Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Vzestup temných bohů  ~  Trochu povídání o Temné desítce

Narzian Šedý
Zaslal: čt duben 08, 2004 10:59 Citovat
Založen: 22.10.2003 Příspěvky: 26
to je tou tvou špatnou společností... Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt duben 15, 2004 16:26 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Hele jak to je s Lamiusem??Já to v pravidlech nepochopil...psali, že je mrtvej i v stínovym světě ale jeho soud pořád je...asi sem to jen blbě pochopil, ale jak to teda je?

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
domingo
Zaslal: pá duben 16, 2004 8:25 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 70
Tirion er Daerlen napsal:
Hele jak to je s Lamiusem??Já to v pravidlech nepochopil...psali, že je mrtvej i v stínovym světě ale jeho soud pořád je...asi sem to jen blbě pochopil, ale jak to teda je?

Boha Lamiusa tvorili 2-ja. Ak si dobre pamatam tak to bol "Slitovny" a "Trestajuci" Lamius. Temnej Desiatke sa podarilo zabit "Slitovneho". Teda sud je stale ale uz sa s ubohymi dusami nikto nepara ... nie je tam ta cast boha ktora odpustala ... iba trestajuca.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: st duben 21, 2004 11:18 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Sakta, tak to k němu moc nechci... Cool

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mikk
Zaslal: pá duben 30, 2004 14:48 Citovat
Založen: 30.4.2004 Příspěvky: 5
Dobře proveden charakter ma Ngavana... nebo jak... Moc ty jejich názvy nestuduji... Ale já hraji za Sarapise (samozřejmě kněte:-) a to je fakt kolík... na tom se dá vyžit Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tirion er Daerlen
Zaslal: ne květen 09, 2004 16:22 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Hm ty tíhneš spíš k tý špatný straně??Neříkám, že to určitě nemá svý sladký jádro... Twisted Evil

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vavřinec
Zaslal: út květen 11, 2004 19:10 Citovat
Založen: 19.2.2004 Příspěvky: 1 Bydliště: Světlá nad Sáz.

No naše družina se začíná potýkat se vlivem temné desítky...Odehráli jsem kvalitní dobrdružství ohledně Znesvěcení chrámu ALecril..ALe ješte se to nerozjelo na 100%..A k předchozímu temátu..Nejvíce nesnášim (jako hráč) Inaku..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Túriel
Zaslal: st květen 12, 2004 6:24 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 160 Bydliště: Třebíč
No, já zase Meabora. A Gwi. A Šina. Tím to asi vážně hasne, protože na ostatní jsem zvyklá dívat se skrz prsty jako "Sakra, a tomu bych měla věřit? Vždyť si toho ani nevážím!!!" (to je, když hraješ dobře informovanou velmi hrdou postavu... ostatně, většina mých postav by mohla vyjmenovat hezkou část temné desítky spolu s komentáři, co se mi na jejich image nelíbí. Twisted Evil )
Hm, další výjimkou je Temná kápě, protože před tou vyloženě nejde nemít respekt. A pochopitelně tak trochu i strach. Confused

_________________
Lacho calad, drego morn. Smile!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: st květen 12, 2004 19:15 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
No mně se samosebou jakou laikovi Gora nezamlouvá Ndangawa a taky Dreskanu Laughing

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tirion er Daerlen
Zaslal: čt květen 13, 2004 13:02 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Tož mě taky ne,ale už sem se jako postava setkal i s Šinovou církví a nebylo to příjemný, takže na můj seznam přibyl i Šin...

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alcatel Bílý
Zaslal: út červenec 20, 2004 1:41 Citovat
Založen: 9.5.2004 Příspěvky: 3
Moje družina je kolem dvacátýa silně věří v 17,takže knězové temných bohů jsou pro ně špína,kterou musí vyhubit.Mimochodem,jednou se zeptali kněze Temné kápě,jak se má Khar a kolo na to už náš čaroděj narval do kněze bledý blesk Razz .
Osobně se mi z desítky nelíbí Ynnar Rút,naopak se mi lídí Temná kápě-Khar má moje sympatie
Stejně ale upřednostňuju 17,ze které se mi nejvíc líbí Aurion-nebál se postavit desítce i když tím porušil slib stvořiteli.
Vyšli v nějakym modulu zázraky knězů Temné kápě Question
Může mi někdo oskenerovat VTB strana 109,110,114,115.Děkuju
E-Mail: T.Mares@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: út červenec 20, 2004 21:03 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Zázraky Temné Kápě byly uveřejněny v Dechu Draka.Teď ale nevím,jaké to bylo číslo.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesty Hraničářů
Zaslal: ne srpen 29, 2004 20:58 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
Kenny napsal:
Zázraky Temné Kápě byly uveřejněny v Dechu Draka.Teď ale nevím,jaké to bylo číslo.


cislo presne nevim ale bylo to cislo z roku 2003

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Nazarei
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 21:47 Citovat
Anonymní
5/2003

Kdyz uz hraju, tak se mi nejvic libi Temne Kape, skoda ze se za ni nedoporucuje hrat. Dyt jeji knez je jen ,,trosicku" silnejsi. Very Happy Ze sedmnacky mam rad Siarona pro jeho volnost a taky nemam rad, kdyz mne neco omezuje. Vubec nejvic nesnasim Inaku a Auriona. Tu kvuli primitivnosti, a toho zase kvuli poruseni slibu Stvoriteli. Ja sice sliby moc nedrzim, ale stvoriteli, toho bych se spis bal. A taky mne sere, ze se prohlasil za vudce sedmnacky. Blbec.
Asgaroth
Zaslal: st prosinec 15, 2004 15:26 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 70 Bydliště: Plzeň
A ty si myslíš, že to Aurion udělal jen tak ze srandy? A že to vzešlo z jeho hlavy? Má podporu a prostě se snaží něco dělat. A nečinnost je v tomhle okamžiku to nejhorší, co může být...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 8 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.