Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Kněz ve hře

Kenny
Zaslal: čt listopad 18, 2004 18:42 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
A co takhle zadat mu nějaký náboženský úkol a třeba ho může jeho bůh na jeho cestě chránit.Třeba toho Mernova kněze jednou uchránit Pavézou,kterou v podstatě zatím ani nemůže mít + nějaké efekty.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brada Tomáš
Zaslal: po leden 17, 2005 11:03 Citovat
Anonymní
Já se aplikace pravidel Vzestupu temných bohů moc nedržím. Podle pravidel má Kněz Merna na první úrovni jen nějaké tavení lintiru a ještě něco co si nepamatuju.Ale není to moc využitelné.Zatím své schopnosti použil jen v rámci vysvěcení jednoho menšího patra ve Starém Athoru, kde se konal takový menší obřad.

Já si myslím, že hraní kněze chce hodně zkušeného hráče.Vymýšlet si různé modlitby,prosby,rituály a obřady.Ne jenom dokola opakovat "Mern s tebou".

Jak se modlí vaše postavy?Vymysleli jste nějaké působivé slova pro to aby jste oslovili vaše bohy?
Berdyan
Zaslal: st červen 22, 2005 6:59 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Ale takový tavení lintiru je docela dobrá věc. Když po tobě jde někdo s lintirovou zbraní, tak mu ji docela jednoduše můžeš "odtavit".Já myslím, že knězové jsou docela silný postavy,protože čaroděj na stejný úrovni většinou nemá možnost seslat tolik kouzel za den, navíc kněží maj spoustu zázraků který jsou stejný jako kouzelnický kouzla a navíc některý, který kouzelník ani nemá, třeba hraničářský, takže je to docela dobrá kombinace. Já hrál za Aurionovce a Siaronovce. Aurionovec chcíp docela brzo, ale Siaronovec je dosti dobre.Zvlášť když mě svázali, tak jsem se rozvázal, trochu zrychlil a nakopal toho chudáka stráce do bvrady. Chudák, šel k zemi (ale dýchal-škoda)

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Asgaroth
Zaslal: pá září 02, 2005 22:09 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Kněze jako takového nedělají jen zázraky... A leckteré zázraky, když je vyvolá, pak prostě enmá třeba půl roku. A třeba Siaronovec je myslím v boji slabší, než Aurionovec. Siaronovec je spíš na střelbu, pokud.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Berdyan
Zaslal: út září 20, 2005 7:15 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Asgaroth:to je právě na Siaronovci to nejlepší. Vždycky se najde někdo, kdo se nacpe dopředu s ruční zbraní(bojovníci, promiňte) a pak můžu v klidu krosit ty chudáky, co stojej proti nám.Pokud vidím, že to bude krutej masakr, tak obětuju 1 kolo na krátkodobé posvěcení půdy pod sebou (stačí mi čtverec o starně 1sh), poprosím Siarona o požehnání do útoku, potom o rychlost a světe těš se!!! Bohužel musí těch nepřátel být víc abych nezakrápěl družiníky.

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elwe
Zaslal: so červenec 25, 2009 10:02 Citovat
Založen: 9.3.2008 Příspěvky: 65
Jestli dobre chapu to co se tu psalo(o VTB) tak knez je ponekud volnejsi nez v realu, ale neni mi jasne
1. jak napriklad muze:jit do verejneho domu, hajit zajmy jine skupiny nez sveho boha(bratrstvo dlouhych kapi), popripade byt loupeznikem(chapu to tak, ze knez temnych bohu muze cokoliv co neni proti zajmum boha a plni zakladni princip(napr.:siri chaos))
2.Jak dlouho se muze udrzet temny buh(pohansti bohove treba severanu atd.) a kolik maji orientacne knezi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Temná kápě
Zaslal: so červenec 25, 2009 17:17 Citovat
Založen: 19.2.2008 Příspěvky: 42 Bydliště: Palác stínů
Elwe napsal:
Jestli dobre chapu to co se tu psalo(o VTB) tak knez je ponekud volnejsi nez v realu, ale neni mi jasne
1. jak napriklad muze:jit do verejneho domu, hajit zajmy jine skupiny nez sveho boha(bratrstvo dlouhych kapi), popripade byt loupeznikem(chapu to tak, ze knez temnych bohu muze cokoliv co neni proti zajmum boha a plni zakladni princip(napr.:siri chaos))

ad 1 - Cesty Páně jsou nevyzpytatelný, chlapče Smile

_________________
Ctnosti jsou lži a vězení pro ducha - musíš se jim vysmát!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.