Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Asterion a počítačové hry

Mtwango
Zaslal: ne listopad 13, 2005 12:49 Citovat
Založen: 27.9.2003 Příspěvky: 52 Bydliště: Praha, Kharovy Državy
Ja vim, Andarii sem zkousel tak vim jak to tam chodi, ale vsechno se da nejak posefovat. Nez bysme to rozjeli tak stejne tu 56b vydaj oficialne a ne jen jako betu :p
po paterni siti bych se zacal shanet mozna az potom co to vubec pojede a pokud o to bude zajem, jinak to muzu mit klidne pusteny doma, tech 10 lidi utahnu :p
spis to chce nekoho kdo by mi pomoh udelat system, nakreslit mapu a scriptovat

_________________
Mtwango věnoval Astaronovi poslední pohled, zabodl svůj meč do prašné země, otočil se a prchl z bitvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Blind Guardian
Zaslal: út listopad 15, 2005 18:54 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Namě se nedívej Laughing .

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mtwango
Zaslal: út listopad 15, 2005 20:03 Citovat
Založen: 27.9.2003 Příspěvky: 52 Bydliště: Praha, Kharovy Državy
ok tak ja du delat mapu :p

_________________
Mtwango věnoval Astaronovi poslední pohled, zabodl svůj meč do prašné země, otočil se a prchl z bitvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Blind Guardian
Zaslal: čt listopad 17, 2005 12:02 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Pak se ozvi:P

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sentinel
Zaslal: ne červen 10, 2007 21:03 Citovat
Založen: 5.6.2007 Příspěvky: 12
neverwinter nights!! Kdysi kdyz sem to hral poprve, tak mi tato hra prisrostla k srdci, ale jak sme ji hraval casto a prisel snad na vsechny bugy vehre, tak me omrzela! Crying or Very sad ale v mem srdce mam proni stale misto Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kibe
Zaslal: st prosinec 16, 2009 10:16 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
taková malá hříčka:
http://mwertekibe.mybrute.com

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: út březen 02, 2010 21:48 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Znáte někdo megapařbu Mount & Blade??
Je to opravdu jedna z nejpovedenějších games, kombinuje RPG, strategii a akční nářez, to vše v pseudo-středověkém světě... navíc existuje spousta fandovských rozšíření a modulů (třeba na motivy Trojské války nebo i Falloutu) A tady je pointa: kdyby se našlo dost lidí s dostatkem času a nadšení, šlo by vytvořit modul (popř. upravit nějaký již existující "fantasácký") na motivy Asterionu Twisted Evil
Kdyžtak tu odkaz: http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/mount-and-blade-svezi-stredoveky-experiment-f3g-/clanek.A081021_132309_bw-pc-recenze_das.idn

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Deli
Zaslal: st březen 03, 2010 16:19 Citovat
Založen: 25.1.2010 Příspěvky: 86
Sadaam napsal:
Znáte někdo megapařbu Mount & Blade??
A tady je pointa: kdyby se našlo dost lidí s dostatkem času a nadšení, šlo by vytvořit modul (popř. upravit nějaký již existující "fantasácký") na motivy Asterionu.


Super nápad, podepisuju se pod něj, i když teď s časem jsem na tom bídně. Technicky nejsem úplně zdatný, ale určitě bych si něco takového zahrál a ta hra by dostala uplně nový rozměr. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: st březen 03, 2010 18:40 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Jsme na tom asi podobně Smile když jsem se díval na tvorbu modulů, stáhnul několik prográmků atd... asi to bude práce velmi zdlouhavá Confused
Ale konečný výsledek by mohl stát za to... zatim vlastně něco podobného znám jenom pro Neverwinter Nights 1 a nebo Kibeho "monster" mapu k Hírousům 3 Twisted Evil
Tohle by bylo příjemné rozšíření asterionského virtu-světa Cool

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dileptor
Zaslal: ne březen 07, 2010 21:06 Citovat
Založen: 15.10.2007 Příspěvky: 18
Omlouvám se za trochu off-topic příspěvek, jenom bych se rád podělil o link na stránky naší družiny hrající na Asterionu s pravidly drd+. Stránky jsou stále, co se obsahu týká, ve výstavbě. Obsah ale postupně přibývá a hráče, kteří mají rádi stejnou kombinaci jako my (Asterion a drd+), by mohl zajímat.

http://www.asterionplus.ic.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelghor
Zaslal: ne leden 23, 2011 18:32 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
Ahoj lidé, tak já mám zrovna rozpracovanou jendu mapu na asterin do HEroes 3 s datadisky...

už mi chybí jen říše slepých bohů a nemrtví, a pak stínovej svět (podzemí) jenom si nejsem jistý některý mi věcmi aby to bylo vybalancované,... takže pokud by chtěl někdo otestovat a pak si případně zahrát, dejte vědět....

říkal jsem si že by neuškodilo mít třeba 1 tu geograficky hotovou mapu, a pak ji udělat v různých verzích.. jednou jako politickou, kde to bude klasicky na národy... a jednou zase jako RPG kde by se chodilo převážně jenom s jendím hrdinou bez měst,...

Tak pokud někdo má zájem stačí napsat.. =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kibe
Zaslal: ne leden 23, 2011 23:48 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
jo, možná bych si po pár letech osvěžil Heroes 3Smile ...už je to delší dobu, ale taky jsem takovou mapu udělal, tak také nabízím (napište si kdyžtak do soukromé zprávy)

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Temná kápě
Zaslal: po leden 24, 2011 10:27 Citovat
Založen: 19.2.2008 Příspěvky: 42 Bydliště: Palác stínů
Heroes 3 jsou skvělá hra; máme k nim skoro až milostnej vztah Razz a často se k nim vracíme...
Mapy mi oba pošlete na zde-přítomnej email. Krom toho to můžem hodit na web ke stažení.

_________________
Ctnosti jsou lži a vězení pro ducha - musíš se jim vysmát!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kelghor
Zaslal: st únor 02, 2011 20:05 Citovat
Založen: 4.11.2010 Příspěvky: 243 Bydliště: Praha / Albireo
TVL, tak jsem nějakým způsobem dotvořil mapu pro Asterion, do HEROES III COMLETE, hrál sej mto asi 5krát a strávil u toho tak 12 hodin abych alespoň +- vyladil a vyvážil hru, ale v té vleikosti mapy a možností a udržet to nějakým způsobem je dost náročný.. každopádně.. hra se dá dohrát a většina věcí se chová rozumě, žádný extrabugy tam myslím nejsou, takže bych mohl rozeslat zájemcům První verzi, kdo má zájem ať se mi tedy nějak ozve...

V reakci na připomínky pak poupravím mapu a pak byhc ji klidně nechal šoupnout na stránky =)

_________________
Důvěřuj, ale prověřuj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
hrubous
Zaslal: ne listopad 27, 2011 21:33 Citovat
Založen: 12.10.2009 Příspěvky: 40 Bydliště: Luže/Větývka
Hrál jsem tvoji první mapu do HoMM a je dobrá ... i když sem jí nedohrál - Za Alwarina to je (aspoň pro mně) nemožný, skřeti přijdou hrozně brzo, za říši slepejch bohů mně zničili Negromanti a za Negromanty mně zničili světle modrý (nevim co maj bejt zač). Každopádně mám zájem o další mapu jestli ji můžeš poslat.

_________________
Host potěší tím, že přijde nebo tím, že odejde - Dinael rybář (Majitel Větývského Zájezdního Hostince)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 6 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.