Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Falešná apokalypsa  ~  Váš kouzelník

Devlin Arcanus
Zaslal: út leden 04, 2005 12:04 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Draci sou na Asterionu téměř nesmrtelný. Zvlášť když se neřeší, kolik akcí mu trvá dech (my sme dali 4 akce). Stačí, že má obranu jak kráva a to nemluvím o těch mrtě útocích. A k tomu ještě dech, kterej ubere 400 životů? A je dost nelogický, že na pokuchanej drak má slabší dech...
Mě by spíš zajímalok, co říkáte na bug autorů, že černej drak je imunní na bílou magii a bílej drak na černou. Krávovina maximální... Ale Shark mi to předpokládám vysvětlí, neb dokáže obhájít cokoliv Twisted Evil

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: út leden 04, 2005 15:19 Citovat
Anonymní
S tema akcema. Sice neni psany kolik akci, ale je psany, ze cely kolo. My to hrajem tak, ze vzdyky musi dejchat cely kolo, i kdyby mel na sobe hafonasobnou rychlost.
Devlin Arcanus
Zaslal: st leden 05, 2005 13:10 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
To je trochu nelogický ne?

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: st leden 05, 2005 16:16 Citovat
Anonymní
No ja nevim V PJ jue napsano, ze to dela cely kolo...V DrD to neno problem, tam nemaj zadny bonusu, ale v Asterionu...
Shark
Zaslal: st leden 05, 2005 18:18 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Devlin Arcanus napsal:
Mě by spíš zajímalok, co říkáte na bug autorů, že černej drak je imunní na bílou magii a bílej drak na černou. Krávovina maximální... Ale Shark mi to předpokládám vysvětlí, neb dokáže obhájít cokoliv Twisted Evil


Jestli ti dobře rozumím, tak by měl být bílý drak imunní vůči bílé magii? Zajímavá myšlenka, takže takový bílý drak by měl být imunní i vůči léčivým hraničářským kouzlům, která do bílé magie patří? Chudák, až se bude chtít vyléčit.
Souhlasím, u černého draka by se hodilo přidat imunitu vůči černé magii (a asi to tak provedu).
Jelikož se jedná o nejsilnější představitele své strany, budou imunní i vůči kouzlům protikladu.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: st leden 05, 2005 18:20 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Nazarei napsal:
No ja nevim V PJ jue napsano, ze to dela cely kolo...V DrD to neno problem, tam nemaj zadny bonusu, ale v Asterionu...


Jaké bonusy máš na mysli u Asterionu? V nové aplikaci je na s. 28 napsáno, že útok dechem trvá jedno kolo a nestvůra pak již jinak neútočí.

A myšlenka, že čím slabší nestvůra, tím slabší dech, mi špatná nepřijde.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nazarei
Zaslal: st leden 05, 2005 18:58 Citovat
Anonymní
Ja novou aplikaci nemam. Myslim ti, ze treba bilej drak ma dvojnasobnou rychlost, Jestli se to zmenilo...
Shark
Zaslal: st leden 05, 2005 20:29 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Nazarei napsal:
Ja novou aplikaci nemam. Myslim ti, ze treba bilej drak ma dvojnasobnou rychlost, Jestli se to zmenilo...


V běžných pravidlech má drak tuším tři útoky za kolo, čili trojnásobnou rychlost. Myslím ale, že v předchozí odpovědi jsem se vyjádřil jasně.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sandro Sinae
Zaslal: čt leden 06, 2005 15:54 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
To Shark:
Inu rozdělení kouzel do černé, bíle (a těch dalších) magie, je váš nápad. V tomhle případě je to ovšem trochu nešťastné, je to jako by tvor naprosto čistý a nadmíru dobrý jako bílý drak byl zranitelný exorcismem a naopak černý drak by byl na to imunní. A na druhou stranu černý drak by byl zranitelný kouzly, která sám ovládá a bílý drak, který je vůbec nedokáže seslat, na ně bude imunní. Vždyť je to stejné jako by ohnivý elementál byl imunní na útoky magií vody a ohněm by byl normálně zranitelný, zároveň vodní elementál by byl imunní na ohnivé útoky a magií vody by byl zranitelný jako kdokoli jiný.
Tudíž bílý a černý drak jsou si navzájem imunní na svoje útoky..?
Léčivá kouzla by měla být možná magií vitální, jelikož je to manipulace se životy.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devlin Arcanus
Zaslal: čt leden 06, 2005 16:08 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
K tomu healování - pokud si dobře pamatuju, tak (jak autoři píšou v aplikacích na začátku u myšlenkových bytostí) uzdravovací kouzla v bílé magii nejsou. To jen tak na začátek.

Co se útoku draka týče, nedávno sem se tě na to ptal, Sharku, a odepsal si mi, že má více útoku (resp. bonus k iniciativě) pouze, má-li u vlastností napsáno (x-násobná rychlost) a z útoků si musí vybrat. Takže jak to teda je? Bílek drak má pařáty (2) a tlamu a dvojnásobnou rychlost. Takže má +6 nebo +30 bonus?

S imunitama - černej imunní na bílou? To vážně nepochopím, ale jak myslíte... Koukám, že ste dali šanci čaroději, kterej si ani neškrtne... Proč ještě nemá imunitu na magický zbraně a na mentální souboj? Aby si neškrt vůbec nikdo...

A co dech? Proč zrovna aktuální počet životů? Myšlenka špatná to není, ale je silně nelogická... Copak válečník je slabší, když dostane kouř a začíná mu jít o život? A co v rpg zcela běžný "růst adrenalinu"? Když jde někomu o život, tak naopak bojuje ještě silněji...

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: čt leden 06, 2005 17:24 Citovat
Anonymní
S tou cernou a bilou magii. Asi si to vysvetluju spatne, ale kazdej se snazi prizpusobit prostredi, ve kterem zije. Na cernyho draka asi nebude utocit nikdo zlej(je to sice blbost...), ale spis dobrej, tak si vyvinul obranu proti tvarnosti. Bilej naopak. Ale je to hovadina, protoze draci nesou normalni stvoreni.
S tou iniciativou. Ja si mysli, ze kdyz bude utocit, tak asi nebude delat nic jinyho( mne se totiz zdaj pravidla na hlavu, treba sermir 5x zautoci a vypije k tomu 2 lektvary...), a tak proste 6x bude utocit.
Devlin Arcanus
Zaslal: čt leden 06, 2005 18:35 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Černej drak a imunitu na tvárnost? Drak, kterej je stvořením tvárnosti? Ale tohle s tvárností vůbec nesouvisí - jde o černou a bílou magii. A sice je černej drak "nejhorší představitel zlé strany", ale ani tak není logický, aby byl imunní na bílou magii. Proti takovému zlu se dá bojovat jedině dobrem, ale nějak to někteří nechtějí vzít...

A ta iniciativa? Proč by měl jako pořád bojovat? Spíš mě de o to, jakej má teda bonus k iniciativě... Takže jestli to chápu dobře, tak náš oblíbenej případ - bílej drak - má na boj +30 a na ostatní šolichání +6. Resp. na kouzlení +22... Taky by mě hodně zajímalo, jak někdo přišel na to, že má obratnost +9 (nebo podobný ulítlý číslo). Drak je tak šikovnej (u éčkovýho hovada dost logický), že se v klidu vyhne šípu, kterej mu letí někam do hrudi? To ja s bravurou jemu vlastní popoletí metřík doprava? To nemluvim o tom, jak by byl šikovnej alchymista...

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: čt leden 06, 2005 18:38 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Devlin Arcanus napsal:
..Proti takovému zlu se dá bojovat jedině dobrem..


Tak tohle vyzdvihuju, trefa do černého.. Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt leden 06, 2005 19:02 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Jestli se nemýlím,ta má prostě na všechno +6.
S tou černou a bílou magií je to dost divný no,ale celkem logický z důvodu příběhu.Tak třeba do bílé magie opravdu léčivá kouzla patří,a proto se může bílý drak léčit.Zato když byla Ugrien zraněná v boji s trigerotem,nemohla se potom vyléčit a musela letět až daleko na ostrov,kde spoustu let spala,než se zcela vyléčila.Jinak by se nechala od někoho vyléčit.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devlin Arcanus
Zaslal: čt leden 06, 2005 19:21 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
To sem si taky myslel, že si může útok vybrat a má jen +6. Ale proč jako píšou dva pařáty? Si může vybrat jeden nebo druhej? A zajímalo by mě, proč Ugrien takhle plašila, když dakžej drak má regeneraci aspoň pár životů za kolo. Takže do druhýho dne by byla v oukeji

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.