Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  [b]Asterion a pravidla DrD plus !!![/b]

Budete dál hrát podle pravidel 1.6 nebo podle DrD plus?

Podle pravidel 1.6 či starších.   [ 6 ]  
17%
  17%
Podle pravidel plusek.   [ 28 ]  
82%
  82%

Celkem hlasů : 34
Sven Ivanhwen
Zaslal: čt leden 06, 2005 14:33 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Osobne jseem zvedavej, jestli nekdo stvori slibovane BARDY, MNICHY a podobnou havet Wink

Proc nemas v ankete i jiny systemy ? Hlasuju pro D&D3.0! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
john_jarik
Zaslal: pá leden 07, 2005 9:57 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Sandro Sinae napsal:
Mě se kněz v pluskách líbí teda mnohem.. mnohem.. mnohem víc než podle Asterionu, tak se modlím, aby to s tou aplikací kněze na Asterion nedopadlo nějak strašně. Mám takový tušení.. Confused Confused Confused
Nemastné neslané povolání v pluskách se mi zdá spíše hraničář.


Marek Stahl napsal:


Co se aplikace kneze tyce, tak potesim mnohem vice Sinae. Protoze Aplikace vas informuje o tom, ktery buh je z jakeho principu (a protoze to zatim pisu ja, tak v tom nejsou zadne slozitosti). Z toho uz podle pravidel Plusek pro kneze budete hned vedet jake ma schopnosti.
Vymenite si asi maximalne jednu zazracnou schopnost a uz frcite.

Na zaklade Aplikace pro DrD jsem se vsak rozhodl dotvorit i pravidla pro Laiky (i kdyz tech by melo byt na svete maximalne tolik, kolik je knezi) a pro joho "pratele" - ztelesneni principu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: pá leden 07, 2005 20:08 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Tak to jsou potěšující zprávy..! Ale jak jsem to tak pochopil, podle Asterionu jsou bohové tvorové s vlastní inteligencí podobnou člověku, kteří kdysi i lidmi byli.. zatímco v pluskách jsou to spíš principy metafyzických zákonů. Jak to chceš skloubit dohromady? Budou dva druhy bohů? Zákony(smrt, život,...) a jejich následovníci(sedmnáctka)?

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá leden 07, 2005 21:58 Citovat
Anonymní
Ja bych proste bohy DrD+ zrusil. Byli bu jenom asterionsti s potrebnejma upravama.
Lacium
Zaslal: pá leden 07, 2005 22:08 Citovat
Založen: 22.12.2004 Příspěvky: 2
Nechci tady ted nikoho urazet a vubec to nemyslim spatne, ale uprimne, kdy neco vyslo presne v to datum, ktery si altar predsevzal? Zrovna DRD+ je az moc spatnym prikladem... A tak prvni otazkou je, jestli to opravdu bude v tom breznu... Jedine, co me tak trochu hreje na srdci je, ze si rikam, ze nejste odkazani na nakladatelstvi, proste to hodite na cdcko a basta, ale udelat za tri mesice vsechny aplikace? Mammm straaaach!!!! Smile Ne, jen nevim, mam li pockat, nebo se pustit do hrani bez tech aplikaci....
Dal jsem chtel rict, ze knez se mi libi moc a moc... Je skvelej (a vubec neporovnavam jeho silu, ale propracovanost) i kdyz je trosku pravda, ze dnum bojovych knezu asi odzvonilooo.... Smile
A posledni a NEJDULEZITEJSI otazka... Nemuzu si pomoct, ale v tom Drd+ mi spousta veci podle uvedenych prikladu nevychazi... Porad si rikam, ze neni mozny, ze se to delalo takovou dobu a mohli by tam byt chyby, ale dal jsem hlavy dohromady s kamarady a nevyzrali jsme na tom. Konkretne mluvim o preklepech za ruzne bonus v Pastich a pak taky z tech prikladu vypocitavani zbrani mi vychazi jen asi dva... Sad Bohuzel to ted nemam pred sebou, takze vic nemuzu zkonkretizovat, jen ¨jsem se chtel optat, jsem-li jediny?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: so leden 08, 2005 8:16 Citovat
Anonymní
Ne. Ja, mi hraci, a myslim si, ze se najde i par dalsich.

Mne trochu nesedi pouzivani stitu. Tam neni nic psany vo scitani potrebny sily se zbrani, ale v tom prikladu se to scita. Co si o tom myslite vy?
Shark
Zaslal: ne leden 09, 2005 22:21 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Lacium napsal:
Jedine, co me tak trochu hreje na srdci je, ze si rikam, ze nejste odkazani na nakladatelstvi, proste to hodite na cdcko a basta, ale udelat za tri mesice vsechny aplikace? Mammm straaaach!!!! Smile ?Ne, jen nevim, mam li pockat, nebo se pustit do hrani bez tech aplikaci....?


V prvním bodě tě musím zklamat, ale i při vydání CD jsme odkázáni na Altar, neboť výrobu lisovaného CD bude platit. Co se týče zvládnutí aplikací, budeme se snažit, aby to vyšlo.

Lacium napsal:
A posledni a NEJDULEZITEJSI otazka... Nemuzu si pomoct, ale v tom Drd+ mi spousta veci podle uvedenych prikladu nevychazi... Porad si rikam, ze neni mozny, ze se to delalo takovou dobu a mohli by tam byt chyby, ale dal jsem hlavy dohromady s kamarady a nevyzrali jsme na tom. Konkretne mluvim o preklepech za ruzne bonus v Pastich a pak taky z tech prikladu vypocitavani zbrani mi vychazi jen asi dva... Sad Bohuzel to ted nemam pred sebou, takze vic nemuzu zkonkretizovat, jen ¨jsem se chtel optat, jsem-li jediny?


Na diskusním serveru www.hofyland.cz se nachází klub věnovaný DrD+ a v jeho záhlaví je odkaz na zatím jediná mně známá errata k DrD+. Zrovna příklady týkající se zbraní se tam řeší.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
john_jarik
Zaslal: po leden 10, 2005 9:00 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Lacium napsal:
A posledni a NEJDULEZITEJSI otazka... Nemuzu si pomoct, ale v tom Drd+ mi spousta veci podle uvedenych prikladu nevychazi... Porad si rikam, ze neni mozny, ze se to delalo takovou dobu a mohli by tam byt chyby, ale dal jsem hlavy dohromady s kamarady a nevyzrali jsme na tom. Konkretne mluvim o preklepech za ruzne bonus v Pastich a pak taky z tech prikladu vypocitavani zbrani mi vychazi jen asi dva... Sad Bohuzel to ted nemam pred sebou, takze vic nemuzu zkonkretizovat, jen ¨jsem se chtel optat, jsem-li jediny?


Na strankach altaru je seznam dosavadnich opravenych chyb. V tech zbranich jich bylo docela dost. Takze se ti nedivim, ze to nesedelo.

Jeste jsme na jedne konferenci zjistili, ze tam ma byt v obrazku u krytu zbroje s helmou 6/4 misto 7/6 (tohle pisu z hlavy, tak to snad nerikam spatne).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Shark
Zaslal: po leden 10, 2005 12:46 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
john_jarik napsal:
Na strankach altaru je seznam dosavadnich opravenych chyb. V tech zbranich jich bylo docela dost. Takze se ti nedivim, ze to nesedelo.

Jeste jsme na jedne konferenci zjistili, ze tam ma byt v obrazku u krytu zbroje s helmou 6/4 misto 7/6 (tohle pisu z hlavy, tak to snad nerikam spatne).


Před chvílí jsem se díval na stránky Altaru a zatím tam v sekci DrD+ nic není. Že by šotek Přeskládal přesedlal i na internet?

Ten odkaz z Hofylandu je následující:

http://www.lopuch.cz/bouchi/vyslech.pdf - Zápis z výslechu tiskařského šotka Přeskládala. A pro naše oužasné čtenáři specielně plný vůz zbraní a jeden trpaslík lesní!!! Surprised)

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Gilgalad
Zaslal: út leden 11, 2005 22:27 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 294 Bydliště: České Budějovice
Na stránkách Altaru je to na této adrese:
http://www.altar.cz/drdplus/vyslech.pdf

_________________
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Albasir Stříbrný
Zaslal: čt leden 13, 2005 9:29 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 41 Bydliště: Ostrava (Albireo)
Me se knez z DrD+ libi mnohem vice nez asterionsky. Idea kneze pracujiciho s lidskymi emocemi mi prijde daleko lepsi nez predstava bojujiciho kneze.
Nevite nekdo, jak to bude s principy? Kolik jich bude tak bohove budou mit?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
john_jarik
Zaslal: čt leden 13, 2005 11:08 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Albasir Stříbrný napsal:
Me se knez z DrD+ libi mnohem vice nez asterionsky. Idea kneze pracujiciho s lidskymi emocemi mi prijde daleko lepsi nez predstava bojujiciho kneze.
Nevite nekdo, jak to bude s principy? Kolik jich bude tak bohove budou mit?


PJ vi, jak to s poctem principu je. Pokud vas zajima. jak to bude v aplikaci na Asterion, tak v soucasne pripravovane verzi (nevim, jestli bude finalni) bude mit kazdy buh Asteionu max 2 principy, nkteri i jen jeden.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Marek Stahl
Zaslal: ne leden 16, 2005 18:32 Citovat
Anonymní
Zajimalo by me vyreseni toho co je psano ve falesne apokalipse.

kouzelnik cerpa magenergii z pole kolem asterionu X carodej DrD+ z astralu
na asterionu existuje zivelna magie X v DrD+ je deleni jine
pomocnici jsou ze stinoveho sveta X carodej DrD+ nemuze vyvolat zvire nevyskytujici se v okoli

A je toho jeste hodne...
Nazarei
Zaslal: ne leden 16, 2005 20:21 Citovat
Anonymní
Toco jsi psal, by se dalo v asterionu zmenit, ale ne spis zajima, jak to vyresit s cerpanim mag. sam ze sebe...

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.