Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  FAQ

Lamius
Zaslal: pá březen 03, 2006 14:46 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Já bych zase po čase poprosil o odpověď na několik dotazů. Smile Jednak (i když spíš jenom okrajově) by mě zajímalo, jestli Svobodná města (Orlí poutníci) mají nějaká vyznamenání, řády nebo tak něco (např. za zásluhy), ale hlavně: NÁSLEDUJÍCÍ NEČTĚTE ŽÁDNÝ HRÁČ JEHOŽ POSTAVA JE PŘED ROKEM 851- tažení na Svobodná města. 1/baron Lansel- jižní (sintarské) armádě postupující na Albireo velí kníže Sarni. Velitelem vojska je jinak baron Lansel- účastní se tohoto tažení a je členem štábu (faktickým velitelem vojska), bojuje proti hevrenům nebo dokonce velí severní (novoamirské) armádě? 2/S tím souvisí otázka, kdo (fakticky) velí severní armádě- sám král Walden? 3/Totéž o jižní- sám kníže Sarni?
Dál by mě zajímalo- 4/Účastní se Walden bojů osobně (těžká jízda)? Nebo je pouze ve štábu? 5/Dezerce z armády Svobodných měst- jak se k nim Brukka staví? Jsou chycení dezertéři popravováni nebo je na ně nahlíženo jinak, když to je DOBROVOLNICKÁ armáda. 6/Vlastně to nejdůležitější- bude pád Svobodných měst ještě nějak detailněji rozpracováván? Já si připravuju vlastní detailní rozpracování a nerad bych byl třeba v nějakém velkém rozporu.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: ne březen 05, 2006 22:57 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Lamius napsal:
Já bych zase po čase poprosil o odpověď na několik dotazů. :) Jednak (i když spíš jenom okrajově) by mě zajímalo, jestli Svobodná města (Orlí poutníci) mají nějaká vyznamenání, řády nebo tak něco (např. za zásluhy)


rekl bych ze ne, prece jen i na zemi jsou ruzne metaly spise otazkou poslednich 200 let. na Asterionu se tyto odmeny resi spis pridelenim nejake funkce, nebo penezni odmeny.

citace:

ale hlavně: NÁSLEDUJÍCÍ NEČTĚTE ŽÁDNÝ HRÁČ JEHOŽ POSTAVA JE PŘED ROKEM 851- tažení na Svobodná města. 1/baron Lansel- jižní (sintarské) armádě postupující na Albireo velí kníže Sarni. Velitelem vojska je jinak baron Lansel- účastní se tohoto tažení a je členem štábu (faktickým velitelem vojska), bojuje proti hevrenům nebo dokonce velí severní (novoamirské) armádě?


baron Lansel veli vojskum u na planich a u Canthie (nyni) a v velel temto jednotka i v roce 850, takze tazeni sintarskych na albireo se neucastni. formalne mel veleni Sarni, ale spise za nej pracovali armadni velitele

citace:

2/S tím souvisí otázka, kdo (fakticky) velí severní armádě- sám král Walden? 3/Totéž o jižní- sám kníže Sarni?


severni armade opravdu fakticky velel Walden, jeden z nejschopnejich vojevucu sve doby. o sarnim viz vyse

citace:

Dál by mě zajímalo- 4/Účastní se Walden bojů osobně (těžká jízda)? Nebo je pouze ve štábu?
obcas se ucastni, ale spise dba na svou bezpecnost. je sice kovany bojovnik, ale vi ze v bitve se nevyplaci riskovat, a ze bez veleni se kazde vojsko rozpadne. jeho neucast v bitevni linii neni tedy zpusobena zbabelosti, ale pragmatismem

citace:

5/Dezerce z armády Svobodných měst- jak se k nim Brukka staví? Jsou chycení dezertéři popravováni nebo je na ně nahlíženo jinak, když to je DOBROVOLNICKÁ armáda.



nejsou popravovani, v praxi po prohrach sve armady nemel bruka ani moc prostredku jak dezertery chyta, ale pokud se tak stalo, byli uvezneni s tim ze budou souzeni v budoucny (tedy zadny valecny soud - prece jen to byli dobrovolnici)



citace:

6/Vlastně to nejdůležitější- bude pád Svobodných měst ještě nějak detailněji rozpracováván? Já si připravuju vlastní detailní rozpracování a nerad bych byl třeba v nějakém velkém rozporu.


abych rekl pravdu mevim, pohravam si s tou myslenkou dloho a asi by to byl dobry clanek do Dechu draka. takze rekl bych ze ano, ze se dockaji trosku detailnejsiho zpracovani

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lamius
Zaslal: st březen 08, 2006 11:26 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Cenisovi: děkuju mnohokrát za jasnou a výstižnou odpověď. Mám ale ještě jeden drzý dotaz- kdyby ten článek tak nějak mohl být? Mně totiž do roku 850 zbývají už jen měsíce. My nehrajeme pravidelně, ale přesto mi moc času nezbývá. Very Happy
A tak mě napadá- nemám třeba inspirativně poslat tu mojí (pravda nedokončenou) verzi? Je teda docela dlouhá, ale myslím, že má pár dobrých nápadů.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: st březen 08, 2006 17:09 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Lamius napsal:
Cenisovi: děkuju mnohokrát za jasnou a výstižnou odpověď. Mám ale ještě jeden drzý dotaz- kdyby ten článek tak nějak mohl být? Mně totiž do roku 850 zbývají už jen měsíce. My nehrajeme pravidelně, ale přesto mi moc času nezbývá. :D
A tak mě napadá- nemám třeba inspirativně poslat tu mojí (pravda nedokončenou) verzi? Je teda docela dlouhá, ale myslím, že má pár dobrých nápadů.


Nemas zac, odpovedi na takovehle otazky me bavi :o)
nemuzu zarusit ze to bude nejak brzo, spis pozdeji, takze svou verzi urcite posli (na cenis@asterionrog.cz) rad si ji prectu, a inspiruju se :o) pokud bys mel zajem muzem ji i dat na stranky do sekce tvorba hracu

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
arten
Zaslal: čt březen 09, 2006 12:17 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Viem, že je to zrejme otázka na, ktorú mi odpoviete, spôsobom uprav si sám, ale koľko je vlastne na Asterione drakov??? Obvzlásť by ma zaujímali draci v Kharových dŕžavách. Pri opise Rawlionu sa tvrdilo, že tam žije niekoľko drakov, čo pamätajú ešte ..staré dobré časy". Bude niekde zverejnený ich aspoň približný popis.

Za skorú odpoveď THNX - Arten
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cenis
Zaslal: čt březen 09, 2006 18:14 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
arten napsal:
Viem, že je to zrejme otázka na, ktorú mi odpoviete, spôsobom uprav si sám, ale koľko je vlastne na Asterione drakov??? Obvzlásť by ma zaujímali draci v Kharových dŕžavách. Pri opise Rawlionu sa tvrdilo, že tam žije niekoľko drakov, čo pamätajú ešte ..staré dobré časy". Bude niekde zverejnený ich aspoň približný popis.

Za skorú odpoveď THNX - Arten


mam blby dotaz, po jehoz zodpovezeni mozna odpovim na tvuj dotaz :o)
kde je popsany Rawlion??

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
revan
Zaslal: čt březen 09, 2006 18:45 Citovat
Založen: 15.9.2005 Příspěvky: 69
Cenis napsal:
arten napsal:
Viem, že je to zrejme otázka na, ktorú mi odpoviete, spôsobom uprav si sám, ale koľko je vlastne na Asterione drakov??? Obvzlásť by ma zaujímali draci v Kharových dŕžavách. Pri opise Rawlionu sa tvrdilo, že tam žije niekoľko drakov, čo pamätajú ešte ..staré dobré časy". Bude niekde zverejnený ich aspoň približný popis.

Za skorú odpoveď THNX - Arten


mam blby dotaz, po jehoz zodpovezeni mozna odpovim na tvuj dotaz Surprised)
kde je popsany Rawlion??


O Rawlione bola zmienka v Dračom odkaze, konkrétne v Zurkhenovom životopise.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: čt březen 09, 2006 19:01 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Aha uz vim, no takze Artene jak jsi jiste cekal vymysli si to sam :o) ale mej na pameti jista omezeni, tech draku neni na celem asterionu vic nez dve desitky vetsina na Tare (mluvim o zlych dracich, dobrych bude min a vim jen o alwarinovi)
jeden sidli nekde v dzungli u erinu (zeleny)
dalsi je v zelanech (draci stin)
jednoho (Varatira) mel Zyl ale umrel / umre v Rilondu
to jsou jedini na ktere si z hlavy vzpomenu, musely by se projit moduly
Khar jich ma ve svych drzavach nekolik, ale ne vic nez sedm, a spis mene. jejich zakladna je skutecne v Rawlionu

pokud jde o jejich blizsi popis je to zajimavy namet na clenak do DD ale jestli se zrealizuje uvidime

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
elrian
Zaslal: pá březen 10, 2006 14:12 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
A co třeba v modulu Falešná apokalypsa těch pár postav, co mají schopnost proměny na draka, to třeba dobří draci nejsou?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
unnamed
Zaslal: pá březen 10, 2006 15:38 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Já pokud vím...tak dobří draci co jsou
Alwarin-bílý
Mortus-červený(Gorův)
Asáman-Lámiusův
Riam-no tak to je zrovna ale drakočlověk(bílé barvy-neplést si s bílým...Riam je podobný silou atd Kirbegovi nebo Zanturovi)
potom si myslím, že jsou ještě nějaká Arxaxa Žlutá nebo nějak tak. Potom maximálně ještě dva další dobří draci. takže podle mého počtu-nemám u sebe ted moduly, takže 100% to není- dohromady tak
4(6)+drakočlověk Riam

Zlý...
drakolidé-Orist,Kirbeg,Zantur,Lien,Zyl
Zyl má(měl),podle toho v jaké době jsi Varakira-červený drak
Ke Kharovým državám ti odpověděl Čenis(Cenis)-neuraz se nejsem si jist jestli c nebo č.
Dále v Západní Dálavě má být jeden žlutý zlý drak myslím že v Jarlebském knížectví nebo jak se to jmenuje. Další byl ve východní Taře...zelný zlý drak v chrámu-byl zabit myslím Torkem Tilkilarinem,Mortusem a dalšími. Další je(byla) Ugrien-černý drak(černá dračice Laughing )(zase záleží na letopočtu).
Zlých draků je prostě víc než dobrých.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
meator
Zaslal: so březen 11, 2006 9:59 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
unnamed: Hm zkus si projit moduly, a najdes tech draku o trochu vic. Z toho co si pamatuju, je skritci cisar, bracha ugrien(resp nevim jak to s nim dopadlo), ted nevim jak se jmenujou a rekl bych ze i jedna hevrenka, ta co byla v Obri jeskyni (ups doufam ze tam je, par roku co sem to hral to je:-)) a mozna ze jich jeste par bude.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Cenis
Zaslal: so březen 11, 2006 12:28 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
no vidite kolik jste jich nasli a co me vsecko vypadlo z hlavy :o)

jen bych prosim nemichal drakolidi s draky, ackoliv vnejsi podoba obou druhu je si blizka (nikoliv stejna), jinak spolu maji spolecneho jen malo.

PS: do Dechu draka co vyjde v cervnu (ted nevim co to bude za cislo) bude clanek s popisem (i pravidlovym) ctyrech zlych draku

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
elrian
Zaslal: so březen 11, 2006 13:10 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Jo, těch draků je vcelku velká spousta na Asterionské poměry, a to jsme zapomněli ještě třeba některé ze Subotamských mnichů a třeba takového Torka. Kde se dočtu něco o tom Varatirovi více, nějak jej neznám. Na ten článek v Dechu už se setsakramentsky těším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Cenis
Zaslal: so březen 11, 2006 13:57 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
elrian napsal:
Jo, těch draků je vcelku velká spousta na Asterionské poměry, a to jsme zapomněli ještě třeba některé ze Subotamských mnichů a třeba takového Torka. Kde se dočtu něco o tom Varatirovi více, nějak jej neznám. Na ten článek v Dechu už se setsakramentsky těším.


O varatirovi je zminka v kronice o rilondu tady na webu. byl to jediny drak, ktery po navratu Khara z SS zustal se Zylem a v bitve o rilond zhyne / zhynul

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Silwerin
Zaslal: ne březen 12, 2006 11:09 Citovat
Založen: 21.11.2005 Příspěvky: 56 Bydliště: Strakonice, občas bývalý Rilond
Napadla mě zajímavá zápletka. Mohou se měnit ZLÝ draci zpět do lidské podoby Question Ten žlutý drak z Jarlebska by mohl být nově se objevivší "Lev Lukjanovec" (viz Kronika)...

Uz sme to tady kdysi resili a vysledkem bylo, ze (bohuzel pro tu zapletku) nemohou, ze jejich trestem je to ze jsou navzdy uzavreni v podobe draka (tak jako se skret nemuze menit do sve puvodni podoby)

_________________
O zítřku předem nikdo nic neví...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 32 z 118
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 116, 117, 118  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.