Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Horští Elfové

Godric
Zaslal: ne prosinec 12, 2004 18:34 Citovat
Založen: 9.12.2004 Příspěvky: 3
Nevím jestli je to jenom mou neschopností se podívat pořádně v modulech, nebo skutečností, že to tam opravdu není. Každopádně nejen já mám tanhle problém, takže to tam vážně asi chybí. V textech pravidel jsou semtam zmínky o horských elfech, ale to jsou jen útržky a i kdyby z nich člověk čerpal, zdaleka si dostatečný obrázek neudělá. Vyřešili jste vy nějak tento problém? Ve kterých částech Tary žijí, jaké stvějí chrámy, jakou mají stavbu těla, čím se živí,... otázek je nespočet. Na některé jsem si už pokusil odpovědět sám, ale zajímá mě i váš názor, aby byla tato rasa co nejřesnější a nejlépe zapadal do zbytku Asterionu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: ne prosinec 12, 2004 19:38 Citovat
Anonymní
Pomerne dost je toho napsano v Piskach proroctvi. horsto, neboli ledovi, elfove ziji v Nedostupnych horach. Je jich velmi malo a zuji osamocene. Ze vsech rodu temnych elfu citi astaronovu kletbu nejsilneji a delaji nejvice pro jeji odcineni. Pomerne casto se vydavaji do sveta konat hrdinske skutky. Sou vaznejsi povahy a stale mysli na prokleti. Vetsinou to jsou valecnici nebo hranicari. Kouzelnici a alchymiste jsou doopravdu zridkakdy.
Toto vse se da vycist z textu nebo si to aspon odvodit. V nejakem pribehu z Dechu draka byl popsan pribeh jednoho horskeho elfa...
Kenny
Zaslal: ne prosinec 12, 2004 20:33 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
A je toho o nich docela dost i v Času temna.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Godric
Zaslal: ne prosinec 12, 2004 22:18 Citovat
Založen: 9.12.2004 Příspěvky: 3
Čas temna jsem ještě v ruce neměl... Horští a ledoví elfové jsou totéž? Myslel jsem že ledoví elfové jsou odnož, ale že horští elfové jsou obecnějším proudem, žijícím například na jihu zelanských vrchů, severu tisíce jeskyní a mrazivých štítech. Případně komunity ve skřítčích vrších. Jestli je to tak jak říkáte vy, myslíte si, že je vhodné za horského elfa nechat hrát hráče (podotýkám učenlivého, ale nepříliš zkušeného), nebo je nechat jen na CP?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po prosinec 13, 2004 18:37 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Kdo si koupí, neprohloupí ! Laughing
Tak bych to asi definoval. Kup si Čas Temna a získáš celkový obrázek o elfech a jejich odnožích. Pokud nemáš Písky proroctví, tak seš v pr. Twisted Evil Tady po netu to de vysvětlit jen těžko.... prostě, kdo má Čas temna, ten ví víc, než tem, komu to tady budem hustit do palice třeba tři dni Cool

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: po prosinec 13, 2004 20:08 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Dobrýmu hráči,který pochopí uvažování ledových elfů,bych to povolil.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Godric
Zaslal: po prosinec 13, 2004 22:51 Citovat
Založen: 9.12.2004 Příspěvky: 3
No tak měl bych mít jeden zdroj, ze kterého načerpám vše potřebné. Asi si inkriminované části času temna přečtu a podle nich se budu řídit. Ohledně modulů mám vše po zlatou pavučinu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Toj Akkhari
Zaslal: út březen 21, 2006 20:16 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
horsti elfove jsou dle meho nazoru velmi zajimave postavy...skoda jen, ze vzhledem k jejich psychickym proporcim jdou pouzit jen jako epizodni postavy...taky koho by bavilo se porad nekde honit za blaznivym elfem, ktery si usmyslel, ze spasi svet Very Happy

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patches
Zaslal: st březen 22, 2006 14:04 Citovat
Založen: 25.3.2005 Příspěvky: 64 Bydliště: Východní Dálavy
Toj Akkhari napsal:
horsti elfove jsou dle meho nazoru velmi zajimave postavy...skoda jen, ze vzhledem k jejich psychickym proporcim jdou pouzit jen jako epizodni postavy...taky koho by bavilo se porad nekde honit za blaznivym elfem, ktery si usmyslel, ze spasi svet Very Happy

Ale zato jsou prave proto fajn, jako hracske postavy...

_________________
Meč nebo škrtící drát, smrt je pořád smrt...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Toj Akkhari
Zaslal: čt březen 23, 2006 20:37 Citovat
Založen: 20.3.2006 Příspěvky: 118 Bydliště: Albireo - kdesi ve Východní čtvrti
jj..jednou sem za jednoho hral, ale když se opravdu poctivě hraje ten jejich charakter, tak jsou opravdu jen epizodni postavy ( ale stoji to za to )
i když musim dodat že velkou měrou závisí na PJ, jak se s tim popere

_________________
Bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil Boha
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
unnamed
Zaslal: pá březen 24, 2006 15:18 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Já za horského elfa takz už hrál...je to celkem zajímavý mít jednoho v družince...dokáže postavy vždycky nasměrovat na správnou "cestu". Moc dobře se mi za něj hrálo. Ale potom se odloučil od ružinky, když už jim stoupla sláva moc do hlavy. Vydal se na cesty pomáhat potřebným. Ooo jaký krásný konec. Budiž mu země lehká. Crying or Very sad

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
melvin
Zaslal: út únor 06, 2007 20:48 Citovat
Založen: 18.4.2006 Příspěvky: 13
Toj Akkhari napsal:
horsti elfove jsou dle meho nazoru velmi zajimave postavy...skoda jen, ze vzhledem k jejich psychickym proporcim jdou pouzit jen jako epizodni postavy...taky koho by bavilo se porad nekde honit za blaznivym elfem, ktery si usmyslel, ze spasi svet Very Happy



TO je přesně ono, vono si řekneš, koho by to bavilo ale znám spousty lidí, kteří si nejsou hraním tak jisti a tak jim takovahle postava ,jakoby vudce pomuze a radi ji prijmou. Wink Rolling Eyes

_________________
" Že se o svoji hlavu nedokáže postarat sám je jeho chyba, nikdo mu ji už stejně nevrátí "
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
hrubous
Zaslal: po říjen 10, 2011 14:22 Citovat
Založen: 12.10.2009 Příspěvky: 40 Bydliště: Luže/Větývka
Horský elf, žije na Jihu tary poutnickým, životem po všech pohořích. Mají jenom jedno město a na světě jich je jenom asi stovka. Lední elf je na Lendoru, co se toulá po zmrzlých končinách osídlených sem tam barbary a vzácně Kroly. Zatímco ledových elfů je dostatek a můžete na ně narazit skoro po celém zamrzlém severu lendoru, horských je jako šafránu. Horští elfové ve svém městě zůstávají pouze chvíli a pak zase vyrážejí se svým impulsivním chováním za potřebami dobrodružství.

_________________
Host potěší tím, že přijde nebo tím, že odejde - Dinael rybář (Majitel Větývského Zájezdního Hostince)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: po říjen 10, 2011 15:10 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
hrubous napsal:
Horský elf, žije na Jihu tary poutnickým, životem po všech pohořích. Mají jenom jedno město a na světě jich je jenom asi stovka. Lední elf je na Lendoru, co se toulá po zmrzlých končinách osídlených sem tam barbary a vzácně Kroly. Zatímco ledových elfů je dostatek a můžete na ně narazit skoro po celém zamrzlém severu lendoru, horských je jako šafránu. Horští elfové ve svém městě zůstávají pouze chvíli a pak zase vyrážejí se svým impulsivním chováním za potřebami dobrodružství.


to musim bohumzel poprit a vyvratit. Horští a ledoví elfové jsou dva názvy pro tutéž rasu - mto-magawa-ngo v elfštině.
Zcela nejlépe a detailně jsou popsáni v modulu Krajiny za obzorem: Stíny jihu
http://www.fantasyobchod.cz/asterion-krajiny-za-obzorem-stiny-jihu-p-2052.html

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rauksul
Zaslal: čt listopad 03, 2016 12:41 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
melvin napsal:
Toj Akkhari napsal:
horsti elfove jsou dle meho nazoru velmi zajimave postavy...skoda jen, ze vzhledem k jejich psychickym proporcim jdou pouzit jen jako epizodni postavy...taky koho by bavilo se porad nekde honit za blaznivym elfem, ktery si usmyslel, ze spasi svet Very Happy



TO je přesně ono, vono si řekneš, koho by to bavilo ale znám spousty lidí, kteří si nejsou hraním tak jisti a tak jim takovahle postava ,jakoby vudce pomuze a radi ji prijmou. Wink Rolling Eyes


Přesně tak Smile běhat za bláznívým elfem Wink

Jen je třeba odlišit kdy je to příběhové plus a pomoc když každej z družiny je spíš pasivní hráč... a kdy už je to bohapustá manipulace PJ/Vypravěče kterej vlastně hraje interaktivní příběh a chce jen postavy nějak dokopat k tomu, co chce jen on Smile

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.