Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  DrD+: konverze CP, nestvur a dalsiho (nez budou aplikace :o)

peca
Zaslal: pá duben 08, 2005 11:19 Citovat
Založen: 9.3.2005 Příspěvky: 13
Chtěl bych tady rozjet a probrat konverze CP, astralnich bytosti, nestvur a dalsich z DrDold do DrD+. Konkretne bych surne potreboval trigona a aspon par CP z dobrodruzstvi Unos Enfentela. :o)
Ne, necekam, ze se ted nekdo prihlasi a doda mi to, ale doufam, ze pokud nekdo neco ma, ze to sem vlozi. Kdo bude mit nejaky napad, nebo potrebu, vlozi sem navrh ke konzultaci.

Ja jsem si ciste matematicky spocital, ze pro prevod urovne staci uroven CP vynasobit konstantou 0,6. Bohuzel si uz nepamatuju rozsahy vlastnosti z DrDo (jsem to 8 roku nehral, no), takze pokud nekdo muzete, hodte sem prosim stredni (lidske hodhoty) a maximalni extremy pro hracske postavy. To by mohlo poslouzit jako voditko pro konverzi CP.

Dekuji vsem, kteri se odhodlaji ke vzajemne spolupraci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kelwak
Zaslal: pá duben 08, 2005 17:10 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
Nedávno jsem převáděl skřítka do tabulky ras v DrD+. Bohužel jsem už stačil stratit čísla Sad . Napadá mě proto, jak převádíte vy skřítky a hevreny do tabulky ras v DrD+. Jo a taky nevim co s těmi elfími smysly ( pouštní, lesní ). Mám dát hráči nějaké znalosti od hraničáře? A co když už nějaký má, zlepší se mu? Nebo jste zavedli nové dovednosti či schopnosti. Jestli něco takovího vůbec řešíte Laughing. Chci dát mému hráči elfu hraničáři nějakou tu výhodu, když už ji má popsanou v modulu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante
Zaslal: po září 19, 2005 14:41 Citovat
Založen: 22.2.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: Vesmir, kazdicky jeho kout
Pracuju na vsech Asterionskych nestvurach, bestiari i myslenkovych sec jen muzu...ehh, muzu slibit jedinny termin a to jsou Vanoce...ja vim, je to pozde, ale delam to zaroven s hranim, abych to i trosku otestoval. Ale nekamenujte me, kdyz neco bude nevyrovnane. Zasekl jsem se u zkoumani nekromanta. Dracak stary mam tezce zazity naposled jsem ho hral pred pul rokem a predtim pravidelne kazdy tyden jako PJ na Asterionu, ale dle pravidel noveho jsme zatim hrali jen 4x, takze tady ta polovina potrebna k prevodu nestvur to jeste trochu zdrzuje.

_________________
La sciate ogni speranza, voi che' entrate!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Shark
Zaslal: po září 19, 2005 21:32 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Abych snad někoho potěšil...

V současné době už jsou hotové všechny aplikace až na FA a dopracování exorcismu do VTB, což se snad zdaří do konce týdne. Chybí pouze jedna věc, avšak dost podstatná, a sice bestiáře - tedy doplňování údajů ke konkrétním bytostem, což však já z časových a pracovních důvodů dělat nebudu. Pokud by se mezi vámi našel někdo toho schopný, rád jeho pomoc uvítám.

Hodnoty skřítka jsou uvedeny v ukázkách na těchto stránkách.

Ano, aplikace se vám možná budou zdát nezvyklé v porovnání s DrD 1.6, ale řada věcí byla zachována. Co mohu říci z hlediska aplikátora: na DrD+ se mi vzhledem ke kompaktnosti systému aplikuje o něco lépe, ale chce to více používat dané mechanismy než vymýšlet nové (což se často dělo v klasickém DrD). Další věc je ta, zda se podaří správně trefit konkrétní hodnoty, neboť řádné testování celého systému ještě nikdo neprovedl.

W´an apod. jsem vyřešil pomocí obecných dovedností, tvorba nemrtvých bude vycházet ze systému, který vymyslel Karel Makovský pro NaS. Máte se na co těšit Cool

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: st září 21, 2005 13:06 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
peca napsal:
Ja jsem si ciste matematicky spocital, ze pro prevod urovne staci uroven CP vynasobit konstantou 0,6.


Ano, takhle nějak jsme to pojali, s tím, že "akademické" CP mohou mít úroveň o něco nižší (nemají tolik možnosti získávat zkušenosti), CP dobrodruhů naopak i vyšší.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dante
Zaslal: po září 26, 2005 10:26 Citovat
Založen: 22.2.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: Vesmir, kazdicky jeho kout
Ja uz nektere nestvury prevedene mam, ale teprve ted mi doslo, ze bych mel pocitat s jejich urovni (postup po urovnich) a spis nez delat vyssi a nizsi myslenkove bytosti udelat jim jiste urovnove schema zisku dalsich dovednosti. Nicmene, prosim kdyztak o zaslani nejake Vasi prevedene bytosti, abych vedel zda se ubiram spravnou cestou a tez o zaslani seznam, ktere nestvury jeste udelane nemate a nehodlate je delat co nejdriv (abychom na to sli kazdy z jednoho konce a nedelali to same Wink

Zkus mi poslat ukázku na shark@asterionrpg.cz. Nevylučuji navázání další spolupráce a z ní plynoucí podíl na aplikaci (tvůrčí i finanční).

_________________
La sciate ogni speranza, voi che' entrate!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Nazarei
Zaslal: po září 26, 2005 12:55 Citovat
Anonymní
Kdyz to vezmes, tak zadne vyssi a nizsi MB neexistuji. Je to jen pravidlove rozdeleni, takze v DrD+ to nemusis vubec resit. Jak rikas, udelas si jen nejslabsi MB a pak budes postupovat po urovnich.
Shark
Zaslal: po září 26, 2005 18:06 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Nazarei napsal:
Kdyz to vezmes, tak zadne vyssi a nizsi MB neexistuji. Je to jen pravidlove rozdeleni, takze v DrD+ to nemusis vubec resit. Jak rikas, udelas si jen nejslabsi MB a pak budes postupovat po urovnich.


Přesně tak. Podle koncepce bude v bestiáři vždy popsána obvyklá nejnižší úroveň a poté to, jak se bytost zlepšuje (např. po X úrovních získá další schopnost apod.).

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dante
Zaslal: po říjen 03, 2005 12:08 Citovat
Založen: 22.2.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: Vesmir, kazdicky jeho kout
Super, dobre, az budu vecer doma mas tu ukazku na mailu. Zatim.

_________________
La sciate ogni speranza, voi che' entrate!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dante
Zaslal: ne leden 15, 2006 19:12 Citovat
Založen: 22.2.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: Vesmir, kazdicky jeho kout
Tak, jak hezky psal Shark na DrD+ klubu, byl jsem jeden z tech silnych na hube, no a slabych na cinu. Tak me to zase nakoplo abych sem napsal, i kdyz radsi bych se tu asi ani neukazoval... . Ani termin, ktery jsem si predsevzal jsem nedodrzel. Sice jsem se dracaku venoval, ale psal jsem radsi historie postav v me druzince Razz Takze se tu hluboce omlouvam. Nicmene, muj zajem neopadl. Jen jsem zjistil, ze to co jsem mel bylo jako kdybych to bezmyslenkovite nageneroval. Kdyz jsem to tvoril na zacatku prazdnin, teprve jsme zacinali a dost se to tehdy na vytvorenych prepisech podepsalo. Charakteristiky pokulhavaly a z takove Huamy se stala kocicka na hrani, zatimco z Irbise se mi podarilo udelat skoro draka. A na dalsi tvorbu jsem se proste vykaslal
Ted uz to mam ohranejsi a vyjma caredeje si dovolim rict, ze se v povolanich slusne vyznam. BTW, Asterion mam uplne kompletni (co kdy vyslo) a DrDo 1.6 i DrD+ taky. No nicmene stale vim, ze jsem asi dost nespolehlivej dokud nademnou nekdo nedrzi bic, takze navrhuju jestli to je mozne osobni schuzku abych to zacal brat opravdu "serious" a pri te se nejak domluvit, co je presne treba (ktere bytosti, ktere moduly, co je mozne vynechat a nechat jenom DrDo a co zas pridat a ja nevim, tak dale) Takze pokud mate jeste zajem, mozna by se ze me dalo neco vytlouct, mozna i bez namahy. Jenom to musim zacit brat vazne, takze kdyby se nekdo z tvurciho tymu, odpovedny za aplikace chtel sejit a probrat to, tak se tesim.

_________________
La sciate ogni speranza, voi che' entrate!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dante
Zaslal: čt leden 19, 2006 21:37 Citovat
Založen: 22.2.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: Vesmir, kazdicky jeho kout
Tak aspon ICQ Smile

_________________
La sciate ogni speranza, voi che' entrate!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dante
Zaslal: čt leden 19, 2006 21:43 Citovat
Založen: 22.2.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: Vesmir, kazdicky jeho kout
A vida...uz koukam na mail. Tak jo, uvidim s tema Budejovicema co budu moct udelat, ze bych to s necim spojil a zajel tam vozem nebo tak, popremyslim, kdyztak ted estli by bylo mozne aspon ted to icq.

_________________
La sciate ogni speranza, voi che' entrate!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.