Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Co vy na to co se na Asterionu děje?

Ste pro ten bordel na asterionu?

Ano   [ 45 ]  
88%
  88%
Ne   [ 6 ]  
11%
  11%

Celkem hlasů : 51
Jaros.ml
Zaslal: čt duben 07, 2005 20:10 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Kenny napsal:
U mě se díky tomu stali známými,když se u Rilondu ukázali jako hrdinové.


aspoň něco dobrýho Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Hrabe Stig
Zaslal: ne duben 10, 2005 19:09 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
presne!!!!!!treba v nasi skupine byli takovy ktery chteli otravit Alberio s tim jedem ktery meli najit ale diky tomu ze se prokecli tak se to neuskutecnilo!!!!!!!!!! Very Happy Cool

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tuk-Enek
Zaslal: ne duben 17, 2005 9:14 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Taky máte pocit, že autoři Asterionu systematicky ničej všechno, co za něco stojí (Svobodná města (?), Minkor, Umrlčí království čeká kataklisma, Zyla...)... navíc pořád nechávaj napokoji Ostrovy zářícího slunce a Oblačné město (ani jedno prostě nemám rád). Aspoň, že si teď podali Západní dálavu, tý to patří... stavět se na odpor Silám Zla...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jaros.ml
Zaslal: po duben 18, 2005 9:22 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tuk-Enek napsal:
Taky máte pocit, že autoři Asterionu systematicky ničej všechno, co za něco stojí (Svobodná města (?), Minkor, Umrlčí království čeká kataklisma, Zyla...)... navíc pořád nechávaj napokoji Ostrovy zářícího slunce a Oblačné město (ani jedno prostě nemám rád). Aspoň, že si teď podali Západní dálavu, tý to patří... stavět se na odpor Silám Zla...


ničej všechno co mělo nějakou hodnotu člověk aby se bál vyslat družinu na tah. Very Happy Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Sadaam
Zaslal: út duben 26, 2005 14:20 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Je to smutný že to všechno hezký, co maj PJ i hráči rádi, pude do kytek, ale...
1.) hráči budou mít větší motivaci pro hraní, páč postavy se budou např. hnát za pomstou atd..
2.) každý PJ má možnost si utvořit budoucnost svýho Asterionu podle svýho uvžení... ale chápu, že se do toho málokomu chce Smile (já si myslim, že to autoři maj docela dobře vymyšlený!)

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Jaros.ml
Zaslal: st duben 27, 2005 15:18 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Sadaam napsal:
Je to smutný že to všechno hezký, co maj PJ i hráči rádi, pude do kytek, ale...
1.) hráči budou mít větší motivaci pro hraní, páč postavy se budou např. hnát za pomstou atd..
2.) každý PJ má možnost si utvořit budoucnost svýho Asterionu podle svýho uvžení... ale chápu, že se do toho málokomu chce Smile (já si myslim, že to autoři maj docela dobře vymyšlený!)


to možná jo ale neřekli co se bude dít po tom až se khar stane součástí asterionu a to mě docela děsíííííí!!! navíc vymyslet si svou verzi proč ne ale co kdyš ta originální bude lepší a já nebudu mít možnost přejít zpět ---------->proto vždy čekám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Sadaam
Zaslal: čt duben 28, 2005 9:02 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
No já taky Very Happy
Právě já vždycky si vymyslel nějakej mazec (bitky s Drikem a tak), odehráli sme to, a pak sem v dalšim modulu zjistil, že se podobný události teprv stanou a dokonce to vyzní líp než ta moje verze... No co naplat hodně podobnejch mýlek bych vrátil zpátky, ale to je holt vývoj...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tuk-Enek
Zaslal: so květen 07, 2005 17:50 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
No co, tak se se Zylem sesekáte nadvakrát, no...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jaros.ml
Zaslal: ne září 25, 2005 17:01 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Sadaam napsal:
No já taky Very Happy
Právě já vždycky si vymyslel nějakej mazec (bitky s Drikem a tak), odehráli sme to, a pak sem v dalšim modulu zjistil, že se podobný události teprv stanou a dokonce to vyzní líp než ta moje verze... No co naplat hodně podobnejch mýlek bych vrátil zpátky, ale to je holt vývoj...


A jak mě to vždy mrzííííííííí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
sierane
Zaslal: ne září 25, 2005 18:22 Citovat
Založen: 23.8.2005 Příspěvky: 4 Bydliště: Trosky Rilondu,Vizovice
Mě osobně vadí že zylovy armády zničily Západní dálavu,moje družina tam strávila spoustu času takže mě to nasralo taky mi vadí napadení minkoru podle mě nejlepšího a nejharmoničtějšího města na tarě. Crying or Very sad

_________________
sierane
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaros.ml
Zaslal: po září 26, 2005 16:45 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
sierane napsal:
Mě osobně vadí že zylovy armády zničily Západní dálavu,moje družina tam strávila spoustu času takže mě to nasralo taky mi vadí napadení minkoru podle mě nejlepšího a nejharmoničtějšího města na tarě. Crying or Very sad


To mě západní dálava vůbec nevadí spíš by mi vadil Erin a td.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
sierane
Zaslal: po září 26, 2005 19:07 Citovat
Založen: 23.8.2005 Příspěvky: 4 Bydliště: Trosky Rilondu,Vizovice
Myslím že erin získá zase dominium po po zavěrečné bitvě spojených armád s kharem jako hlavní spoj mezi lendorem a zbytkem tary.

_________________
sierane
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tuk-Enek
Zaslal: st září 28, 2005 18:54 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
All: Minkor mi taky leze krkem. Asi jediný město, který sem fakt měl rád...

_________________
Hledám hezkou, atraktivní, inteligentní, vtipnou a příjemnou přírodní zrzku s velkýma hlubokýma zelenýma očima. Čas si najdu kdykoliv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nazarei
Zaslal: st září 28, 2005 19:30 Citovat
Anonymní
Ja mel rad zase Nocni Hrad. A ten taky tedka ovladaj skreti. Fakt hrozny.
Tuk-Enek
Zaslal: st září 28, 2005 21:10 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Nazarei: Noční hrad? To je co, teď mám výpadek...

_________________
Hledám hezkou, atraktivní, inteligentní, vtipnou a příjemnou přírodní zrzku s velkýma hlubokýma zelenýma očima. Čas si najdu kdykoliv...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.