Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Kronikářství

Asgaroth
Zaslal: st říjen 29, 2003 20:29 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Příspěvek, ve kterém se Marek vracel do svého kláštera se mi psal lehčeji.


Asgaroth vytáhl za pomoci Nola, barbarského válečníka Kornelia, kněze Aurionova v mdlobách na svého bělouše. V ten okamžik se otočil k největší chýši, ihned vedle obětního kůlu a uviděl ho. Šaman! Stál tam a pozoroval ho s lehkým úsměškem. V ten okamžik ucítil šamanův hlas ve své hlavě. Nezvládneš to, zde jsi na půdě zasvěcené Ndangavě, zemřeš tady! Na okamžik ho zachvátila panika, sesedl s koně, ale když se obracel na útěk, ovládl se. Na okamžik se soustředil sám na sebe a celou svojí myslí se pokusil spojit se svým bohem. Na šamana zakřičel: ?Ty, lehni!? Spojení s bohem se však nepodařilo a šaman se pouze začal smát. Zmatek v hlavě se snažil zahnat novým soustředěním, chtěl požádat boha o podpoření odvahy. To se však také nepodařilo. Co se to stalo?
Rozběhl se na šamana s křikem ?Za Auronaaaaa!? V ten okamžik byl sražen zlobou a záští, která ze šamana, vlastně kněze Desítky čpěla, zpět. Nebo ho srazila jeho hůl? Ne, za letu zpět si vzpomněl. On k němu na těch pět sáhů skočil a kopl ho do hrudi. Šest sáhů od nepřátelského kněze spadl na zem. Vzpamatoval se, vytáhl svoji svěcenou dýku, kterou kdysi dostal v chrámu Aurionových bojovníků a hodil ji po nepříteli. Ten takový útok nečekal a dýka ho zasáhla do boku. Zasípal a málem upadl. I přes to se ale udržel na nohou. V ten okamžik měl Asgaroth několik možností: Vrhnout se na kněze, který byl mnohem silnější mnohem méně zraněný, ustoupit ke svému příteli, který rychle ztrácel vědomí spolu s krví, která mu vytékala ze stehna, nebo počkat na společnici Eli. Ta běžela k němu, zavolal na ni, že je šaman zde. Vybral si počkat. Šaman se k němu rozeběhl. První útok z leva vykryl poměrně lehce, ten, který ihned následoval zprava ho praštil do ledvin a následné bodnutí ho srazilo na zem. Už nebyl schopen vstát. Viděl jenom jeho přítelkyni, jak se za běhu napřahuje mečem a seká v ten okamžik, kdy se mu zoban na hlavici hole tvaru lebky blížil ke spánku.
Ani nezjistil, jestli ho zabila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Yb
Zaslal: st říjen 29, 2003 21:50 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
May your soul light down the shadows, may your deeds hounor us all. Let Marek- the second of the three keepers- sleep well even though he did not fullfiled his noble quest.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Túriel
Zaslal: čt říjen 30, 2003 13:48 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
Píšeš skvěle, Asgarothe. Asi sem tady přidám něco o naší družince. Tedy, až bude co, protože teď máme všichni nové postavy (staré nepřežily odvetu KNS za likvidaci nejlepšího agenta na území dálav Very Happy ).

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Asgaroth
Zaslal: čt říjen 30, 2003 22:18 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Já ještě asi dopíšu Asgarothův deník (Markův je dopsán) a snad ho sem dám. Bude to ale pořádná práce, znamená to kolem roku života, možná něco přes.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po prosinec 08, 2003 16:59 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Docela ujde !!!

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Asgaroth
Zaslal: po prosinec 15, 2003 16:21 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Co teď myslíš? Kolik mi toho schází dopsat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sadaam
Zaslal: po duben 26, 2004 18:13 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Taky sem možná šoupnu svůj deník, o kterym píšu už jinde...
Jenžá je moc rozsáhlej (za chvíli to bude na menší novelu) tak ho asi časem dám na svůj web (jesli nějakej bude...)

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sadaam
Zaslal: čt červen 03, 2004 20:47 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Když to tu je o tom kronikářství... Co říkáte na kroniku (konkrétně na tu novou - rok 855) z hlavních stránek?

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kenny
Zaslal: so červen 05, 2004 6:08 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Mě se líbí.Jsme rozhodně pro.Když teď budou vycházet modulu ještě méně častěji,tak se toho snad zase víc bude oběvovat na stránkách.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: ne červen 06, 2004 21:34 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Taky doufam že bude doplnovana casteji.
Kdyz sem procital ty udalosti s vtrhnutim Zylovy armady do zapadni Dalavy uz sem v hlave vymejslel bezva tazeni se spoustou velkejch bitev... Jenze me zarazily ty pocty - ...neco pres tisic skretu bude pokracovat na sever... proti nim docela pocetna armada... - (nejakejch 800 paprdu!!!). Sem si rek tak to teda nee a udelam z toho strasnou bitku... (Bitva u Grunvaldu hadr... ) Laughing

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: st červen 23, 2004 10:50 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Hm hoši a dívko, je tady fakt pěkný psaní od Asgarotha, ale vy ostatní jste taky slibovali a už dlouho nic... Sad chtělo by to oživit...jelikož sem četl Markův deník tak sem se moc těšil na nějaký pokračování...bude ještě něco???

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drizzt
Zaslal: čt listopad 11, 2004 9:36 Citovat
Založen: 6.9.2004 Příspěvky: 29 Bydliště: Varnsdorf
ta kronika mě taky dost zaujala, především to o obléhání hevrenů a vyčouzení trpaslíků[/quote]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nyunyu revival
Zaslal: po listopad 22, 2004 19:20 Citovat
Založen: 21.11.2004 Příspěvky: 25
Drizzt: Víš o tom, že jsem tě v Baldur's Gate zabil? Jak to, že tady ještě jsi? Ale musím uznat, že máš dobrou výzbroj... Hodila se mi

_________________
Legenda se vrací!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: ne leden 16, 2005 19:25 Citovat
Anonymní
Slunce se jiz prehouplo pres obzor a skupinka dobrodruhu, stejne jako jejich kone, uz zacala pocitovat unavu z celodeniho trmaceni v sedle. Vzdaleny pozorovatel by se mozna podivil nad skupinou tri elfu za kterymi se na ponicich vlecou dva trpaslici vedle nichz razuje statny krol.
Nahle trpaslik Dalm zvolal " Ejhle co to tamhle cadi za kopcem!" vsichni obrtili sve pohledy k obzoru, kde stoupal temny dym. "Hu? Tenhle smrad ja znat, takhle to smrdelo ve Vizima. Moc mrtvejch tenkrat a toho ohne." Krola tahle delsi rec pomerne vycerpala.Kdyz se vsichni, po sahodlouhem premlouvani elfu, dosourali na kopec zkoprneli. V malem udoli lezela mala vesnice, ci to co zni zbylo. Domy shoreli na zaklady. Stale jeste bylo citit pach smrti. Vitr temne vrzal vetvemi statne ho dubu na navsi. Ten byl obsypan teli. Bylo slyset zakrakani havrana. Brzo prileti dalsi. "Rikal jsem, ze mame jit dal po ceste," frflal si do vousu trpaslik Stig. "Podivejte, tamhle!" Elfi sermir Robin jiz padil po svahu volajic, "je tam dite!" "Pockej, vidim jeste nekoho jineho!" volal Dalm s priblizovadlem u oka. "Stuj!" volali na nej vschini sborem. "Neriskuj pro lidske nedochudce," ozval se mag E´chon. "Tupec." prohodil krol a s kyjem v ruce bezel do vesnice. Robin jiz poznal svuj omyl. Vedle neho se zabodla sipka. Sled myslenek se zrychlil. Tamhle jen ten strelec, tamhle dalsi, a dalsi... myslenky zredukaval jen na BEZ. Kousek od nej drepela mala vzlykajici holcicka oprena stenu. Popadl ji pod pazi a chtel bezet dal. Proletela kolem nej sprska sipek. Jedna se zabodla stehna. Zrak mu zrudl, touzil jen bezet. Dalsi sipka strefila bricho. Druhou salvu sipek ani necitil. V bezvedomi se sesul na zem, ted jiz mrtve devce krecovite drzel v naruci. Krol se s nelidskym revem vrhl mezi strelce rozsevajic smrt nehlede na krev, ktera z nej prystila... "Tak konci blahovci," mumlal si sicco Ar´cam do sve kape, stacejic kone zpatky na cestu.
Asgaroth
Zaslal: pá září 02, 2005 23:21 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Tirion: Nooo... Obávám se, že teď už s Ybem na hraní zrovna moc času nemáme, už jsme na Asterion nesáhli hodně dlouho a celkem mě to mrzí, teď přecházíme na Vampire:The Masquerade... A taky asi budeme hrát jednou za uherský rok, protože jedu studovat do Prahy a vzhledem k tomu, že Yb zůstává v Plzni...
Ale pokračování se obávám nedočkáš. Když zemřel Marek, skončila jedna velká etapa našeho hraní a už nikdy se neobnovila v takové intenzitě... Marek byl výjmečná postava. Ty další se mi už tolik nepovedly, prostě mě i Ybovi přišly jako ti dobrodruzi, co se narodili, naučili bojovat, šli žít někam pryč a jednoho dne ten souboj prostě nevyhrají, tak zemřou někde v prachu cesty. Na závěr jsem si udělal Gorova kněze Lukáše, ale nikdy jsme ho nerozehráli. Z toho by byla také zajímavá postava, ale řekl bych, že podobná Markovi. To by mi ale nevadilo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.