Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Pasti, pasti, pastičky...

Blind Guardian
Zaslal: st listopad 09, 2005 21:59 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Hele to je dobrýSmile Ale já dávám přednost krátkým bojům typu "Temnotheurg zakouzlil Velký mord a všichni ste zařvali" (doufám, že tohle nebudou číst moje postavy, přišli by o překvapení Laughing ). Very Happy

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: čt listopad 10, 2005 15:02 Citovat
Anonymní
Very Happy
Vzdycky, kdyz se jim stane neco neprijemnyho (napr.prijdou o zbrane), tak zacinaj rvat ze oni za to nemohli a zkus jim vysvetlit, ze kdyz pred x roky udellai x veci tak kvluli tomu x postav udelalo x veci a ztoho se odvodilo x veci...
Anebo jim zkus vysvetlil, ze to posrali oni pred minutou..."...ale jak jsme to asi mohli vedet??..."
Berdyan
Zaslal: pá listopad 11, 2005 8:25 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Nazarei:takle se naštvou všichni hráčové a tos neviděl mě když mě ve spánku rozmetal jeden zatracenej čaroděj co stál na straně vzbouřenejch krollích otroků(upálil jsem syna jejich "spartakuse" a pár dalších vzbouřenců(jaksi sem netrefil ten pekelnej oheň na toho namakance).Kdybych bejval věděl že tam maj elfa Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nazarei
Zaslal: pá listopad 11, 2005 15:46 Citovat
Anonymní
Elfa?? Dyt so sou ty nejvetsi lamy, nejslabsi, nejblbejsi, proste uplne slabi...Nejlepsi sou proste lidi, popripade Arvedani, ale ty sou zase blbi, ze se porubali navzajem...
Blind Guardian
Zaslal: ne listopad 13, 2005 12:32 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Elgi-elfové
Elgram-slabý, oslabený, hubený

umgi-člověk
umgak-odfláknutý

Jestli tě zabil ve spánku tak to byl určitě elf.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: ne listopad 13, 2005 13:05 Citovat
Anonymní
A kde si zase tohle vycetl Very Happy
Berdyan
Zaslal: út listopad 15, 2005 14:36 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Blind uardian:jo byl to elf(a to jsem spal nepotřebuju ho vidět) od tý doby za elfy nehraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nejlepší sou krollové-ZABÍT!!!!!!!§§

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blind Guardian
Zaslal: út listopad 15, 2005 18:56 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Nazarei napsal:
A kde si zase tohle vycetl Very Happy

http://horned-rat.poce.cz/ Razz
Ti elfi odpovídaj. Lidi celkem taky nej sou trpoši wampi a drowi!!

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berdyan
Zaslal: po listopad 21, 2005 8:04 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Blind Guardian:proti trpaslíkům("malý"-dle mého krolla Gurguna) nic nemám.

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blind Guardian
Zaslal: út listopad 22, 2005 13:58 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
MY nejsme malý, my máme tu správnou velikost jen ty ostatní rasy sou nechutně velký. Jinak proti krolům nic nemám sám sem jednoho v družině měl
bohužel se chtěl přidat k jedný bandě nájzdníků a tak sem ho musel vyzvat na souboj Crying or Very sad

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: čt leden 05, 2006 18:51 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Já jsem ťeď udělal dvě mapy (dvou místností) jedna na sobě měla síť různých teleportů a navíc pokaždé když postavi uděli víc jak druhý krok (pohli se o dva sáhy) tak na ně zaútočila nějaká zbraň ukritá v podlaze nobo ve stěnách (blesky, meče, dýky ...) pokaždé když se přemisťovali z jednoho teleportu jinam házeli si kostkou na štěstí a pak jsem teprv vybral cestu.Navíc tam byla banda nepřátel a ti pravidla dodržovat nemuseli. Bylo to dlouhý ale sranda.
No a ta druhá se každé dvě kola otočila jinak, byla virobená z nasobě ležících kruhůtaky sranda, občas to někoho přimáčklo (to sem řešil hodem prti pasti) nebo to někdy někoho někam zavřelo .... Labirinty ale jak tohle tažení plné magických map doplnít už netuším
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Herryck PJ
Zaslal: so září 02, 2006 15:25 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
lidi zaptám se jenom na 1 maličkost: když si postava hodí dobře proti pasti tak se past nespustí nebo jak to je ??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
elrian
Zaslal: so září 02, 2006 15:28 Citovat
Založen: 17.11.2005 Příspěvky: 130
Herryck PJ napsal:
lidi zaptám se jenom na 1 maličkost: když si postava hodí dobře proti pasti tak se past nespustí nebo jak to je ??

Pokud je to hod na past proti určité věci jako jedu kurare, tak když uspěješ, berou se věci napsané před závorkou a pokud ne, tak ty za závorkou.

_________________
?Naskytnou se příležitosti,? poznamenal, jakoby na vysvětlenou, ?kdy prostě nelze odolat a nenapít se.?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Herryck PJ
Zaslal: so září 02, 2006 15:33 Citovat
Založen: 1.8.2006 Příspěvky: 118
elrian: jo to vim ale třeba když šlápne na kachličku která se popadne tak na to aby si hodily, nebo na to samý ale po propadnutí kaachličky vystřelí šíp tak si hodí proti pasti jestli se šípu vyhnou ? a jestli se vyhnou kachličce ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
unnamed
Zaslal: so září 02, 2006 19:43 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Herryck PJ napsal:
elrian: jo to vim ale třeba když šlápne na kachličku která se popadne tak na to aby si hodily, nebo na to samý ale po propadnutí kaachličky vystřelí šíp tak si hodí proti pasti jestli se šípu vyhnou ? a jestli se vyhnou kachličce ?

Laughing No určitě ne vyhnutí se "ničemu", protože kachlička je furt kachlička, šlápnutí na ni je jen spuštěcí moment pasti. tudíž hod proti pasti je hod, který má zabránit poškození postavy. Takže u jedů je to hod na odolání,u nášlapných pastí na vyhnutí se tomu co ho ji zranit(zabít).

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 8 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.