Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Dobrodružství

Dragon
Zaslal: út září 23, 2003 6:10 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 16 Bydliště: Meagrind (občas i Zlín)
Pěkné, ale vysvětli mi jednu věc: U vás se dávají bonusy už i na zvracení? Very Happy

_________________
It's good to be bad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zwejk
Zaslal: út září 23, 2003 22:01 Citovat
Založen: 22.9.2003 Příspěvky: 26 Bydliště: Praha
s tím zvracením se to má takhle. Nás PJ nás při vstupu do místnosti, která páchla rozkladem, nebo při prohledávání mrtvoly člověka, kterého spálil oheň, něco rozsekalo, či jen prostě strašně dlouho ležel a rozkládal se házet na odl. Což se často neobešlo bez zvracení, či omdlení. No a já mám z pochopitelných důvodů bonus. Ale není to med. Moje postava k tomu přistupuje značně ležérně a tak ji teď družina posílá do každý smradlavý díry na průzkum. Aneb kdo čím zachází, tím taky schází. Cool s pozdravem Zwejk

_________________
Konečně tomu rozumím, máme stejné cíle, nezabíjej mě. Chápu.... Další prosby utnul svist meče....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ulanbatar
Zaslal: ne říjen 12, 2003 16:50 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 8
Co tak Skála?

Ilvethovi se podaří zajmout špeha KNS. (Omáčka, proč ho je třeba a nelze jinak dostat ven, jako spousta dalších nepromyšlených míst, je na vás.) KNS unesou pár dostatečně významných rukojmí, aby nebylo možné provést přímou akci proti nim, a vyhrožují, že na Sintar či jiné město sešlou nějakou pohromu či dvě (menší záplavu by pro výstrahu mohli vytvořit už předtím). Hrajete-li v DrD, chystají se vyvolat dva bhuty zároveň - zemětřesení a ohnivou bouři. Jedním theurgem je skřet, který přijel za tímto účelem, jako druhého unesou z Albirea alchymistu, známého sympatiemi k Orlím poutníkům, a tím na ně také svalí podezření (nikdo neví, že ve vězení sedí agent právě KNS). Teď sedí na statku v patřičné vzdálenosti od města a čekají, až vyprší ultimátum.
Družina má především vypátrat místo jejich pobytu. Z různých náznaků - musela se tam dopravit spousta magenergie, statek koupili teprve nedávno, kolem se pohybují nezvyklí lidé. Zajet do Albirea zjistit od náhodného kolemjdoucího, že tamního theurga před pár týdny unesli. Falešná stopa je zavede na nějakou zříceninu, kde se pobijí s nějakou příšerou. Najmout je může i sintarské podzemí, které má zájem na prosperitě města nebo které je placené za ochranu některého z rukojmí.
A akční závěr, v závislosti na úrovni družiny - buď udělat předběžný průzkum nebo zachránit rukojmí nebo zlikvidovat, co se dá, včetně několika skřetů z ochranky.
Družině se dá pomoci - informace dopředu (někdo ze statku dal hlášku místním zlodějům); některá z pastí v podzemní únikové chodbě, kterou se dá dostat dovnitř, nefunguje; a podobně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
123
Zaslal: po říjen 13, 2003 8:35 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 38
ulanbatar napsal:
Co tak Skála?

Ilvethovi se podaří zajmout špeha KNS. (Omáčka, proč ho je třeba a nelze jinak dostat ven, jako spousta dalších nepromyšlených míst, je na vás.) KNS unesou pár dostatečně významných rukojmí, aby nebylo možné provést přímou akci proti nim, a vyhrožují, že na Sintar či jiné město sešlou nějakou pohromu či dvě (menší záplavu by pro výstrahu mohli vytvořit už předtím). Hrajete-li v DrD, chystají se vyvolat dva bhuty zároveň - zemětřesení a ohnivou bouři. Jedním theurgem je skřet, který přijel za tímto účelem, jako druhého unesou z Albirea alchymistu, známého sympatiemi k Orlím poutníkům, a tím na ně také svalí podezření (nikdo neví, že ve vězení sedí agent právě KNS). Teď sedí na statku v patřičné vzdálenosti od města a čekají, až vyprší ultimátum.
Družina má především vypátrat místo jejich pobytu. Z různých náznaků - musela se tam dopravit spousta magenergie, statek koupili teprve nedávno, kolem se pohybují nezvyklí lidé. Zajet do Albirea zjistit od náhodného kolemjdoucího, že tamního theurga před pár týdny unesli. Falešná stopa je zavede na nějakou zříceninu, kde se pobijí s nějakou příšerou. Najmout je může i sintarské podzemí, které má zájem na prosperitě města nebo které je placené za ochranu některého z rukojmí.
A akční závěr, v závislosti na úrovni družiny - buď udělat předběžný průzkum nebo zachránit rukojmí nebo zlikvidovat, co se dá, včetně několika skřetů z ochranky.
Družině se dá pomoci - informace dopředu (někdo ze statku dal hlášku místním zlodějům); některá z pastí v podzemní únikové chodbě, kterou se dá dostat dovnitř, nefunguje; a podobně.



Tady někdo seděl v sobotu večer u televize...Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
123
Zaslal: po říjen 13, 2003 9:59 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 38
ve falešné akopalypse sou taky zajímavé věci....po přečtení jednoho odstavca sem dostal nápad na kruté dobrodružství...FA je moc dobráSmileSmileSmileSmile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hwaelos
Zaslal: po říjen 13, 2003 12:35 Citovat
Založen: 8.10.2003 Příspěvky: 8 Bydliště: Medové hory
Mno, musim rict, ze prispevky byly velice inspirujici a tak neodolam, abych si taky neprihodil. Druzina dostne zdanlive banalni ukol: doruceni balicku z Albirea do Sintaru. Uvnitr je zasilka drog, kterymi uplaceji druidove (BDP) tezare dreva v oblasti Haje starych zelanu. Balik pochopitelne nemuze projit celni kontrolou a tak to dobrodruhove museji strihnout pres plane. V Koru se jim na paty prilepi Amirsky tetragon, ktery se o akci dovedel. Twisted Evil Postavy by si s nimi meli poradit. Zaradil jsem tam originalni CP : hevrensky vrhac sipek, zena bojovnice a trpaslik carodej. Pote postavy dorazi k podivnemu honu: po plani bezi Trhan, ktereho pronasleduje Arak. Dobrodruzi budou zrejme "uboheho" Trhana branit pred tou stvurou.... Laughing Ta se jim odvdeci prenesenim jedne neprijemne nemoci....
Budete-li chtit, budu priste pokracovat.... zatim bezim.

_________________
A este nez vodejdu, udelam neco velkyho, co zmeni zivot hodne lidem. Slysis me, strome? Kamarade...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hwaelos
Zaslal: út říjen 14, 2003 11:43 Citovat
Založen: 8.10.2003 Příspěvky: 8 Bydliště: Medové hory
Tedy pokracuju: Nebudu popisovat vsechny vlivy nemoci, ale je rychla a smrtici, do tydne Sad ... Nejlepším, ba téměř jediným řešením je navštívit velký chrám Estel v Malé dolině. Jak rychle na to postavy prijdou zalezi na nich. Ovsem, pote, co hrdinove dorazi do MD zjisti, ze Veleknezka byla unesena orckou tlupou někam k Orčím jámám. Mladé kněžky mohou pouze zmírnit účinky choroby, ale nedovedou ji zastavit. Proto je na zbytku družiny, dovést kněžku zpět. Po úspěšném vykonání tohoto a uzdravení dobrodruha (případně jeho smrti) se začnou v okolí Malé doliny objevovat ruzne zneklidnujici zpravy: jedna pevnustka na ceste ze Sintaru je srovnana se zemi, nekolik usedlosti v Sirokem valu je napadeno skretimi tlupami, chram Poutnika nekolik mil od mesta je vyrabovan atd. Pri ceste nekoho z druziny dotycny nalezne muze umirajiciho vycerpanim. Z poslednich sil preda zapeceteny pergamen s tim, ze ho ma odevzdat Haroldovi z Coreanu... Jedna se o Subotamskeho mnicha, ktery objevil jeden ze ztracenych S. klasteru...
Pokracovani zase priste....

_________________
A este nez vodejdu, udelam neco velkyho, co zmeni zivot hodne lidem. Slysis me, strome? Kamarade...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
123
Zaslal: út říjen 14, 2003 11:53 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 38
123 napsal:
ve falešné akopalypse sou taky zajímavé věci....po přečtení jednoho odstavca sem dostal nápad na kruté dobrodružství...FA je moc dobráSmileSmileSmileSmile


hmmmm..tak tady to je:..v osadách kolem lesa padajících stínů se začnou stávat záhadné vraždy..postavy nějak zjistí..že za to může jeden z vysoce postavených rituálnícg mágu....který nějak záhadně před nějakou dobou zmizel...hmm...a který se teď ukrývá v staré arvedanské ruině....někde v lese.......hmmm...při setkání s družinoujim řekne...že ho vydírají KNS ...kteří vlastní riuálem očarový a jeho krví pokapaný předmět..díky kterému můžou ovládat jeho život...hmm..a tak postavy požádá o pomoc....aby ten předmět získali....hmmza což jim bude velice vděčnýSmile))......vytáhl sem to z popisu jedné postavy z dobrodružství ve FALEŠNÉ APOKALYPSE:))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Galahad
Zaslal: st říjen 15, 2003 6:25 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 56 Bydliště: Toho času Minkor
Človeče tak tomuto hovorim farba pisma. Ani som to na monitore nevidel.

_________________
Váš problém - moja príležitosť.
-Galahad, erinský lovec odmien-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
123
Zaslal: st říjen 15, 2003 10:21 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 38
Galahad napsal:
Človeče tak tomuto hovorim farba pisma. Ani som to na monitore nevidel.


ZELENÁ UKLIDŇUJE Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: st říjen 15, 2003 17:42 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak nás radši neuklidňuj.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zwejk
Zaslal: čt říjen 16, 2003 12:00 Citovat
Založen: 22.9.2003 Příspěvky: 26 Bydliště: Praha
No já mám pro vás taky jeden námět. Nejvíce se hodí družině, která má mezi sebou odpadlíka z Umrlčího kálovství. Případně na začátku potkají chlápka, který je požádá o pomoc-na stopu se mu totiž dostala jedna z nekromantických skupin hledajících odpadlíky ( aneb nic není bez trestu Cool ).

Pokud je odpadlíkem vlastní hráč, záleží co už o něm postavy vědí.
Celý problém ktví v tom, že vůdce skupiny, Nekromant Hert je od přírody pěkná sv.......... a nestačí mu pouze zlikvidovat odpadlíka, případně zjistit co vykecal a komu. On se nejprve postará o to, aby to čeho dosáhl po dobu svého útěku spadalo jako domeček z karet. kolem dotyčného tedy začnou umírat lidé blízcí družině. zelinář na rohu, kde si každé ráno kupují jídlo, hostinský v jejich oblíbené hospodě atd.

Jelikož nekromant má sebou značnou část špehů, vždy se to dá udělat aby mrtvolu našla první právě družina. Mrtvoly vždy nesou známky mučení a malý dárek. je to vždY předmět s kterým se odpadlík setkal a bezpečně jej pozná. Jakmile mu dojde o co tu de a pokusí se s družinou zmizet rozjedou se vraždy naplno. A pokud družina doteď nemá tušení, co se děje má odpadlík nejspíše smůlu.

Konkrétně u mě v družině to dopadlo tak, že přítelkyně jednoho z hráčů byla nalezena přibitá na zdi pokoje a v puse měla vloženou zlatou sponu ve tvaru lebky- tu samou měl samozřejmě na plášti hráč odpadlíka.

Nejpravděpodobnější konce jsou dva. Pokud družina zůstane při odpadlíkovi, bude napadena jako celek.
V případě, že se svého člena zřekne, tak ten prostě zmizí- sám, bez přátel a plný strachu. Přesně to, čeho chtěl nekromant dosáhnout.

Nekromant samotný je v jedné opuštěné jeskyni v kopcích nedaleko města. K ruce má několik najatých družin, špehů a samozřejmě nemrtvých, které si udělá třeba z nějakého známého družiníků a pak jej v příhodné chvíli pošle za družinou. Hlavní je atmosféra strachu, kterou musí PJ navodit. Můj hráč například odskákal to, že najedné z mrtvol byl vzkaz v nekromanštině ( už ti jdu po krku ), kterou znal jen odpadlík. Když se ostatní ptaly co to je, tak odpověděl, že to je vzkaz pro něj.

Doufám, že se v tom vyznáte a napíšete mi svůj názor. Kdyžtak se zeptejte a já to klidně upřesním. S pozdravem Zwejk

_________________
Konečně tomu rozumím, máme stejné cíle, nezabíjej mě. Chápu.... Další prosby utnul svist meče....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Arled
Zaslal: pá říjen 31, 2003 11:31 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Brno nebo Minkor
Taky bych přispěl s jedním návrhem. Moje družina byla požádána jedním knězem (Aurionovcem) aby zjistila co se děj ev jednom jejich chrámu.
Po pár dnech ce tam špehují se začnou někteří kněží záhadně ztrácet. A mimo to se blíží doba kdy do této oblasti (jih Západní dálavy) přijít skřeti...

_________________
"Živod je jen dlouhé čekání na smrt, tak proč to neurychlit?!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terecius
Zaslal: so listopad 15, 2003 16:43 Citovat
Založen: 12.11.2003 Příspěvky: 13
Jakou z oblastí Asterionu máte nejraději? Já všechny, ale kdybych si měl vybrat kde bych bydlel tak by to bylo v Albireu.

_________________
Zkáza Asterionu je nevyhnutelná!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: ne listopad 16, 2003 18:04 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Terecius napsal:
Jakou z oblastí Asterionu máte nejraději?


Asi Umrlčí království a Červený les. Z měst pak Minkor a Erin.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.