Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Zlatá pavučina  ~  Zloděj v DrD+

Jak hodnotíte zloděje v DrD+

1 bod   [ 3 ]  
11%
  11%
2 body   [ 1 ]  
3%
  3%
3 body   [ 8 ]  
29%
  29%
4 body   [ 15 ]  
55%
  55%

Celkem hlasů : 27
Nazarei
Zaslal: čt duben 07, 2005 14:56 Citovat
Anonymní
Srovnanvam to proto, protoze oba maj stejnej system dovednosti. Zlodej na 21.urovni ma 2/3 schopnosti na lll.stupni a 1/3 na ll.stupni. A theurg se sotva nauci schopnosti pro bezpecnou praci.
Sir Mikk
Zaslal: po duben 11, 2005 10:09 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Heh... když to říkáš... asi jo... theurga sem tak moc nestudovatl... To je pravda, ale kdyby mě theurg dostal tak snadno... hm... ale jo.. asi máš pravdu:-/... já to jen beru moc z pohledu zloděje... si i s těma 7 připadám pořád dost voříznutej Laughing ... ale ... jo... souhlas Idea ... theurg by si zasloužil více:-/... páč zloděje určitě neobírat Laughing Laughing Twisted Evil Embarassed

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: po duben 11, 2005 12:31 Citovat
Anonymní
Zlodej je moc hezky vymyslenej, ale to ciselny zarazani mi proste nesedi. Co se da delat. Ja to u sebe vyresil tak, jak sem rikal. U theurga jeste nevim no.
Sir Mikk
Zaslal: st duben 13, 2005 13:29 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
heh... jak žes to vyřešil?!... já se domluvil s PJ... trochu si doopravujeme;-)... on sice že mu vaděj ty mistrovský schopnosti... že sou kolikrát moc silný, ale já si nedělám supersilnou postavu... ale takovýho toho slabýho zloděje (vesměs...)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: st duben 13, 2005 15:06 Citovat
Anonymní
8bodu na 1.urovni a 6 body za kazdou dalsi, mozna dokonce 5, ale to by bylo asi az moc.
Berdyan
Zaslal: pá září 23, 2005 6:54 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
Já zloděje moc nečetl, pár dní jsem měl theurga, moc silnej se mi theurg nezdál. Mám pocit, že si moc formulí nemůže stvořit (aspoň zpočátku). Naproti tomu zloděj v družině jeskoro stejně namakanej jako bojovník stejný úrovně a má k tomu ještě zlodějský schopnosti. Dal jsem 3 body za to že je moc silnej. Počítali jsme kdyby horal zloděj 4. úrovně skočil ze sto metrů(!!!!!) do dostateně hluboké vody. Přišel by o 1 jedinej život!!!! Kdyby to udělal kdokoliv jinej, tak mu na to zranění nebude stačit tabulka (jo dobře to je přehnaný)

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nazarei
Zaslal: pá září 23, 2005 7:05 Citovat
Anonymní
No, ted uz sem mirne poupravil nazor. Kdyz vysli errata, tak se zlodej dostal na "normalni" uroven.
Sir Mikk
Zaslal: pá září 23, 2005 9:31 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
jj... souhlas;-)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Berdyan
Zaslal: st duben 11, 2007 20:01 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
co se týče bojových schopností tak jsou už v pořádku - před errata jsme se rozhádali se zlodějem z družiny a za pár kol jsme leželi všichni - bojovník, čaroděj i kněz

_________________
Dokud žiješ, nemysli na smrt, protože až smrt přijde, nebudeš mít čas myslet na minulý život.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gort
Zaslal: ne květen 04, 2008 19:08 Citovat
Založen: 4.5.2008 Příspěvky: 3 Bydliště: Praha 4
Zloděj se mi zdá dokonalej - má úplně všechno, co by správnej zloděj měl mít. Nejvíc se mi líbí možnost kombinování vlastností podle chuti =). Takhle se mi jako PJovi vyskytli tři zloději ve čtyřčlenný skupince a vůbec to nevadilo. Oproti tomu theurg mi připadá zbytečně překombinovanej, složitej a vůbec... holt si u mě nikdo theurga nezahraje Very Happy (ne že by někdo chtěl... naštěstí). Zdá se ještě někomu, že by PJ i hráč museli mít za sebou matfyz aby zvládli theurga?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwaihir
Zaslal: po květen 05, 2008 11:44 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Gort napsal:
Zloděj se mi zdá dokonalej - má úplně všechno, co by správnej zloděj měl mít. Nejvíc se mi líbí možnost kombinování vlastností podle chuti =). Takhle se mi jako PJovi vyskytli tři zloději ve čtyřčlenný skupince a vůbec to nevadilo. Oproti tomu theurg mi připadá zbytečně překombinovanej, složitej a vůbec... holt si u mě nikdo theurga nezahraje Very Happy (ne že by někdo chtěl... naštěstí). Zdá se ještě někomu, že by PJ i hráč museli mít za sebou matfyz aby zvládli theurga?


Shocked Ani bych neřekl, nejsložitější matematika v drd+ jsou logaritmy a to si ani nemusíš všimnout, že tam jsou, pokud je neznáš. Na druhou stranu, pokud je znáš, tak můžeš tabulky nahradit kalkulačkou Laughing což ale není moc praktické.

_________________
Fantazie je důležitější než vědění
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Rauksul
Zaslal: po květen 05, 2008 13:16 Citovat
Založen: 21.2.2007 Příspěvky: 274 Bydliště: Žižkov, Minkor (nyní Louky)
citace:
že by PJ i hráč museli mít za sebou matfyz aby zvládli theurga?


Mytfyz ne, stačí FEL...

Nebo libovolný kurz objektového programováníVery Happy

Podle mě moc překombinovanej není, odpovídá to představě "takovýho magickýho nimrala"... mě se líbí moc, ale já jsem hold na FELu a to programování jsem taky měl.... co jsem slyšel, tak ho pár lidí vzalo buď originálně, nebo upravenýho (=zjednodušenýho) - až na to, že když mi vysvětlili JAK ho zjednodušuli, tak jsem jin vysvětlil, že v podstatě nahrodili to čemu nerozuměli (profily...) nečím jiným, co sle fungoali úplně stejněVery Happy

ad Zloděj - zlodě je fajn, přesně jak žekl kolega, může být X zlodějů a každý je úplně jiný... Mě ten poměrně širokej zápřah nevadí, pokud je jeho hráč rozumný - tedy bere si schopnosti tematicka a ne tak aby měl co nejčastěji ci největší bonus...

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Gort
Zaslal: po květen 05, 2008 13:42 Citovat
Založen: 4.5.2008 Příspěvky: 3 Bydliště: Praha 4
Bylo to myšleno obrazně XD! Spíš je podle mě potřeba hodně dobrá paměť a schopnost myslet na víc věcí naráz (což ale jako pj musím zvládat stejně). Jasně, určitě se theurg dá zahrát, ale myslím, že by dost zpomalil plynulost hraní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.