Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  Lykantropové (v družině)

meator
Zaslal: čt prosinec 11, 2003 18:00 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Vlkodlak na Kharovy straně?? Bože co si vymyslí váš PJ příště?? Rytíře zkázy pacifistu??

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ivrin
Zaslal: čt prosinec 11, 2003 21:42 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Ne, myslím že to bude Goblin-politik!!! Laughing Teda Túriel vy máte šílenýho PJ. Cool

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Ragnar
Zaslal: so prosinec 27, 2003 14:45 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Pce (Zatim na cestach)
A co treba trpaslik homosexual v ruzouvouckych satickach; ktrery vzdycky na sv Valentyna chodi a strili do lidi z ruzovouckeho luku? Wink

_________________
Sme přece lidé, můžeme se v klidu a míru domluvit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivrin
Zaslal: út prosinec 30, 2003 23:06 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Ragnar napsal:
A co treba trpaslik homosexual v ruzouvouckych satickach; ktrery vzdycky na sv Valentyna chodi a strili do lidi z ruzovouckeho luku? Wink

Tohle může napadnout jen zeleného obra heterosexuála(no doufám že nemáš choutky na zvířátka) v šupinový siwrisce od krve, který denodenně běhá po Taře s oboustranou sekerou s výkonem 4x větším než masokombináty v Keledoru... Laughing Razz Laughing

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Yb
Zaslal: st prosinec 31, 2003 1:35 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Ivrin napsal:
Ragnar napsal:
A co treba trpaslik homosexual v ruzouvouckych satickach; ktrery vzdycky na sv Valentyna chodi a strili do lidi z ruzovouckeho luku? Wink

Tohle může napadnout jen zeleného obra heterosexuála(no doufám že nemáš choutky na zvířátka) v šupinový siwrisce od krve, který denodenně běhá po Taře s oboustranou sekerou s výkonem 4x větším než masokombináty v Keledoru... Laughing Razz Laughing


To jsem si myslel, že už jsem viděl hodně...

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
M´te
Zaslal: čt leden 15, 2004 11:24 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
No myslím... že takový vlkodlak je oproti výše uvedeným extrémům úplně normální člověk. Co se týče toho ovládání se ve vlčí podobě... je to podle mne záležitostí vůle kterou máme jako vlastnost. Vysoké hodnoty značící člověka s vysokou vůlí by možná mohly umožnit ovládání tohoto stavu. Vše ve světě je podřízeno lidské vůli a moci (v podstatě by se dalo říci magické) daného jedince - alespoň v našem pojetí...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blood Moon
Zaslal: so červenec 31, 2004 15:42 Citovat
Založen: 30.7.2004 Příspěvky: 23 Bydliště: Pce
M´te napsal:
No myslím... že takový vlkodlak je oproti výše uvedeným extrémům úplně normální člověk. Co se týče toho ovládání se ve vlčí podobě... je to podle mne záležitostí vůle kterou máme jako vlastnost. Vysoké hodnoty značící člověka s vysokou vůlí by možná mohly umožnit ovládání tohoto stavu. Vše ve světě je podřízeno lidské vůli a moci (v podstatě by se dalo říci magické) daného jedince - alespoň v našem pojetí...



Podle mě když někdo trpí lykantropií, tak může mít sebe větší sílu vůle, ale stejně se ovládnout nedokáže, protože se automaticky řídí instinkty krvelačný šelmy! maximálně se může ovládnout pomocí nějakého artefaktu či kouzla a nebo když je teprve v začátečních stádií, ale jinak rozhodně NE......!

_________________
Moje máma vždycky říkávala: "Život je jako bonboniera, nikdy nevýš co ochutnáš!!!"
-obr lidožrout-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Yb
Zaslal: ne srpen 01, 2004 18:19 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Blood Moon napsal:
M´te napsal:
No myslím... že takový vlkodlak je oproti výše uvedeným extrémům úplně normální člověk. Co se týče toho ovládání se ve vlčí podobě... je to podle mne záležitostí vůle kterou máme jako vlastnost. Vysoké hodnoty značící člověka s vysokou vůlí by možná mohly umožnit ovládání tohoto stavu. Vše ve světě je podřízeno lidské vůli a moci (v podstatě by se dalo říci magické) daného jedince - alespoň v našem pojetí...



Podle mě když někdo trpí lykantropií, tak může mít sebe větší sílu vůle, ale stejně se ovládnout nedokáže, protože se automaticky řídí instinkty krvelačný šelmy! maximálně se může ovládnout pomocí nějakého artefaktu či kouzla a nebo když je teprve v začátečních stádií, ale jinak rozhodně NE......!


Přesně tak. Pánové, nezapomínejte, že je to nemoc. A ta se silou vůle zvládnout nedá. Ke všemu je magická.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Ivrin
Zaslal: so srpen 14, 2004 1:40 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Na oživení tohoto fóra bych chtěl položit několik otázek:
Dáváte lykantropům nějaké výhody, popřípadně nevýhody v normální lidské podobě(kromě již známého smrtelného stříbra)? Jak rozdělujete stádia této nemoci? Dokáže se lykantrop změnit na vlka dle vlastní vůle nebo pouze za jistých okolností?

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Kenny
Zaslal: ne srpen 15, 2004 18:38 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No i v lidské podobě je téměř nezranitelný.A měnit se o své vůli nemůže.To dokáže jen Jaroš.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesty Hraničářů
Zaslal: út srpen 31, 2004 10:58 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
no kdyz jsem byl ja jako likantrop tak to nas PJ (Xillos) udelal nasledovne...
Prvni akci sem byl normalnima zbranema nezranitelnej (zabil jsem 20-30 goblinu sam), ale to se mu zdalo moc silne pro normalni postavu tak to udelal nasledovne. Pokazde kdyz jsem zemrel tak me ubyla jedna uroven a pak jsem zase pobihal po svete dal...
Jinak doslo k malemu zvyseni sily, odolnosti a obratnosti(u te si nejsem jistej je to davno)
kdyz jsem byl premenen v tu podobu kdy delam "haf, haf" tak jsem se nemohl ovladat a proto jsem se vzdy zdekoval do prirody

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Switch
Zaslal: ne říjen 24, 2004 12:20 Citovat
Anonymní
Na Asterionu jsou Lykantropové???
Berdyan
Zaslal: st květen 18, 2005 7:38 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
ne vůbec na Asterionu nejsou vlkodlaci. na Pláni vlků běhaj jenom hodný pejsánkové, taková druhá Brigova Studánka,akorát se za ně nemusí platit(maximálně životem).No lykantropové to maj blbý.o úplňku(potom každou noc) o sobě neví,přes den zase neví, kde byl a co dělal v noci. Já těm pokousanejm nechávám zranitelnosti vlkodlaků. Ve druhý fázi se můžou měnit dle své vůle (ale jen dokud plně nesvítí slunce), problém je ten, že to chvíli trvá a sakra dosti to bolí...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.