Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Nemrtví a světlonoši  ~  Oblačné Město a vše okolo světlonošů

Tuk-Enek
Zaslal: ne prosinec 19, 2004 13:25 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Raven Damiel: R jeko Reedice? Ne-e. Leda by si jí někdo koupil, teď sem hodil litr za Plusko (moje hodnocení je na RPG fóru), hodlám si koupit Hrdiny fantasy, novej modul Asterionu, Ságu Impéria od R.E. Feista... Už fakt nevim, kde mám ty prachy krást Very Happy

Lamius: Do jednoho odkazu se ti to nevešlo? Very Happy

Nesouhlasím, že Vieen zemře s UK. Ví, kdy se to zhruba stane, má čas si připravit nějakej portál, nebo tak něco. Také nesouhlasím, že by si myslel (věděl) že nadešel jeho čas. Totéž by si mohli myslet Aldil a Roen - a vesele si v Axaře z Bělozdroje chlastaj dál Very Happy . Kromě toho, pochybuju, že by se jeho mysl dokázala v současné situaci zabývat podobnými úvahami, máš pravdu, že normální rozhodně není.
Nesouhlasím ani s tím, že by Vieen nemohl zvítězit. Zničí-li kataklisma UK, pak tlak na Vieenovu vůli ze strany vyšších nemrtvých , světlonošů a opizice v Moartě (který je teď tak silný, že by z kohokoliv jiného udělal okamžitě blekotající trosku) pomine, nebo alespoň mnohonásobně zeslábne, což mu umožní se po nějakém čase "stabilizovat". Neříkám, že by se stal zcela normálním, ale alespoň potlačí temnou polovinu své rozštěpené osobnosti - jeho tisíciletími ocelená vůle k tomu bude stačit. Možná, že když uvidí snahu, mu pomohou někteří ze světlonošů - léčitelů, nebo Dusnari, kteří v něm mohou vidět svou naději na konečné zničení nemrtvých...

Co se Coriven týče, tak máš asi pravdu. Škoda... Very Happy Ale nemyslím, že by ho vztah k nějaké ženě zastavil od stvoření nemrtvých - je to čaroděj a pro každého čaroděje existují vyší cíle, kterým podřizuje celý svůj život, ať již je to Dobro, Zlo... i nájemní magici-žoldáci takové cíle mají, i kdyby to bylo jen hlubší poznání jejich oboru magie.

U Betridala jsi mi přisoudil pohnutky, které jsem neměl... . Možná začínáš mít Vieenovu paranoiu Very Happy . Nechtěl jsem srovnávat Betridala s Vieenem, jen mě napadlo, že je to zajímavá postava. Nemyslím, že by ti dva šli srovnávat, jejich minulost, součastnost, činy i pohnutky jsou příliš odlišné.

Co se Zyla týče - myslíš toho chudáčka, který sedí na trůně Dračího království nemajícího vládce, který by jednal a v trůnim sále obklopen bandou fanatických strážců kouká do stěny a z koutku pusy mu teče pramínek slin?
Kdysi byl Zyl Někdo, generální stratég a velitel, sám výborný bojovník. Jenže prolomení bran Derteonu zlomilo jeho vůli, ten, který byl Zylem, už neexistuje, zbylo jen napůl dračí tělo s hromadou vzpomínek a možná i myšlenek, ale postrádající vnitřní energii a vůli.

Asi máš pravdu. Chtělo by to vlastní témata - navrhuji tahle:
>Vieen a jiné Osobnosti UK
>Zyl, Khar a Temní
Jestli souhlasíš, tak je založ a dej mi tu vědět, abych věděl, že se bavíme jende, nebo mi řekni a já je založim.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tuk-Enek
Zaslal: ne prosinec 19, 2004 13:28 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
A asi bych si to po sobě měl číst před odesláním. Koncentrace slova "vůle" je poněkod vysoká.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lamius
Zaslal: út prosinec 21, 2004 13:31 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Ne, rozdělil jsem to kvůli svojí neschopnosti vzpomenout si na všechno, o čem byla řeč. Laughing Tu první diskuzi jsem nazval trošku jinak, aby to byl širší záběr. Tu druhou jsem založil pod Vzestup temných bohů- váhal jsem, ale nakonec mi to tam přišlo nejlepší.
Jenom ještě- ano, čarodějové apod. mají na mysli především vyšší cíle. Jenže pokud by měl Vieen SKUTEČNĚ vážný vztah s nějakou ženou, tak by místo zoufalství a tvoření nemrtvých ji padl do náručí a vymluvil se: "jak jsou Ti lidé hloupí a nedbají jeho dobrých rad." Teď to samozřejmě trochu bagatelizuju, ale podstata je stejná. Very Happy
P.S.: kdyby jsi nenapsal, že tam máš hodněkrát slovo vůle, tak bych si toho nevšiml. Laughing

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: pá prosinec 24, 2004 9:37 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Lamius: Pokud by to nebyla taky čarodějka toužící po novém vědění:
"Miláčku, tohle je tak hrozný, ty blbci mě neposlouchaj, co mám jen dělat?"
"No, Vie, já nevím. Ale tak mě napadá, vzpomínáš, jak jsi mi říkal o té smrtce? Sh´xinze? Co takhle, kdybys za ní znovu zašel, a zeptal se, jak oživit mrtvé, vždyť to by nám dalo nevyčerpatelný zdroj bojovníků proti Zlu..."
Nevim nevim, ale myslim že by to dopadlo fakt vostře... Mimochodem, co když to takhle vážně bylo? Ta zvídavá povaha a dobrý vztah k Vieenovi ještě před oživením nemrtvých, to by Coriven přesně odpovídalo...

Du se přemístit na ty nový fóra.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
unnamed
Zaslal: ne říjen 22, 2006 15:37 Citovat
Založen: 29.11.2005 Příspěvky: 664 Bydliště: Olomouc
Dostali jste se někdy do Oblačného města? Za jaké příležitosti?

_________________
One choice can change your life.
One choice can change many lives.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.