Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Kharovi plany

Nazarei
Zaslal: po září 26, 2005 14:14 Citovat
Anonymní
Z jinych se nestali tyrani proto, protoze se k nim nikdo nechoval spatne. Kdo udelal Taranisovi neco, kdo udelal neco Astaronovi?? Ale kdyz se zeptats, kdo co udelal Kharovi (predtim nez se stal tyranem), budes mit peknej seznam.
Blind Guardian
Zaslal: po září 26, 2005 15:40 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Nj ale proč že mu vlastně začali ubližovat?

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante
Zaslal: po září 26, 2005 16:16 Citovat
Založen: 22.2.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: Vesmir, kazdicky jeho kout
BTW, co si predstavujete pod tim "princip svobodne volby", jak to ovlivni bezne poddane, jak slechtu, dobrodruhy, co presne to znamena atd.?

_________________
La sciate ogni speranza, voi che' entrate!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Jaros.ml
Zaslal: po září 26, 2005 16:44 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Nazarei napsal:
No a co. Kdyz takhle zijou buhvi jak dlouho, tak jim to ani neprijde. Oni nevedej jakej je zivot za hrnicemi jejich zeme, a proto si myslej, ze sou v pohode. Kdyby jim Khar rekl, ze jsou muceni a na severu se zije lip, tak by jim dost uskodil, protoze by ted vedli, ze se jim nezije dobre.
Kdyz to vezmes z pohledu psychologa, tak ten rika, ze kazdy takovy "maniak" jako je treba Khar, za svou "nenormalitu" nemuze. ze za to muze jeho okoli, ktere mu treba v mladi neco udelali. Takze Khar vlastne nemuze za to, jaky je, za to muzou Arvedani, ktery ho zavrhli a vykaslali se na nej...


No vzdávám se debaty o sobeckosti protože je to zbytečné asi máme každý jiný názor na to co je to sobectví.

Jen Arvedani nemůžou za to čím je Khar, každý si svého štěstí... a navíc Khar videl že muže být 1-čka a celkem jedno že na straně druhých
Takovéto lepší být prvním bohem zla než druhým dobra!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Bohdan
Zaslal: po září 26, 2005 18:18 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
No je to sice všechno pěkný ale Khar si podle mě dělal vždycky co chtěl a myslel a taky věděl že mu to všechno vyjde. To že mu někdo v mládí ubližoval ho štvát nemuselo měl dost času na to to vstřebat ale Arvedani byli strašně namyšlená rasa takže vlasně to než příjde někdo jako Khar byla jen otázka času a jejich úpadku.

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: po září 26, 2005 18:25 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Bohdan napsal:
No je to sice všechno pěkný ale Khar si podle mě dělal vždycky co chtěl a myslel a taky věděl že mu to všechno vyjde. To že mu někdo v mládí ubližoval ho štvát nemuselo měl dost času na to to vstřebat ale Arvedani byli strašně namyšlená rasa takže vlasně to než příjde někdo jako Khar byla jen otázka času a jejich úpadku.


Ve skutečnosti jejich vlastní zvrhlost donutila vzniknout něco co je Khar
My by jsme se možná měli zeptat jaktože stejně zvrhlá není ani 17-ka[/list]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Kenny
Zaslal: po září 26, 2005 18:28 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No podle mě ho nejvíc naštvalo to,když zachránil svoji část Arvedanů a vrátil se ke svým.A císař místo toho,aby mu dal alespoň nějaký práva,ho naprosto odsunul a udělal z něho bezvýznamného Arvedana.A to Kharova ego nemohlo unést.Proto se vzbouřil a odešel

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: po září 26, 2005 20:29 Citovat
Anonymní
To Blind Guardian:
Ja teda necetl Cas temna, ale podle toho, co jsem si precet tady na foru, mu po prichodu na Asterion zabavily uzemi, zbavily ho slechtictvi a celkove ho poslali nekam. Sam sem to v CT necet, ale chystam ase na to.

To Jaros.ml:
Ja sem nerekl, ze neni sobec, ale jen rikam, ze si jeho poddani stale zijou "v pohode".
Ano, Khar si za to take muze, ale ten prvni podmet dali arvedani. Pak pocitil nenavist, chtel si to vzit zpet. Pak proti nemu vytahli, coz povazoval za nespravedlivy utok, a tak jim to zase oplatil. No a koncime nekonecnou valku.
No, on by v 17 byl taky 1. To je nekde psany:"ten, jenz mel stat jeste vys nez on (Aurion)". Ale pro neho byl dost zasadni problem ve svobodne volbe
Arrow To Dante:
Nic te neomezuje, nikdo ti nemuze roct, tohle nedelej. Tohle se mi libi, to si vezmu. Tohle se mi nelibi, to proste neudelam. Ted se mi nechce, mozna nekdy jindy.
V Asterionu neni skoro nikdo SVOBODNY. Poddani slouzi krali. Knezi bohovi. Dobrodruzi se musi ridit zakony, slechta zase slouzi krali, atd.
Jen Khar je svobodny. On si nevybral 17 proto, protoze oni slouzi lidem a musi se drzet jistech vymezenejch koleji...
Patches
Zaslal: út září 27, 2005 7:48 Citovat
Založen: 25.3.2005 Příspěvky: 64 Bydliště: Východní Dálavy
Arvedani Kharovi vzali zemi, tituly i moc, protoze Estaron vedel, ze Khar chce byt i na Asterionu jednicka, ze ho chce proste vysoupnout - proto vsechny ty restrikce... takze byly spis dusledkem toho, jaky Khar byl, jeho ambici a touhy po moci...
Navic Khar odmitl moznost stat se clenem 17 jeste pred tim, nez musel uprchnout z Arvedy (odtud uprchl vlastne az jeho druhe vteleni) - stejne jako ostatni clenove 17 byl vybran pro bozstvi jeste pred padem Arvedy...
Takze shazovat vinu na okoli ve smyslu "koukejte, co mu provedli, jak by pak mel byt hodny?" mi pripada jako nesmysl. Jestli byla nekde vina okoli, tak potom uz v Kharove detstvi, kdy mu bylo umozneno stat se nejlepsim ve vsem, na co sahnul (jasne, byl asi hodne nadany, ale stejne mu nekdo musel sehnat ucitele), coz vedlo k obrpvskemu zvyseni jeho sebevedomi a ctizadosti...

_________________
Meč nebo škrtící drát, smrt je pořád smrt...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaros.ml
Zaslal: út září 27, 2005 14:27 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Patches napsal:
Arvedani Kharovi vzali zemi, tituly i moc, protoze Estaron vedel, ze Khar chce byt i na Asterionu jednicka, ze ho chce proste vysoupnout - proto vsechny ty restrikce... takze byly spis dusledkem toho, jaky Khar byl, jeho ambici a touhy po moci...
Navic Khar odmitl moznost stat se clenem 17 jeste pred tim, nez musel uprchnout z Arvedy (odtud uprchl vlastne az jeho druhe vteleni) - stejne jako ostatni clenove 17 byl vybran pro bozstvi jeste pred padem Arvedy...
Takze shazovat vinu na okoli ve smyslu "koukejte, co mu provedli, jak by pak mel byt hodny?" mi pripada jako nesmysl. Jestli byla nekde vina okoli, tak potom uz v Kharove detstvi, kdy mu bylo umozneno stat se nejlepsim ve vsem, na co sahnul (jasne, byl asi hodne nadany, ale stejne mu nekdo musel sehnat ucitele), coz vedlo k obrpvskemu zvyseni jeho sebevedomi a ctizadosti...
Arrow Arrow

To jsem vlastně chtěl říct jen nechápu co máte všichni ze svobodnou volbou to jako protože sem dobrej tak abych všem dokázal že můžu být i zlej stanu se zlym i když mi je to proti srsti to je blbost.On by se nikdy nezařadil mezi někoho on by nikdy nebyl součástí něčeho on je nej. takže on bude sám nebo bude víc než vládnout a navíc 17-ku omezuje nějaká morálka a to by se mu nelíbylo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Nazarei
Zaslal: út září 27, 2005 15:44 Citovat
Anonymní
No, tohle mne uz nebavi. Nerikam, ze nemate pravdu, ale ja mam na to trochu jinej nazor. Stejne nikdy nebudte mit Asterion stejnej jako ja. Kdybych nekdy hral ve vasem svete, podridim se. ale v mem svete budu brat Khara takovyho, jakyho sem ho tady popsal...
Jaros.ml
Zaslal: út září 27, 2005 15:48 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Nazarei napsal:
No, tohle mne uz nebavi. Nerikam, ze nemate pravdu, ale ja mam na to trochu jinej nazor. Stejne nikdy nebudte mit Asterion stejnej jako ja. Kdybych nekdy hral ve vasem svete, podridim se. ale v mem svete budu brat Khara takovyho, jakyho sem ho tady popsal...


Nechci tě urazit, ale stebou sem se nebavil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Blind Guardian
Zaslal: út září 27, 2005 17:59 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
2 Nazarei: to byla řečnická otázka Smile

Arvedani byli velmi namyšlení, ale Khar byl v tomhle ohledu ještě horší...

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: út září 27, 2005 22:01 Citovat
Anonymní
To Jaros.ml:
Nechci tě urazit, ale ja to rikam tak obecne na vsechny, kdo maj jinej nazor nez ja (coz sou asi vsichni).

To Blind Guardian:
no, tak jsme odpovedel na recnickopu otazku, zas tolik se toho nestalo. Nejsem ve skole, aby mne to muselo nak hodne zajimat...
Blind Guardian
Zaslal: st září 28, 2005 21:11 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA Very Happy
Obhajovat Khara je jako obhajovat kanibala se vzteklinou.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.