Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Stejný Asterion pro všechny

Které město padne jako první?

Albireo   [ 7 ]  
21%
  21%
Minkor   [ 11 ]  
34%
  34%
Rilond   [ 10 ]  
31%
  31%
Erin   [ 2 ]  
6%
  6%
Sintar   [ 2 ]  
6%
  6%

Celkem hlasů : 32
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt srpen 05, 2004 10:41 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo to by bylo lepší, ale jestli bude někdo komolit moje jméno osobně ho zvalchuju tak, že bude mít vnitřek venku, a vněšek vevnitř, a zvalchuju ho tak žeeee.............. bude to bolet... Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wu-lin
Zaslal: čt srpen 05, 2004 15:42 Citovat
Založen: 29.11.2003 Příspěvky: 10 Bydliště: Taros/Brno
Ta mapa není vůbec špatný nápad. Asterion je už dobře zpracovaný příběhově, ale přikláním se k tomu, že by bylo dobré vědět kde se jaké družiny pohybují a setkání s nimi by jen vylepšilo dojem z toho, že svět opravdu žije!

_________________
Kdo máš lucernu jdi první(Staré přísloví)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: so srpen 07, 2004 13:59 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Nečekal jsem tak rozporuplné názory...ale s tou mapou ste mě nepochopili...myslel jsem třeba normální mapu(třeba s trochu zvýrazněnými horami atd.) na kterou by se prostě družinky vždycky jen zaklikli...třeba by klikli na Novej Amir a byli by tam...už chápete?Písemný zdělení je taky nepraktický...a zapojení družin? Proč by museli bejt o 10 úrovní jinak? V CP jsou většinou napsaný bez úrovní a jinak by si je Pj moh třeba povíšit, nebo ubrat...třeba by se taky k té určité družince mohli psát nějaké vzkazy typu:"jdeme na přízračnýho draka...kdo se chce přidat, ať je co nejdřív v Sarindaru..." nebo třeba:"scháníme kupce lektvarů proti skřetování atd. různý koupě, zakázky, družiny by si sami mohli víceméně dávat dobrodrůža...Pjové by je jen rozvedli...časová osa by taky nemusela bejt tak zavazující, ale pokud by třeba jedna družina byla teprve v nedobytym Albireu a druhá by zrovna šla Almendorskym vojsku na obléhání, tak by se to mírně překrývalo...jinak by se to vzhledem k dobrodružstvím nebo mírným zapojením družin nemuselo tak vázat...Je to jen nápad, ale ta mapa by vzniknout mohla...bez těch jinejch věcí s družinama...jen je tam zapojit Idea

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so srpen 07, 2004 17:21 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Myslím, že jediný problém je začít a domluvit se.... což je na tomto auditku denní chléb všech Laughing

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ekei
Zaslal: ne srpen 08, 2004 19:07 Citovat
Založen: 6.8.2004 Příspěvky: 7 Bydliště: Albireo, Malá čtvrť
Wowky, teda to jsou velkolepý plány! Ovšem nápad o kšeftování a společným řešením kvestíků zní hodně perfektně. Btw s infem od tvůrců Asterionu mám ten problém že hráči nebejvaj v daném čase na daném místě, takže to člověk musí rušit, měnit nebo nechat proběhnout bez hráčů, což je škoda dyž je to tak dobře vymyšlený.

Jinak teď se mi ňák začíná hrozně líbit Erin a jeho mafiánský klany(kvestíky ala Kmotr no mňam), ale nemám to srdce obrat hráče o zbroje a zbraně. Fnuk, fnuk.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po srpen 09, 2004 8:08 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jak obrat ??? Prostě je někdo pozve za perfektní zakázkou do Erinu, tam narazí jim ten chlápek obstará zpátky jejich zbraně a může se začít (jenom by je neměla vidět hlídka, ale v tom pak bude ten adrenalin). A i kdyby jim ty zbraně nedal, tak prostě nebudou mít zbraně, a budou na černym trhu něco shánět a z toho vznikne problém atd. atd. Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ekei
Zaslal: po srpen 09, 2004 14:29 Citovat
Založen: 6.8.2004 Příspěvky: 7 Bydliště: Albireo, Malá čtvrť
To nezní špatně, pašovat 1,5 m chodeckej meč v nohavici:-) Nebo takovej chodeckej rapír! Wowky to by byla hlína. No a největší hlína bude, jak zbytek skupiny bude zatajovat před našim totálně dobrým hraničářem, že pracují pro nějakou tu rodinku. To nezní špatně jen to musím nějak důvěryhodně navlíknout.[/url]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st srpen 11, 2004 16:52 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Tak tak...
Jinak, ten chodeckej meč, nebo rapír by mohl zamaskovat nějakým kouzlem, a nebo ho tam prostě se zbytkem družiny teleportovat....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: út srpen 24, 2004 14:17 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Ta mapa a vůbec co s týče družin, to je utopie. Nikdy nemůžete do svého asterionu zakomponovat cizí družinu tak, jak je přesně udělaná. Ale co můžete je vzít a zakomponovat jejich historii.

Jak to osvětlit? Třeba takhle: Vaše družinka přijde někam do městečka, kde delší dobu probíhají nepokoje, chvíli neví co by, ale nakonec to vyřeší. Dostane se jí odměny, pochvaly a odjede. Mno a tuhle část si třeba já přiberu do svého asterionu a až do městečka o dva měsíce později dorazí moje družina, bude řešit úplně jiný quest, ale při povídačkách, nebo od hostinského, až se spolu napijou, se dozví, že tu před nějakou dobou byli nějací hrdinové, co udělali tohle a tohle a jak moc rád na ně vzpomíná. Nevím jak u vás, ale informace a pověsti jsou u mne kořením hry a všude se něco děje. Proto jsem to navrhl.

Když se pak moje družinka pokusí vystopovat a zabít vaší družinku, stane se to už jen v mém světě a tuhle historii si nikdo brát nemusí a komu se tahle událost už od začátku nehodila, jí nechá ležet ladem. Myslel jsem to jen jako možnou výměnu, ne povinou s tím, že všechno se musí stát všude. O co ale bude hezčí, až se sejdou tři hráči od různých PJ a všichni tři budou mít nějaké informace u nějaké události, kterou si ti tři PJové vzali.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Kenny
Zaslal: st srpen 25, 2004 18:09 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Jo,to je dobrá myšlenka.S tím bych souhlasil.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mEphiT
Zaslal: út březen 15, 2005 2:54 Citovat
Založen: 5.10.2003 Příspěvky: 8 Bydliště: Plzen
mozna byste si meli zahrat World of Warcraft anebo na tenhle zpusob..docela mi unika proc vubec Drd hrajete....pro me je to setkani s prateli a nemusim to moc komplikovat..rad zakompovavam nejakou tu cizi historii do sve,ale mozna jen proto ze sem liny;))..takze plne souhlasim s Ybem...mno nic...........

_________________
Keep it on!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.