Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Falešná apokalypsa  ~  Psionika

Sir Mikk
Zaslal: út leden 25, 2005 13:16 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Sem trochu mimo... o čem se bavíme?! Rolling Eyes

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: út leden 10, 2006 18:34 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Sandro Sinae napsal:
Muhehe.. Very Happy
A až vyjde DrD plus, vydáme pro něj modul na vlastní náklady s názvem "Sedlák Deluxe".
To si neškrtne ani psionik..


DrD+ pokud se nymýlím je nějakou tu dobu už na pultech obchodů a žádný i neoficiální modul pro něj s názvem "Sedlák Deluxe" sem na pultech nenašel, tak bych velice rád věděl kdy vyjde, či kde se dá sehnat, velice rád bych si toto povolání se svými hráči vyzkoušel. Pokud něco tak se mi můžete ozvat na můj e-mail elrian@centrum.cz.


Naposledy upravil elrian dne út leden 10, 2006 18:50, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: út leden 10, 2006 18:46 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Jo jinak k téhle diskuzi na téma psionik máte dle mne pravdu z různých úhlů pohledu všichni. Jakožto hráčská postava pro začátečníky je velmi nedodělaná a daly by se tam udělat nějaké malé změny a dodatky, ale pro hráče déle hrající s role-playingovými zkušenostmi je tato postava velicedobrá. Jinak pokud budete chtít, tak jsem schopen mé poznámky a dodatky k psionikovi během dvou týdnů zpracovat a poskytnout je zde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: út leden 10, 2006 22:13 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
jj.. to sem hod:).. v dnesni dobe DrD+ je to sice uz klishe.. ale na inspiraci.. se to hodi.. a obcas si jen tak ze srandy dame DrD.. a tak to testneme:)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: čt leden 12, 2006 11:26 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Jo jo, klišé to je, ale pro nás příznivce klasického DrD je to velice dobrá věc. Pokud jsi si, ale myslel, že sou úpravy napsány kompletně, tak to mne prosím omluv. Tyto doplňky sou psány ve formě formulovaných poznámek a příkladu. Jsou to vlastně poznámky, které jsem si zaznamenával při čtení hlavního textu a chyběly mi v aplikacích.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: čt leden 12, 2006 11:30 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
...jedna z věcí, která mi chyběla bylo rozdělení do Domů a proto bude táto část věnována jim...

Například takto bude uvedena část o rozdělení Psioniků do Domů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: pá leden 13, 2006 17:54 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Mno.. ja to tak mam eadsi.. nez pewny pravidla.. mi moc na kostky a tak nehrajeme.. souboje resime.. mno.. spis jako jedna rana.. a to samo na nas.. pokud nas PJ chce dostat:)) A nebo neco ve stylu useknuty ruky.. a jede se dal.. a tak mam poznamky radsi.. pac je to vic volne pro samotne hrani a tak - jen proste nepady.. ale nikde sem to zatim nenasel:))

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: pá leden 13, 2006 18:17 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Vzhledem k tomu, že mi nějak nedocházelo jak to je s těmi základními vlastnostmi povolání, že hlavní je jen charisma a druhé může být jakékoliv jiné, tak jsem si to dal do spojitosti s Domy o kterých jsem četl v hlavní textu a vzniklo něco následujícího. Ke každému domu jsem se snažil dosadit jednu z dalších vlastností, která by k němu nějak pasovala společně s výčtem nějakých základních postupů podle kterých by si daní PJové dosadili vlastní vhodné schopnosti, či některé naprosto vyřadili. Dům Triwumirův, v tomhle domě vyučuje prakticky jediný dokázaný zastupce jiné, než lidské rasy v historii psioniky, vyučuje v něm trpaslík Triwumir dokonalé psychické odolnosti a naprosté nepropustnosti mysli proti jakékoliv venkovní aktivitě směřujíc dovnitř do jeho mysli. Pro tento Dům tedy byla zvolena Odl. Výcvik je zde na škole rozdělen do základního výcviku ke zpevnění mysli, jenž absolvují všichni, kdo do tohoto přijdout s úmyslem studovat. DAlší výcvik je podle toho zda je vybrán do funkce Královské výzvěedné služby. A ta poslední část je pro ty, kteří lidskou mysl a její obranu před cizím vniknutím pochopili a chtějí v ní dosáhnout mistrovství....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: pá leden 13, 2006 18:30 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
....Základní výcvik by tedy dle mého měl obsahovat nějaký speciáalní schopnosti pro obranu proti nepovolenému vniknutí, či něco takového. Zpevnění mysli a též něco malého dle uvážení každého PJ, určitě by tento výcvik neměl hráčské postavy nějak vymakat na neporazitelné, spíše je by je měl usměrnit v tom jakou mocí jejich mysl disponuje a ukázat jim zhruba nějaký základní směr v němž by své schopnosti mohla uplatnit. Prostě taková přípravka pro budoucnost. Výcvik pro výzvědnou službu by už měl by zaměřen přesně na určitý typ obrany proti psychickému vniknutí, který je speciální proti typům, jenž na něj mohou být pužity při akcích. Při tomto výcviku nějak rapidněji zvýšit bonusy a přidat nějaké schopnosti spojené s textem předtím, ale vykompenzovat to snížením SUM, či jiným, aby bylo tajemství v jeho hlavě v bezpečí, ale to by bylo tak vše k tomuto. Pro ty jenž ve výzvědné službě pracovat nebudou je ochrana masli proti cizím jakožto celé co je v tomto Domě účelem, kt omuto se, ale pojí zvláštní zkouška jenž tito studenti vykonají. Je to zkoušena, která se prodělává na okraji Pláně děsu, kde bude mysl podstoupena těm největším nátlakům na ni jaké kdy zažila....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: pá leden 13, 2006 18:38 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
....S tím se také pojí kompletní změna osobnosti. Strach, který proděla si bude pamatovat do konce života a tot je právě její hlavní zbraní přo obraně před cizím. Pokud se do ní totiž pokusí někdo vniknout jako první mu bude zpřístpněna právě součást výcviku, toto většinou vede k poškození masli toho jenž jej napadl a někdy bohužel i k poškození mysli samotného Psionika. toto byla ukázka textu mých poznámek při tvoření úprav, všechny své poznámky zde vypisovat nebudu, spíše počkám raději na to jestil se to budeaspoň nějak zdát a podle toho sem může dát heslovitou verzi poznámek. Takže aplikace pro tento dům je, že výběr druhotné vlastnosti základní si postava vybere sama podle toho ji bude přiřazena právě k nějakému Domu, vlastně tedy před tím než si druhou vlastnost vybere, nebude vědet do čeho vlastně jde....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: pá leden 13, 2006 18:45 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
....Takže to bude vapdat nějak takto. Triwumirův Dům, druhotná vlastnost Odl. Základní výcvik, zaměření na slabé posílení mysli proti cizincům plus či mínus ještě nějaké vlastnosti s tím související. Tyto vlastnosti by ji měly být podávany po několika úrovních, to jest pokud si vymyslíte tři, tak první bude na 6. druhá na 10. a třetí na 14. úrovni. Další prakticky jako by takové malé dělení u tohotu domu bude na 16. úrovni, kde se rozhodne pro vlastní keriéru, či pro kariéru člena Královské výzvědné služby. Pot é mu budou zase postupně dodávany, ale zárověn oslabovány některé schopnosti podle klíče, jenž jsem popsal v minulých příspěvcích. Může to však také být, že základ ji bude podán do 6. a zbytek až do konce jejího života dle jejího výběru a rozdělení na 6. úrovni.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: pá leden 13, 2006 18:57 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Takto nějak byly psány a byly tvořeny poznámky pro Psionika v oblasti domů. Stejným způsobem jsou ještě popsány další čtyři domy pro každou vlastnost zvlášt a jejden z nich je samotný dům, kdy je výcvik specálně podstoupen tvorbě vlastního Psionika, v tomto domě je to především zaměřeno na posílení psychiky a zchopností daných všem Psionikům. Prot při základním výběru je vhodně se zeptat, zda-li chce prohlubovat základní schopnosti, či se chce zaměřit specíálně na to pro co byl zrozen. Schopnosti, které jsou dávany v jednotlivých Domech ještě nejsou popsány, jelikož svou družinu ve které bude Psionik dostanu až za zhruba měsíc, zde se tyto věci budou tvořit, pilovat a dokončovat. Ještě se zaměřím na pasáž o aktivních psionckých schopnostech, kterou jesm si ani nestihl promyslet, proto na mne prosím neapelujte s tím, že jsem napsal a že to ještě nezveřňuji, protože to tou dobou tehdy nemusím mít ani začaté, tímto děkui, že jste se dočetli až sem a pokud budete tak ochotni tak sem napište svou kritiku na mé dílo. Pro to než zase budu na internetu nějkou delší dobu a budu to moci vypsat vše nashledanou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: pá leden 13, 2006 19:05 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Jo ještě k těm doplňkům, nebuďte až zas tak moc kritičtí, jelikož jsem docela zaměstnán sám o sobě natož se nad tímto vůbec zamýšlet, studuji totiž gymnázium, ve volném čase hraji závodně házenou a ještě chodím do Junáku, kde mi za nějaký ten měsíc přibide i vůdcovská povinnost, takže času čím dál méně a méně.


Naposledy upravil elrian dne čt leden 19, 2006 18:50, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: so leden 14, 2006 11:06 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Nice:).. kritycký budu.. ale v tom dobrém pojetí - mi se to libí Idea Má to neco do sebe a DÁ SE TO POUZIT!, takze je to fajn.. je tam welká moznost rozvinu postavi (coz je tedy psionyk na normal DrD uz tak dost:) Navíc to vyzaduje mít lépe pripravenou minulost postavi a taxe tam klade veci duraz na RollePlayng.. tak all je v pohode:) Zadne weci vitky kk tomu nemam (slovo veci je tam jen jako obrana kdyby nekdo neco nasel:)).. pac mi so to libi tak jak to je:) :beer:

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
elrian
Zaslal: so leden 21, 2006 16:45 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Když jsis to tedy přečetl a líbilo se ti to, nemohl jsi mi napsat nějakou ukázku schopností příslušících právě psionikům z Triwumirova domu, abych měl převod poznámek do takové aplikační podoby o něco lehčí. Možná by se dala navázat nějaká malá spolupráce s výsledkem v mírně profesionálních kompletních a použitelných doplňků pro hráče hrající postavu psionika.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.