Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  DrD+

Jak se vám DrD+ líbí?

Čekal jsem něco víc, když se s tím tokovou dobu párali.   [ 13 ]  
23%
  23%
Docela ujde, něco takového jsem si představoval.   [ 20 ]  
35%
  35%
Nemá chybu, určitě se vyplatilo si tu "chvilku" počkat.   [ 23 ]  
41%
  41%

Celkem hlasů : 56
Gwaihir
Zaslal: st leden 05, 2005 20:50 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
citace:
Nez budou postavy na takove urovni, aby dokazaly vymyslet vlastni kouzla, finty, formule ..., treba pravidla pro to vzniknou (pokud to autori budou povazovat za vhodne).


Ano, rozeber tady zbytecnosti, kterych je PPH plna. Jsem na ne zvedav.
Bohove mi prijdou tak akorat, aby PJ nesvazovali pri tvorbe jeho sveta.


1)Promiň Bouchi, ale to není žádná odpověď. Možná doplňkové moduly vyjdou, možná ne. Jestli na ně budeme čekat tak dlouho jako na drd+ˇ, tak to koupim maximálně tak pravnoučatům k narozeninám. Navíc spousta družin začíná na vyšších úrovních aby mohly hrát zajímavější zápletky, ve kterých se dostanou dál než dvě míle od své rodné vesničky.

2)Tak například všechny ty řeči o jakém si Thurhurasu aneb ropná havárie (nebo jste tu inteligentní černou kapalinu vykradli z Akt X?).
Ty povídky jsou sice pěkné a zajímavé, ale zabírají zbytečně místo v příručkách. Až si budu chtít číst povídky, tak si koupím nějakou antologii a ne dračí doupě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sven Ivanhwen
Zaslal: čt leden 06, 2005 12:18 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Gwaihir napsal:
nebo hospodařství.


Ano, zkusil jsem to a neni to tak tezky, kdyz si to naprogramujes Smile)))
Ale bacha musis na to mit hrace, ktery to bude bavit, coz se tezko dopredu odhaduje (u mne na to zabral jen 1 clovek ze sedmi ....)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nazarei
Zaslal: čt leden 06, 2005 17:27 Citovat
Anonymní
To Gwaihir
Konecne nakej zastance miho nazoru Very Happy Very Happy Very Happy .
Kenny
Zaslal: čt leden 06, 2005 18:44 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Ty povídky čtu snad radši než pravidla.Navíc se mi líbí,že prakticky ukazují to,jak principy popsané v pravidlech fungují.
A dá se z nich načerpat inspirace na dobrodružství.už se těším na Thurhulas.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
john_jarik
Zaslal: pá leden 07, 2005 9:49 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Gwaihir napsal:
citace:
Nez budou postavy na takove urovni, aby dokazaly vymyslet vlastni kouzla, finty, formule ..., treba pravidla pro to vzniknou (pokud to autori budou povazovat za vhodne).


Ano, rozeber tady zbytecnosti, kterych je PPH plna. Jsem na ne zvedav.
Bohove mi prijdou tak akorat, aby PJ nesvazovali pri tvorbe jeho sveta.


1)Promiň Bouchi, ale to není žádná odpověď. Možná doplňkové moduly vyjdou, možná ne. Jestli na ně budeme čekat tak dlouho jako na drd+ˇ, tak to koupim maximálně tak pravnoučatům k narozeninám. Navíc spousta družin začíná na vyšších úrovních aby mohly hrát zajímavější zápletky, ve kterých se dostanou dál než dvě míle od své rodné vesničky.

2)Tak například všechny ty řeči o jakém si Thurhurasu aneb ropná havárie (nebo jste tu inteligentní černou kapalinu vykradli z Akt X?).
Ty povídky jsou sice pěkné a zajímavé, ale zabírají zbytečně místo v příručkách. Až si budu chtít číst povídky, tak si koupím nějakou antologii a ne dračí doupě.


Mozna by bylo moudrejsi a lepsi, kdybys misto placani, ze nekdo nedela (ti, kdo tvori pro Altar), SAM zacal psat.
Nechci tu nikoho ponizovat nebo povazovat za netvurciho, ale z vlastni zkusenosti vim, ze skoncis na 3 nebo 4 strane. A pak se bud zlomis a budes nadavat jeste vic, ze Altar (resp. jeho tvurci) nic nedela nebo se posilis a dopises cos napsal.
Pak ti to lidi zkritizujou a poslou do haje (jak je to neprofesionalni, nepromyslene, ...). Mno a pak se do toho mas pustit zase. Kdyz uz vis, ze na konci ti to zas nekdo bude kritizovat a mlatit o hlavu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
john_jarik
Zaslal: pá leden 07, 2005 9:50 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Kenny napsal:
Ty povídky čtu snad radši než pravidla.Navíc se mi líbí,že prakticky ukazují to,jak principy popsané v pravidlech fungují.
A dá se z nich načerpat inspirace na dobrodružství.už se těším na Thurhulas.


Presne proto tam ty "motexty" jsou. Aby ukazali jak dana schopnost, kouzlo, princip, atd. funguje v praxi. A osobne muzu rici, ze mi hodily do hlavy par fajn napadu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sven Ivanhwen
Zaslal: pá leden 07, 2005 10:01 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
John Jarik:

Priznam se, ze jsem se pokusil (vyslovene s premahanim) si precist alespon neco z onech uzasnych textu pred kapitolou. Bylo to opravdu povznasejici. Cela pasaz na tema "O vzpominam si, jak mela moje maminka hnede vlasy". Bylo to 1) hrozny, 2) naprosto se to k danemu tematu nevztahovalo.Myslim si, ze to slouzi jen k tomu, aby se naplnil rozsah prirucek a mohlo se jich vydat 5ks (za vic penez).

Ad "pis si sam" kdyz se Ti to nelibi:
To neni odpoved hodna tvurce. 1) mas na to, kritika Ti pomuze k rustu
2) nemas na to, zaplat Panbu, ze Te kritika od cinosti odradi.
Rozhodne Te NEPOLITUJU, jaky jsi chudacek!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fantom
Zaslal: pá leden 07, 2005 15:06 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
Mozna vam to pride blby, nemistny, nebo infantilni, ale mam pocit, ze v priruckach povolani se u zvirat (zlodej, hranicar) nekolikrat pise: "... pro podrobne charakteristiky se zeptej PJ (to jako vlastnosti atd)..." Nejak takhle to tam je, ale ja v PPJ nic takovyho nenasel.

Jinak DrD+ je DOBRY Exclamation Exclamation Exclamation . At si kdo chce rika co chce. Ja autory kamenovat nebudu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fantom
Zaslal: pá leden 07, 2005 15:13 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
Mozna ze sem debil, ale nechapu animu (hlavne cenözu, do Asterionu mi to fakt nesedne, co je podle autorů Asterionu Gaia Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fantom
Zaslal: pá leden 07, 2005 15:15 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
A CO BUDE DUSEVNI A ASTRALNI SVET NA ASTERIONU Question Exclamation Question Bude to v Aplikaci pravidel? Jinak by mne zajimalo, jak si mam u Altaru vyzvednout v breznu nebo kdy, to cedecko (asi sem fakt blbej).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fantom
Zaslal: pá leden 07, 2005 15:18 Citovat
Založen: 29.12.2003 Příspěvky: 42
K tem pribehum v DrD+: nejak nevim, jestli na sebe nejak navazujou (ale asi jo) nebo sou na sobe nezavisly Question Question Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nazarei
Zaslal: pá leden 07, 2005 15:58 Citovat
Anonymní
Hele, zacni si psat tyhle svy veci do PJs. Tohle tady nema NIC delat.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Blind Guardian
Zaslal: pá leden 07, 2005 23:42 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
To Sven
Čapek řekl: Kritik je člověk který říká jak by to byl býval udělal, kdyby to byl býval uměl (nedoslovná citace).
Pravidla se mi doltaly do pracek už na Fénixconu (alespoň PPHčko).
Měl sem dost času si je pročíst a sou SKVĚLÝ.
A hlavně vyvážený. TO co Gwaihir kritizoval, já beru jako VELKOU přednost
(ikdyž to odolávání... nějak se stim nemůžu srovnat Confused ) ať to byl DrD ADaD
nebo cca v ČEMKOLIV byl mág na vyšších totální demigod a ostatní povolání mu mohli akorát čistit střevíce(co kouzla typu bledý blesk). Bojovník, konečně se někomu povedlo bojovníka zbavit té příšerné monotónosti.
Theurg a zloděj, jedna báseň (zvlášť ten je příjemná změna). DrD+ je jediný
sistém ve kterém kněz není jen jiná verze máguse. Hraničáře sem zatim jen prolítl, protože když vidim hraničáře vybaví se mi elfové, ale i ten vypadé zajímavě. A ony texty jsou skvělé (zvlášť ty krátké u zloděje, např. mimika Wink ) A na vymýšlení nových kouzel a fint ŽÁDNÝ pravidla nepotřebuješ. Pokud někdo z družinky bude např. za magika hrát seš během 3-4 úrovní to pochopit natolik abys měl dost soudnosti Co povolit a CO nepovolit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrabe Stig
Zaslal: ne leden 09, 2005 19:23 Citovat
Založen: 19.11.2004 Příspěvky: 124 Bydliště: nejtemnejsi podzemi Kurteny
Nahodou ty povidky aspon motivuji ctenare pri nudnych pasazich!!!!!Misto aby pak skoncili budou pokracovat aby se treba aspon docetli povidku!!!!!!!

_________________
JA jsem panem astralu a podzemi....tak si nejprve rozmyslete jak se ke me bude te chovat nez promluvite!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Nazarei
Zaslal: ne leden 09, 2005 20:03 Citovat
Anonymní
Mne se zda hod na odolani dobrej. Prave proto, zr byli koizelnici moc silny. Vsadily vsechno na jednu kartu, to se ted nevyplati...

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 23
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21, 22, 23  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.