Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Šialený PJ

arten
Zaslal: st září 14, 2005 14:32 Citovat
Založen: 9.10.2003 Příspěvky: 277 Bydliště: Ntonga Ngoro - rodina wutabe
Jeden y mojich priateľov taktiež Pj sa zbláznil. Je zatažený na Plavenu a neporaziteľnosť Zantura Modrého a tvrdí mi, že pod jeho vedením sa Plavene nemôže nič postaviť. Čo si o tom myslíte, prípadne potrebujem poradiť vhodnú terapiu. Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blind Guardian
Zaslal: čt září 15, 2005 19:56 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Šílený PJ? Kdes o tom...áááááááá mámíííí už mě našlíííííííí!!!... slyšel pánové jeskyní ...nikdo mě nemá rád fňuk fňuk.... jsou naprosto normální a vyrovnaní...máš strach?!?!?!?... lidé ...pomóc sloníííí... .
Jako vhpdnou terapii doporučuju...ZMÁÁÁÁÁÁR!!!!!... poslech nějakého CD od Nightwish ...BAF... pak budeš stejně vyrovnanej jako my Very Happy .

Jinak s PJem který je na něco zatížený se nedá nic moc dělat... max změnit PJe nebo mu obědnat sezení u Arnolda Jidáše Rimmera (dělal den na lince důvěry, volalo mu pět lidí a všichni zpáchali sebevraždu-a to si jeden chudák jen spletl číslo)

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: ne září 25, 2005 16:59 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
arten napsal:
Jeden y mojich priateľov taktiež Pj sa zbláznil. Je zatažený na Plavenu a neporaziteľnosť Zantura Modrého a tvrdí mi, že pod jeho vedením sa Plavene nemôže nič postaviť. Čo si o tom myslíte, prípadne potrebujem poradiť vhodnú terapiu. Idea


Ukázat mu to v praxi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.