Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Falešná apokalypsa  ~  Kouzelníci

Kenny
Zaslal: st říjen 15, 2003 17:25 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak jak se vám líbí nové formy a pojetí kouzlení?Myslíte si, že nabízí Falešná Apokalypsa spoustu novým možností?

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragon
Zaslal: čt říjen 16, 2003 6:15 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 16 Bydliště: Meagrind (občas i Zlín)
Zatím mám přečtenou asi čtvrtinu a zatím to vypadá hodně dobře. Výsledek ale budu vědět až po tom, co to dočtu (včetně aplikací atd. - hodně mě zajímá, jak to zpracují). Vzdávám hold tvůrcům!!

_________________
It's good to be bad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zwejk
Zaslal: čt říjen 16, 2003 14:30 Citovat
Založen: 22.9.2003 Příspěvky: 26 Bydliště: Praha
Tak já na ten modul čekám čtvrt roku od plánovaného vydání jak ženská na nový šminky a když už je to konečně tady, tak jsem nemocnej. No já se snad picnu. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
No ale já se dočkám. A jak to teda vypadá? Vyplatilo se čekat? Stejně vím, že určitě jo. S pozdravem Zwejk

_________________
Konečně tomu rozumím, máme stejné cíle, nezabíjej mě. Chápu.... Další prosby utnul svist meče....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dragon
Zaslal: pá říjen 17, 2003 5:44 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 16 Bydliště: Meagrind (občas i Zlín)
Čekat se určitě vyplatilo (obzvlášť když sis to předplatil a došlo ti to i s jednou knížkou jako pozornost Altaru - milé překvapení). Když opomenu takové lahůdky jako životopis Pelse Tvarůpána, můžeš se těšit hlavně na nekonvenční přístup k magii, který posunuje propracovanost Asterionu zase o kus dále.

_________________
It's good to be bad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sailon
Zaslal: pá říjen 17, 2003 9:10 Citovat
Založen: 16.10.2003 Příspěvky: 10 Bydliště: Železné Doly
Tak ted to snad pujde! Mno i ja uz se nemohl dockat na novy modul prestoze bezna hraju valecniky azlodeje tak si rad prectu neco zajimaveho o magii!

_________________
Honesta mors turpi vita potior!
(Čestná smrt je lepší než život v hanbě)
Nemo solus satis sapit!
(Sám není nikdo dost moudrý)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Bliizard
Zaslal: pá říjen 17, 2003 11:50 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
No je to docela zajímavý ale čekal sem něco lepšího. Ze začátku sem se hodně nudil. tak sem to hodně přeskakoval, ale stvořené artefakty, historie magie, uspořádání kouzelníků, doplňky, psionika a pět krvavých ran jsou hodně hustý ale na to zdržení sem vážně čekal něco lepšího.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
123
Zaslal: pá říjen 17, 2003 20:31 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 38
citace:
Tak jak se vám líbí nové formy a pojetí kouzlení?Myslíte si, že nabízí Falešná Apokalypsa spoustu novým možností?


jo..líbí se nám moc..zvlášť rituální magie:))..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: so říjen 18, 2003 19:59 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Autoři zase posunuli Asterion o kus dál.Konečně se kouzelníci více odlišíli a bude větší radost za ně hrát.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vorech
Zaslal: so říjen 18, 2003 20:52 Citovat
Založen: 18.10.2003 Příspěvky: 1
Me osobne nejvic potesili potvurky pro magiky takovej pavoucek -to je noblesa Smile a jinak artefakty co vic si prat snad nakej najit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: so říjen 18, 2003 20:55 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To asi těžko.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Asgaroth
Zaslal: po říjen 20, 2003 12:37 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
Takovej vlezlej dotaz... Neni nahodou v tom modulu skritek jmenem Taice-Ming?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Gwaihir
Zaslal: po říjen 20, 2003 18:16 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Podle mě je to nejhorší modul vůbec. Tenkej a nudnej. Při hře se dá využít jen čerpání magenergie, golemové a nějaké předmněty z aplikací( např. (haj-bum a ještě asi pět xxx-bum) Prostě se zařadil k ostatnim tematickym modulum, do kterych je ,až na čestnou vyjimku NS, ktere jsou do jednoho napěchované pitomostma a slouži jen k tomu dostat z lidi penize.

Na druhou stranu mě přijemně překvapila skutečnost, že zde nejsou žádné povítky, které jen zbytečně zabírají místo ( tedy v určité míře jsou oživením (OLD) ale třeba ve Zlaté pavučině zabíraly téměř půlku textu. Také jsem rád, že je tento modul je zase z trochu pevnějího papíru( obálka OLD by se dala použít k tištění novin. A návrat k starému vedení klíče bytostí astrálních je taky fajn, protože to v OLD připomínalo spíše povídku. Psionik ujde, ale je moc slabej, taky mně překvapilo, že nemá telepatii. A Pět ran krvavých, pět ran krvavých, to jsou jediné dvě
stránky, kvůli kterým má smysl si FA koupit. [/color]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
LordNimma
Zaslal: út říjen 21, 2003 8:40 Citovat
Založen: 19.10.2003 Příspěvky: 6 Bydliště: Ruiny Alümondomenu, povodí Durenu
No to je pouze tvůj názor. Já ho nezdílím. Ale příště ho nemusíš prezentovat tak velkým písmem a v takové barvě... Nebo myslíš, že je tak důležitý?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Shark
Zaslal: út říjen 21, 2003 10:10 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Asgaroth napsal:
Takovej vlezlej dotaz... Neni nahodou v tom modulu skritek jmenem Taice-Ming?


Podle mých zdrojů se v příkladu k vdajům v aplikaci objevuje skřítek Čche-ming, což je mistr nekromant, vedoucí frakce vládců mysli v Umrlčím království.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: út říjen 21, 2003 10:14 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Těším se, až vydáš vlastní dílo, skvělé, úžasné a bez chyb. Určitě ho zde ve foru s radostí okomentujeme.

Jinak psionik sice nemá telepatii jako hraničář, ale má čtení myšlenek a sám se dokáže proti telepatii bránit. Navíc je to dáno i podstatou jeho povolání, jelikož narozdíl od ostatních musí mít vlohy vrozené.


Naposledy upravil Shark dne út leden 13, 2004 15:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 9
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.