Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  [b]Asterion a pravidla DrD plus !!![/b]

Budete dál hrát podle pravidel 1.6 nebo podle DrD plus?

Podle pravidel 1.6 či starších.   [ 6 ]  
17%
  17%
Podle pravidel plusek.   [ 28 ]  
82%
  82%

Celkem hlasů : 34
Laca
Zaslal: st prosinec 22, 2004 14:19 Citovat
Založen: 29.4.2004 Příspěvky: 1 Bydliště: Mariánské Lázně
Jak už název napovídá, vyšel nový, dloho očekávaný soubor pravidel. Už po jejich prvním přečtení však zjistíte, jak těžké bude aplikovat tyto pravidla na Asterionský svět. A jak dlouho bude trvat, než vyjde slíbená aplikace na CD?
Po jejich vydání se však na toto téma zajisté rozběhnou obrovské diskuze, tak proč nezačít už teď? Very Happy

_________________
Laca Konečný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nazarei
Zaslal: st prosinec 22, 2004 16:17 Citovat
Anonymní
Mne nejvic zajima, jak zaclenit rozdilne svety(dusevni,bohu,..) do Asterionu. S bohama to tak hrozny neni, ale treba dusevni??????? Astralni sfert taky zustanou pri starym a fyzicky svet...
john_jarik
Zaslal: st prosinec 29, 2004 10:42 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
Nazarei napsal:
Mne nejvic zajima, jak zaclenit rozdilne svety(dusevni,bohu,..) do Asterionu. S bohama to tak hrozny neni, ale treba dusevni??????? Astralni sfert taky zustanou pri starym a fyzicky svet...


ono je nejdulezitejsi si uvedomit, jak to je doopravdy. Ne vse co je napsano, tak skutecne je. Tak jak je to napsane si to mysli vetsina (vsichni) lide. Ale skutecnost muze byt tomu jen priblizena. Smile

Co se Aplikace tyce. Pracuje se na ni. V soucasne dobe mam za sebou jiz 50% tvorby prave aplikace kneze.

Ted resim laiky a knezovi pomocniky (ktere v zakladu DrD+ nenajdete, ale na Asterionu se vyskytuji).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: po leden 03, 2005 10:21 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
john_jarik napsal:
ono je nejdulezitejsi si uvedomit, jak to je doopravdy. Ne vse co je napsano, tak skutecne je. Tak jak je to napsane si to mysli vetsina (vsichni) lide. Ale skutecnost muze byt tomu jen priblizena. Smile


No to jsem zvědav. Snad to nebudete trhat..? Tak jak je to v DrD+ popsané, je to opravdu hezký, i logický. Co s tím chcete dělat?

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Stahl
Zaslal: po leden 03, 2005 13:21 Citovat
Anonymní
john_jarik napsal:
Co se Aplikace tyce. Pracuje se na ni. V soucasne dobe mam za sebou jiz 50% tvorby prave aplikace kneze.

Ted resim laiky a knezovi pomocniky (ktere v zakladu DrD+ nenajdete, ale na Asterionu se vyskytuji).


Povolani kneze v DrD+ se mi moc nelibi, uz se velmi tesim na aplikaci VTB, bude k dispozici na Cd u RHM na jare, nebo za delsi cas?
Sandro Sinae
Zaslal: po leden 03, 2005 14:44 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Se ti nelíběj humárny jako zvracení hadů nebo červů? Twisted Evil

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
john_jarik
Zaslal: út leden 04, 2005 9:56 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 84
citace:
Povolani kneze v DrD+ se mi moc nelibi, uz se velmi tesim na aplikaci VTB, bude k dispozici na Cd u RHM na jare, nebo za delsi cas?


Muzes byt konkretnejsi? At vim, na cem zapracovat, pokud to nebude vetsina lidi chvalit.

A co se Aplikace VTB tyka. Ta by na tom jarnim CD byt mela.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Fery
Zaslal: st leden 05, 2005 12:30 Citovat
Anonymní
john_jarik napsal:

A co se Aplikace VTB tyka. Ta by na tom jarnim CD byt mela.

Me spis zajima jak to teda presne bude s tim CD. Kdyz si ted koupim Cas Temna tak v Dechu Draka psali ze tam bude prilozen kupon za ktery mi pak vymeni CD kde bude aplikace plusek. Jen by me zajimalo jak se to bude resit kdyz si to objednam pres Zasilkovou sluzbu Altaru. Kdyz uz se tam dava ten kupon tak uz musi byt vyreseno jak se to bude delat. Mozna je to otazka nekam jinam ale treba budete neco vedet Smile

Jeste se chci zeptat kdy tak asi by mela aplikace byt dostupna na tom CD. Jako kdy bude mozne to CD za ten kupon ziskat. Bude to az v breznu nebo uz drive? Nechci nalehat jen se zajimam Smile
Marek Stahl
Zaslal: st leden 05, 2005 13:58 Citovat
Anonymní
john_jarik napsal:

Muzes byt konkretnejsi? At vim, na cem zapracovat, pokud to nebude vetsina lidi chvalit.


Je jasne, ze vse vezi v tom jak PJ boha pro kneze vytvori, presto mi povolani kneze takove nemastne neslane. Take by me zajimalo jak slusne skloubit bojoveho kneze se vsim vsudy s pravidly DrD+. Knez v podani Asterionu mi prijde pritazlivejsi. Ovsem musim rict, ze je na knezi odveden poradny kus prace a nejde se dost lidi kteri budou mit jiny nazor nez ja. Osobne se mi libi jak se podle kruhu energie napriklad budou dobre vytvaret novy bohove.
Sandro Sinae
Zaslal: st leden 05, 2005 15:09 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Mě se kněz v pluskách líbí teda mnohem.. mnohem.. mnohem víc než podle Asterionu, tak se modlím, aby to s tou aplikací kněze na Asterion nedopadlo nějak strašně. Mám takový tušení.. Confused Confused Confused
Nemastné neslané povolání v pluskách se mi zdá spíše hraničář.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: st leden 05, 2005 15:31 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Fery napsal:
Me spis zajima jak to teda presne bude s tim CD. Kdyz si ted koupim Cas Temna tak v Dechu Draka psali ze tam bude prilozen kupon za ktery mi pak vymeni CD kde bude aplikace plusek. Jen by me zajimalo jak se to bude resit kdyz si to objednam pres Zasilkovou sluzbu Altaru. Kdyz uz se tam dava ten kupon tak uz musi byt vyreseno jak se to bude delat. Mozna je to otazka nekam jinam ale treba budete neco vedet Smile

Jeste se chci zeptat kdy tak asi by mela aplikace byt dostupna na tom CD. Jako kdy bude mozne to CD za ten kupon ziskat. Bude to az v breznu nebo uz drive? Nechci nalehat jen se zajimam Smile


Ad otázka 1: Určitě nebude problém kupon do Altaru poslat a CD ti přijde poštou.

Ad otázka 2: Až bude hotové CD, bude na něm i aplikace. Tedy v březnu.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Fery
Zaslal: st leden 05, 2005 16:18 Citovat
Anonymní
Shark napsal:

Ad otázka 2: Až bude hotové CD, bude na něm i aplikace. Tedy v březnu.

Takze CD s aplikaci na pluska bude hotove a mozne k distribuci, tem co maji kupon, az v breznu? Nebo bude mozne az se dodela aplikace objednat si za kupon to CD drive?
Shark
Zaslal: st leden 05, 2005 18:01 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Fery napsal:
Shark napsal:

Ad otázka 2: Až bude hotové CD, bude na něm i aplikace. Tedy v březnu.

Takze CD s aplikaci na pluska bude hotove a mozne k distribuci, tem co maji kupon, az v breznu? Nebo bude mozne az se dodela aplikace objednat si za kupon to CD drive?


Aplikace Asterionu na DrD+ bude součástí definitivního lisovaného CD přiloženého k modulu Čas temna. Takže
a) kdo si koupí krabici s provizorním CD a kuponem, dostane definitivní CD po jeho vydání (březen 2005) a předložení kuponu
b) kdo si koupí modul v březnu a pozdeji, bude mít v krabici již definitivní CD

Snad už je to teď jasné.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Fery
Zaslal: st leden 05, 2005 19:05 Citovat
Anonymní
Shark napsal:

Snad už je to teď jasné.

Jasne a šiste jako sklo. Dekuji moc za rychlou odpoved. Takze si pockam do brezna Smile
Gwaihir
Zaslal: st leden 05, 2005 21:17 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 241 Bydliště: Brno
Nejhorší je převést na pravidla + stínový svět. Např: když člověk zemře, tek podle pluska jeho astrální vědomí splyne se sférou původu(vnější svět), ale podle asterionu jde do stínového, kde jde buď před Lamiusův soud a dál do v.s. nebo zůstane v s.s. a stane se temným bohem, či upírem. Také vyvolávání různých démonů je v plusku z s.s. zato na Asterionu by to mělo být ze stínového světa.
Já to řeším tak že místo dvou odrazů(duše-tělo) má každý ještě tzv. astrální odraz, který zůstává ve stínovém světě. Pokud je postava zabita ve fyzickém světě, zůstává jí astrální a ona se může pohybovat po s.s. a třeba si i odchytit mentálním soubojem nějaké fyzické tělo.
Démoni, kterým se musí tělo připravit jsou ze sfér, ti kteří si vytvoří vlastní jsou ze stínového světa a jejich úroveň nevyjadřuje sféru, ale sílu a náročnost vyvolání. Přítomnost emocí pak snižuje náročnost vyvolání.
Já vím, není to dokonalé ale jako náhražka dokud nevyjdou oficiální aplikace.
Máte někdo nějaký nápad, jak skloubit systém vazebných předmětů a krystalů u nemrtvých s démony a neexistencí magie v drd+?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.