Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  PJ a tajná služba

arten
Zaslal: út únor 21, 2006 15:30 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Pracujete pre nejakú tajnú službu (pýtam sa kvôli bezpečnosti názorov na fóre)? Nie späť k veci. Akým spôsobom zapájate tajnú službu do deja? Skryte hráčov manipulujute, alebo hráči robia pre tajnú službu zo vznešených pohnútok takpovediac z ,, povinnosti k vlasti"? Pracujú pre tajných interne alebo sú len externistami typu prines a nezdochni pri tom? Dávate svojím hračom v súvisloti s prácou pre tajné služby nejakú výhodu?

Dodnes nezabudnem na dobrodružstvo vo svojich začiatkoch PJ-ované revanom, keď moja postava elfského mága-theurga, člena Orlích pútnikov bola unesená Zylovými nočnými tieňmi, potom oslobodená Dreskanovými paladinmi, bola mučená takmer prizabitá aby ju neskôr mohli oslobodiť Eldebranský rytieri. V Zylovom pláne bolo zajať Orlieho pútnika, preprogramovať mu hlavu a zariadiť, aby išiel do Nového Amiru a zabil Engoltyho, čím by som vyvolal vojnu Almedor - Slobodné mestá. Nebolo to zle vymyslené, loen trochu ,,plné"...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patches
Zaslal: st únor 22, 2006 10:51 Citovat
Založen: 25.3.2005 Příspěvky: 64 Bydliště: Východní Dálavy
Jo, s tajnejma sluzbama uz jsem si toho uzil... Teda jako PJ ani moc ne, ale s moji postavou zlodeje uz vic nez dost... Ale spis nez vyhody z toho nakonec vzdycky byly problemy - kdyz to shrnu, tak krome Nocniho letu a Danerske tajne sluzby se me uz snad vsechny pokousely sejmout. A to jsem pro nektery z nich predtim ci potom delal!!! Navic jsem byl vzdycky externista, takze jsem nemel vyhody agenta, ale nepratelsky TS po mne sly jako bych jim byl!
S praci pro ne jsem se rozhodl skoncovat asi dve dobrodrustvi zpatky, kdyz jsem zjistil, ze vetsina vsech mych pruseru prameni z tehle spoluprace (vzdycky se najde nejakej blbec, kterej si vzpomene, ze me videl tam a tam, jak delam to a to, a bud me zacne vydirat nebo to rovnou nekomu vykeca). Ale otazka je, jak dlouho to vydrzi...

_________________
Meč nebo škrtící drát, smrt je pořád smrt...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: st březen 01, 2006 15:49 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Tajné služby do svých dobrodružství zapojuju občas, ale pro postavy to většinou znamená problémy. Sice jsou v oblibě almendorské tajné, ale zase po nich jdou KNS a ZNS. Pavučině a ostatním zatím, říkám zatím, nevadí. Twisted Evil

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
arten
Zaslal: čt březen 02, 2006 18:36 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Celkovo sa m na fore zda, ze hraci maju dost monarhcisticke nazory a stale sa niekto chvali, že pracuje pre Almendorsku tajnu službu. Podarilo sa im prežit KNS (ZNS asi prežije každý kto má štipku rozumu)? Musite ich z toho potom tahať zjavením sa nejakého ,,záhadného cudzinca,, alebo ich nechavate vyžrať si to samých???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: pá březen 03, 2006 14:08 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Tak dobře abys neřekl, tak almendorská tajná zabila bývalou postavu od mého bratránka. Ale ted si je snaží spíše naklonit. KHS přežily-většina...jen jedna postava zemřela. Vcelku je nechávám ať se v tom patlaj, ale když už to moc ohrožuje hru - to že se mnou budou kdy hrát - tak jim dávám záchytný bodíky.

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Bliizard
Zaslal: pá březen 03, 2006 21:40 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
takhle propracovaný tajný služby my do fantasy nesedí, a už vůbec ne zločinecká organizace ktará má pod palcem půlku tary

já sem je hodně oslabil rozhodně nemaj prsty ve všem ani uši všude používám je jako zpestřní a je to příjemný, protože družina se snima setká vyjimečně a nemaj s tím zkušenosti

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sierane
Zaslal: so březen 04, 2006 18:34 Citovat
Založen: 23.8.2005 Příspěvky: 4 Bydliště: Trosky Rilondu,Vizovice
Bliizard napsal:
takhle propracovaný tajný služby my do fantasy nesedí, a už vůbec ne zločinecká organizace ktará má pod palcem půlku tary

já sem je hodně oslabil rozhodně nemaj prsty ve všem ani uši všude používám je jako zpestřní a je to příjemný, protože družina se snima setká vyjimečně a nemaj s tím zkušenosti


Podle mě jsou tajné služby na asterionu skvělým zpestřením hry a moje družina byla jednu dobu součástí pavučiny,dokud nezjistili,zě je organizace jen využívá Smile Jinak si myslím že představují spoustu námětů na dobrodružstí a celkově oživují hru.

_________________
sierane
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kenny
Zaslal: ne březen 05, 2006 11:16 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Moje řeč,přece jen když už si družina myslí,jak je strašně mocná,tak se o ní začne většinou někdo zajímat a brzy družina pozná,že jsou i větší ryby Very Happy

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arten
Zaslal: po březen 06, 2006 15:51 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Zaujíma ma ako sa staviate k textom o tajných službách. Keď sa o KNS píše, že sú absolútnymi profesionálmi (čomu sa dá ľahko veriť) chápete to tak iba ako legendu , alebo to znamená: naštvi ma a Asterion ti bude malý Question Question Question . Primerane sa to vzťahuje aj na ostatné tajné služby. Nedá mi neopýtať sa tiež ako využívajú vaše tajné služby mágiu. Myslím, že KNS sú kryté aj z astrálnych sfér, čo ostatné tajné služby Question Question Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Valek
Zaslal: čt březen 09, 2006 14:09 Citovat
Založen: 24.2.2005 Příspěvky: 41 Bydliště: Trebic
sierane napsal:
Bliizard napsal:
takhle propracovaný tajný služby my do fantasy nesedí, a už vůbec ne zločinecká organizace ktará má pod palcem půlku tary

já sem je hodně oslabil rozhodně nemaj prsty ve všem ani uši všude používám je jako zpestřní a je to příjemný, protože družina se snima setká vyjimečně a nemaj s tím zkušenosti


Podle mě jsou tajné služby na asterionu skvělým zpestřením hry a moje družina byla jednu dobu součástí pavučiny,dokud nezjistili,zě je organizace jen využívá Smile Jinak si myslím že představují spoustu námětů na dobrodružstí a celkově oživují hru.


Me se jen nezda, ze uz soucasny cleny by nejak vyuzivala. To by ji museli ohrozovat nebo nejak jinak jim nesedela a pak zabit. Ja chapu pavucinu tak, ze vyuziva jen externich pracvniku.

Ostatne to je zatim mujpostoj k organizacim vubec. Nekdo ji neco zada, pak tohle, pak todle a uz sou v prusvihu, protoze zjisti co zavinili a ted jdou po nich vsichni skonci to sexem... teda smrti, ci utekem do jinych krajin.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st březen 15, 2006 18:19 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Já tajný služby taky moc neřešim, jenom občas, když jim naši skřížej cestu, či pokazej nějakou akci, je zle... Zase tak všemocný tajný služby bejt nemůžou, páč by nebyl prostor pro menší lokální zločince a různý hajzly... Buď by je někdo zneužil, či hned zlikvidoval a pokud by hráči pro nějaký tajný nepracovali, do těhlech lokálních záležitostí by se nezapojili...

BTW: jedna z našich družin je využívána KNS, tak jsem zvědavej, jak se to bude vyvíjet dál... ale ono vymyslet nějaký pořádný dobrodružství s tajnejma organizacema není jen tak...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Valek
Zaslal: čt březen 16, 2006 8:27 Citovat
Založen: 24.2.2005 Příspěvky: 41 Bydliště: Trebic
Bych rekl, udelat zapletky, aby vse do sebe zapadalo, davalo smysl jako celek vubec a jeste to bavilo. Jednou jsem tak podcenil svou druzinu a hodiny me prace zkousli za hodinku ani ne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: ne květen 07, 2006 17:17 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Moje družina o nich občas slyší, občas se z někym setká, ale to s stejně nedoví. Nebo možná až někdy za strašně dlouho (setkala se jednou)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Poiux
Zaslal: čt duben 17, 2008 16:27 Citovat
Založen: 15.12.2004 Příspěvky: 3
No, u nas sa tajnzmi sluzbami setrilo, teda az donedavna... predsalen, ked niekto najde Skritci srdce a z toho mnozstva stran si vyberie jednu, par ludi rozculi... takze minimalne Drikovi neviditelni, KNS a niektore vyznamne trpaslicie rodiny ich daju naciernu listinu... a naopak tajmna sluzba Horskeho cisarstva im moze obcas mozno trosku helfnut... a dobrodruystvo za leskem zlata, tam sa druzina priamo stretne s predstavenou KNS v Erine a spolu vyhladia banditov v tom polopotopenom dome... pripadne sa stretli s agentami Riama Bieleho, co asi nieje tajna sluzba v pravom slova zmysle, ale utajenie je minimalne podobne... takze niekedy sa stretnutiu TS nevyhneme...

_________________
Poiux Cansok
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.