Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Hudba

Stormy
Zaslal: po červen 20, 2005 19:07 Citovat
Založen: 8.6.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: ne
Raist napsal:
dragonforce je relativne dost originalne a zaujimava vec, taka optimisticka rychla hudba Very Happy ..a nazivo su super Twisted Evil


no originalni .. ani moc ne Smile, ale nazivo sou super, to uz sem taky slysel .. na slovenskym koncerte pry pak rozdali fanouskum i telefonni cisla Smile

_________________
almužničku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Raist
Zaslal: út červen 21, 2005 7:55 Citovat
Založen: 10.8.2004 Příspěvky: 22 Bydliště: ..cesta..
..no ako nie su tak originalny jako Childreni to nie hehe..to sa neda Childreni su prosto Childreni..ale tak rychlo ich styl hudby nehra nikdo..a co je zaujimave dokazu to vsetko uhrat v takom nasadeni aj na koncerte Very Happy ..a hej keby len cisla rozdavali Laughing ..par clenov bolo krasne opitych hehe Smile))))..ale tak to ma byt, nemam rad hrozne superstar, ktore odohraju co maju, hadzu true pozy a po koncerte miznu co najskor prec Cool

_________________
------------www.bily-vlk.szm.sk--------------------
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Blind Guardian
Zaslal: čt červen 23, 2005 21:30 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Raven Damiel napsal:
Blind Guardian napsal:
Co říkáte na Dragon Force?


Tenhleten speed metal nebo co to je mi vůbec nic neříká, bicí jako když střílí ze samopalu a všechno je to skoro stejný. Zkus třeba Children of Bodom, to mi přijde mnohem lepší...

No ChoB sou dobrý, ale... no nic.
To "střílení z bubnů" myslíš všeobecně, nebo jen co se týče DF?
Pokud za druhé tak jen co se týče prvního alba.
Jestli to myslíš všeobecně tak: *nabíjí kulomet*. Já znám jednoho bubeníka a
ono to není žádná prdel.
Právě ty bubny na Speedu dost oceňuju.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raist
Zaslal: pá červen 24, 2005 17:14 Citovat
Založen: 10.8.2004 Příspěvky: 22 Bydliště: ..cesta..
..k tym bicim, ja si myslim ze bici a la kulomet nie je problem speedovych kapiel, skor by som povedal trash...a pak black a death..to je gulomet..ja co si pamatam koncert Kreatoru a Edguy tak po edguy bicich to bola ako pod palbou ked pustil bubenik Kreator..ale bolo to super, aj zvuk vsetko he Twisted Evil ..

..a vela speed bubenikov nema len rychlost ale aj zaujimavu techniku hrania, napr. sa mi pacia bicie v stratovarius, hlavne na albume, ktory ma teraz vysjt niekedy..fakt super Very Happy

_________________
------------www.bily-vlk.szm.sk--------------------
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Stormy
Zaslal: so červen 25, 2005 16:33 Citovat
Založen: 8.6.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: ne
citace:
..k tym bicim, ja si myslim ze bici a la kulomet nie je problem speedovych kapiel, skor by som povedal trash...a pak black a death..to je gulomet..ja co si pamatam koncert Kreatoru a Edguy tak po edguy bicich to bola ako pod palbou ked pustil bubenik Kreator..ale bolo to super, aj zvuk vsetko he Twisted Evil ..

nj, kulomet-bici neni az takovy poznavaci znameni speedu, jako t-t-t-t-t na kytaru Wink, ale u dragonforce se mi ty bubny na prvnim albu vazne nelibi, vubec celkove vsechny skladby splyvaj nak do sebe.. Sonic Firestorm je nekde uplne jinde (predevsim zvukem)

citace:
..a vela speed bubenikov nema len rychlost ale aj zaujimavu techniku hrania, napr. sa mi pacia bicie v stratovarius, hlavne na albume, ktory ma teraz vysjt niekedy..fakt super Very Happy

promo novyho alba uz sem taky slysel.. ze zacatku tezky sklamani, postupne se to zlepsuje, ale stejne.. zacinaj nak moc koketovat s elektronikou, a hlavne ma to trochu zvlastni zvuk - pokud ve finalni verzi bude lepsi, tak by to mohlo byt hodne dobry album, pac nektery melodie sou fakt povedeny

_________________
almužničku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Blind Guardian
Zaslal: st červen 29, 2005 20:35 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Nejlepší techniku má bubeník od Rage: úder obrat paličky, úder obrat paličky.
Otočit tou paličkou v ruce po každý ráně to už důkaz buď solidního umění nebo solidní extravagance Smile.

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raist
Zaslal: st červen 29, 2005 23:41 Citovat
Založen: 10.8.2004 Příspěvky: 22 Bydliště: ..cesta..
blind tak to musim suhlasit..mike terrana to je extra trieda Cool ..ale ten obrat uder obrat uder som uz videl aj u ineho bubenika, nespomeniem si akeho, ale hm..par krat mu to "padlo" Laughing

_________________
------------www.bily-vlk.szm.sk--------------------
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Stormy
Zaslal: ne červenec 03, 2005 12:09 Citovat
Založen: 8.6.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: ne
Raist napsal:
blind tak to musim suhlasit..mike terrana to je extra trieda Cool ..ale ten obrat uder obrat uder som uz videl aj u ineho bubenika, nespomeniem si akeho, ale hm..par krat mu to "padlo" Laughing


a terranovi to nepadlo Wink. ale to rage dvdcko je fakt nadupany, i u toho kytarovyho sola co hral Smolski sem sedel s otevrenou hubou Smile

_________________
almužničku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Raist
Zaslal: út červenec 05, 2005 23:13 Citovat
Založen: 10.8.2004 Příspěvky: 22 Bydliště: ..cesta..
..tak victor to je pan umelec Cool to iste mike a to iste peavy Cool ..celkovo RAGE to je klasika a momentalne asi v najsilnejsej zostave..jedine co ma mrzi ze ix neuvidim druhy krat na MOR, kedze nemam ist s kym..ble..skoda..tak si pustim koncert doma hehe a otvorim lahvace Laughing

_________________
------------www.bily-vlk.szm.sk--------------------
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Stormy
Zaslal: st červenec 06, 2005 18:18 Citovat
Založen: 8.6.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: ne
Raist napsal:
..tak victor to je pan umelec Cool to iste mike a to iste peavy Cool ..celkovo RAGE to je klasika a momentalne asi v najsilnejsej zostave..jedine co ma mrzi ze ix neuvidim druhy krat na MOR, kedze nemam ist s kym..ble..skoda..tak si pustim koncert doma hehe a otvorim lahvace Laughing

Laughing

jinak, MOR mi ani nepripominej, mohl bych mit klidne nekolik listku zadara, ale stejne tam nejspis nepojedu Crying or Very sad

_________________
almužničku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Raist
Zaslal: st červenec 06, 2005 18:36 Citovat
Založen: 10.8.2004 Příspěvky: 22 Bydliště: ..cesta..
stormy no tak to mas veru este blbsie Crying or Very sad ..ale ak pojdes tak cakam podrobny report Twisted Evil

_________________
------------www.bily-vlk.szm.sk--------------------
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Blind Guardian
Zaslal: ne červenec 10, 2005 21:35 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Áááá MOR!!!! Evil or Very Mad
V poslední době se stávám silně závislej na Rhapsody (zase).

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: st červenec 13, 2005 11:30 Citovat
Anonymní
Chystáte se dneska někdo do Prahy na Underworld?
Blind Guardian
Zaslal: pá červenec 15, 2005 20:30 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Znáte nekdo Brooklin? Celkem hezký místo. jak často se vám stane, že vám pivo nalívá zpěvák jedné z mála českých kapel, který prorazily do zahraničí Smile ?

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: ne listopad 13, 2005 21:28 Citovat
Anonymní
1.12. hrají v Brně Laibach, vřele doporučuji Cool .

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.