprve vám autorům k možnosti zpracování jakožto dodatků zaslat?


Klidně je můžeš zveřejnit buď někde zde v auditoriu, nebo je poslat jako soubor a my je zveřejníme v rámci tvorby čtenářů.
Uvidíme podle kvality a závažnosti, nakolik by se jednalo o zásadní věci vhodné k převzetí do základního systému, a nakolik o "homemade" alternativu.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
elrian
Zaslal: čt leden 12, 2006 15:54 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Pročítám si občas seznam cizích postav s jejich povoláními a nějak často narážím na postavy s více povoláními naráz. Tímto bych se chtěl zeptat, jak se tvoří takové postavy pro schopnosti a číselné statistiky? Kdyby se postava chtěla stát něčím podobným, jakým způsobem jsou připisovány zkušenosti a které povolání má při dosáhnutí dalšího stupně zkušeností přednos?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Shark
Zaslal: čt leden 12, 2006 17:54 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
elrian napsal:
Pročítám si občas seznam cizích postav s jejich povoláními a nějak často narážím na postavy s více povoláními naráz. Tímto bych se chtěl zeptat, jak se tvoří takové postavy pro schopnosti a číselné statistiky? Kdyby se postava chtěla stát něčím podobným, jakým způsobem jsou připisovány zkušenosti a které povolání má při dosáhnutí dalšího stupně zkušeností přednos?


Udělej si to, jak chceš sám, tohle jsou opravdu detaily. Třeba tak, že jedno povolání určíš jako hlavní, na jeho základě modifikuješ vlastnosti CP a doplníš schopnosti ostatních povolání.
Dvě a více povolání je určeno POUZE PRO CP - pokud tedy nechceš budovat družinu supermunchkinů. V tom případě opět postupuj, jak uznáš za vhodné.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
elrian
Zaslal: čt leden 12, 2006 18:11 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Ne opravdu družinu supermunchkinů budovat nechci, spíše jsem se ptal kvůli tvorbě číselných charakteristik právě pro cizí postavy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: pá leden 13, 2006 19:01 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
V části Psionika ve fóru o modulu Falešná apokalypsa, je zveřejněn základ mých úprav, proto prosím zda-li by jste se na to nepodíval a pokud by se vám to líbilo jestli by jste podle mých nápadů nebyl schopen vypracovat nějaké přesné doplňky, kde by bylo vše zpracováno i číselně, tímto předem děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Bliizard
Zaslal: so leden 14, 2006 15:18 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
Mám dotaz ohledně kroniky. Kdy se dočkáme dalšího pokračování?

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silwerin
Zaslal: ne leden 15, 2006 13:06 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Nejen kronika. ale i další dění. Vím. že máte asi dost práce s tvorbou aplikací a bestiáře, ale máte už plány pro budoucnost Question Delší dobu bylo ticho, o ZZS nepadlo ani slovo. Asterion má rozhodně ještě velký potenciál a byla by škoda nepokračovat

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: ne leden 15, 2006 14:47 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
elrian napsal:
V části Psionika ve fóru o modulu Falešná apokalypsa, je zveřejněn základ mých úprav, proto prosím zda-li by jste se na to nepodíval a pokud by se vám to líbilo jestli by jste podle mých nápadů nebyl schopen vypracovat nějaké přesné doplňky, kde by bylo vše zpracováno i číselně, tímto předem děkuji.


Ahoj, nejlepší by bylo, kdybys vše zpracoval sám a předložil pak k posouzení nejakou ucelenou verzi. Nápady mi v tuto chvíli moc nepomohou, neb jako jediný dosud (alespoň někdy) aktivní aplikátor teď rozhodně nejsem v situaci, kdy bych měl chuť si s nějakými čáry s čísly hrát.
Když tedy něco souvislého vytvoříš, zkusím se ti na to podívat, ale větší iniciativu ode mě nečekej Crying or Very sad

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 27 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.