Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Falešná apokalypsa  ~  Vdaje

Vdaje kterých smyslů preferujete?

zrak   [ 20 ]  
33%
  33%
sluch   [ 4 ]  
6%
  6%
čich   [ 1 ]  
1%
  1%
hmat   [ 0 ]  
0%
  0%
chuť   [ 0 ]  
0%
  0%
vnitřní Vdaje   [ 15 ]  
25%
  25%
Nesnížil bych se k použití Vdaje.   [ 20 ]  
33%
  33%

Celkem hlasů : 60
Mtwango
Zaslal: čt říjen 30, 2003 16:45 Citovat
Založen: 27.9.2003 Příspěvky: 52 Bydliště: Praha, Kharovy Državy
Jak se vám líbí Vdaje? Budete je používat na Asterionu? Co mocný mág s diamantovýma očima? Souhlasíte s myšlenkou okolního světa že Vdaje jsou nebezpečné a považují se za kacířství?

_________________
Mtwango věnoval Astaronovi poslední pohled, zabodl svůj meč do prašné země, otočil se a prchl z bitvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zwejk
Zaslal: čt říjen 30, 2003 22:07 Citovat
Založen: 22.9.2003 Příspěvky: 26 Bydliště: Praha
Vdaje je hodně zajímavá věcička. Za kacířstv bych to přímo nepovažoval, ale s větším ohlasem jsem se setkal spíše u "záporňáků". Dobří a moudří druidové a hraničáři atd. se k tomu postavili spíše odmítavě. Možná to je tím, že zlá strana se nebojí zkusit něco nového ve snaze získat si o trochu větší převahu, zatímco dobromilci se drží zaběhaných postupů.

Moje postava si vdaje nejspíše nepořídí, ale trochu psionických vrozených sil by tu bylo. Ale ten skřítek s diamantovýma očima ( teď mi vypadlo to jméno ) je opravdu zajímavej nápad a celkověš si o vdaje myslím, že to není blbost. Až mi někdo vypíchne oči, tak ať se těší, že se vrátím Twisted Evil Laughing .
S pozdravem Zwejk

_________________
Konečně tomu rozumím, máme stejné cíle, nezabíjej mě. Chápu.... Další prosby utnul svist meče....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kenny
Zaslal: so listopad 01, 2003 19:08 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Je to určitě zajímavá věc.Ale zacházel bych s tím opatrně, jinak hráči skončí tak, že budou kompletně předělaný.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: po listopad 03, 2003 13:42 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Mne to na prvý pohľad pripomenulo Shadowrun a jeho kyberware ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: po listopad 03, 2003 21:14 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Pastel napsal:
Mne to na prvý pohľad pripomenulo Shadowrun a jeho kyberware ... Smile


vskutku? jeste ze shadowrun neznam, aspon nemuzu byt obvinen z plagiatorstvi Smile jinak mi ale prislo ze takovehle vylepsovani tela pomoci magie je urcite dobry zpusob jak si vylepsit schopnosti postavy a ze to hrace zaujme...

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kenny
Zaslal: po listopad 03, 2003 21:18 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Teď si ale uvědomuju, že takovej kompletně vylepšený dobrodruh může být docela zajímavá postava.Ale těch peněz.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: po listopad 03, 2003 21:45 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Nechci aby jste si o mě mysleli, že jsem trochu opožděnej, al co to jsou Vdaje??

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: po listopad 03, 2003 21:48 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Ty jseš ale opožděnej. Laughing Ne sranda.Ale slyšel jsi už o tom, ale nevíš, že to byly Vdaje.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: po listopad 03, 2003 21:52 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Vdaje sou zajímavý věcičky... Konečně se věty jako: "Ty máš oči jak diamanty." Nemusej považovat za metafory... Laughing

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Pastel
Zaslal: út listopad 04, 2003 10:55 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Cenis: Ja nikoho neobviňujem z plagiátorstva, len som po prvom prečítaní mal taký pocit ... Smile
Meator: Vdaje sa používajú ako vylepšenie postavy (napr. odolnosť voči mágii) alebo ako náhrada za stratené zmysly (napr. zrak) ...
Jeden z najznámejších vlastníkov vdaje je predstavený Vládcov mysle, on má doslova smaragdovo zelené oči ... Smile
A myslím si, že niečo podobné budú mať v sebe ako symbiontov aj lovci prízrakov alebo členovia Kharovho komanda na boj s nemŕtvymi (Komando druhej smrti, ale možno si to pletiem) ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terecius
Zaslal: st listopad 12, 2003 21:49 Citovat
Založen: 12.11.2003 Příspěvky: 13
Ja jako Pj vdaje postavám neumožním používat ve větším měřítku (supermanů je dost). Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xaltotun
Zaslal: út listopad 18, 2003 12:06 Citovat
Založen: 28.9.2003 Příspěvky: 33
Sory, ale naše družina se jednomyslně shodla že je to píčovina a hrát na to nebudem. Kam tímhle směrem chcete dojít ? k postavě hraničář terminátor se zabudovanou pumpovací brokovnicí s laserovým zaměřovačem ???????? když nám o tom GM z legrace řekl, tak sem zeptal jestli nevyšel i tank...... už vidím lučištníka po pár dalších podobných výmyslech, jak si laserem změří vzdálenost k terči, podle toho vypočítá jak má napnout luk, zapojí hydrauliku v paži a ........... buď odejde hrát Shadowrun (nebo něco podobnýho) nebo se hráči poblijou..

PS: tohle je názor snad všech v naší družině, sme jediní nebo se to ostatním líbí ????? (mě to na chvilku zaujalo, protože mám rád Shadowrun, ale do asterionu NE !! )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: út listopad 18, 2003 13:45 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Xaltotun napsal:
Sory, ale naše družina se jednomyslně shodla že je to píčovina a hrát na to nebudem. Kam tímhle směrem chcete dojít ? k postavě hraničář terminátor se zabudovanou pumpovací brokovnicí s laserovým zaměřovačem ???????? když nám o tom GM z legrace řekl, tak sem zeptal jestli nevyšel i tank...... už vidím lučištníka po pár dalších podobných výmyslech, jak si laserem změří vzdálenost k terči, podle toho vypočítá jak má napnout luk, zapojí hydrauliku v paži a ........... buď odejde hrát Shadowrun (nebo něco podobnýho) nebo se hráči poblijou..

PS: tohle je názor snad všech v naší družině, sme jediní nebo se to ostatním líbí ????? (mě to na chvilku zaujalo, protože mám rád Shadowrun, ale do asterionu NE !! )


Netuším, jestli jsi si vzhledem ke své (opět) silně emotivně laděné reakci pojednání o vdajích vůbec pozorně přečetl. Pro jejich získání existuje tolik překážek, že se k nim běžná postava těžko dostane a někoho s vdajem potká rovněž velmi zřídka. Vdaje byly zmiňovány hlavně proto, že na Asterionu existují, a ne proto, aby si je nechala voperovat každá hráčská postava. Navíc vše ženeš ad absurdum.
A ještě jednou tě důrazně upozorňuji, aby ses mírnil ve svých výrazech. Jinak tvé příspěvky s vulgarismy a sprosťárnami budu mazat.
Doufám, že už jsi to tentokrát pochopil.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pastel
Zaslal: pá listopad 21, 2003 17:59 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Xaltotun napsal:
PS: tohle je názor snad všech v naší družině, sme jediní nebo se to ostatním líbí ????? (mě to na chvilku zaujalo, protože mám rád Shadowrun, ale do asterionu NE !! )

Jedna vec je, že to použiť nemusíte. Je to čisto dobrovoľné ...
Ale som rád, že sa vysvetlilo, akým spôsobom vidí Čche ming ...
A slepý Aurel má šancu vidieť, keď sa jeho skupinka rozpadne ... Wink
A ja to svojim postavám nedovolím ... jedine že by mali sakra dobrý dôvod ...
(ale aj tak nezarobia toľko, aby si to mohli dať urobiť Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xaltotun
Zaslal: po listopad 24, 2003 12:42 Citovat
Založen: 28.9.2003 Příspěvky: 33
Pastel: magickej drahokam do prázdnýho očného ďůlku na vrácení zraku beru, ale třeba kovový kosti....... vem si už aplikaci, je rozdíl vložit někam magickej drahokam a vyměnit někomu kostru. Nebo ty kovový destičky místo kůže na zlepšení hmatu (tím terminátorem sem to chtěl nadsadit, ale po přečtení (GM nás číst asterion nenechává, ale tady udělal vyjímku protože je to blbost) ..... kovová kostra, když můžou bejt kovový destičky na ruce tak proč ne jinde (a ani nemusej zlepšovat hmat) a oči z rubínů Smile hotovej terminátor Smile ) Přitom při úpravě aplikace z toho můžou bejt super hračky pro zloděje, ale proč to dávat formou cyberwaru ? proč tam není místo destiček třeba náramek (tetování, nátepník, cokoliv jinýho) ? podlě mě by to do fantasy pasovalo líp..........

PS: Shark: NE

_________________
Veni, vidi, morty......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 10
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.