Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Úskalí při hraní na Asterionu  ~  Jak vypadá perilonské ostří?

Marek Stahl
Zaslal: út prosinec 07, 2004 15:08 Citovat
Anonymní
Sermir je sermir take pro to, ze muze obratne pichat s jakoukoli spejli.Bojovnik ma mit svou best palici ( nebo cokoli jineho ). Podle toho se take vetsinou i identifikuje v bitve.Podle zbrane ci zbroje, viz. taranisuv mec, lintirovy spar atd.
Sandro Sinae
Zaslal: út prosinec 07, 2004 16:29 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Tak, tak, tudíž je nelogický že by měl šermíř zbraň s o 3 větší silou zbraně. Ne?

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devlin Arcanus
Zaslal: út prosinec 07, 2004 16:41 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
A jediný způsob, tak tuto chybku napravit, je říct, že se dá zakou zlit jen o 3/+1

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: út prosinec 07, 2004 18:24 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To že by měl mít bojovník silnější zbraň zrovna v Drd platit nemusí.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devlin Arcanus
Zaslal: út prosinec 07, 2004 23:32 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Proč myslíš?

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: st prosinec 08, 2004 8:47 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Devlin Arcanus napsal:
A jediný způsob, tak tuto chybku napravit, je říct, že se dá zakou zlit jen o 3/+1


No jo, snad si nemyslíš, že by milostiví autoři přiznali, že to přestřelili a opravili to v reedici hlavního modulu..? Rolling Eyes Sad

Kenny napsal:
To že by měl mít bojovník silnější zbraň zrovna v Drd platit nemusí.


Jak jsi na to přišel?
To jako dát šermířovi zbraň, kterou všechny rozseká, a bojovníkovi jen lehkej odvar..? Fantasy se tady koukám nepeče..

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: st prosinec 08, 2004 20:27 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Reedikci už jsem četl a je to stejný.
No prostě to posuzuju takhle.Šermíř dlouhý meč maximum 14 sekera 8/+9.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: st prosinec 08, 2004 21:31 Citovat
Anonymní
Rad bych se vas zeptal, kde ste sebrali ze Perilonsky ostri je zbran sermire a tezku kyje ci sekery bojovnika. To ze maj s temito zbranemi bonusy neznamena, ze nemuzou pouzivat jiny...
Devlin Arcanus
Zaslal: čt prosinec 09, 2004 0:55 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 246 Bydliště: Albireo
Kde asi? Šermíř má bonus na iniciativu na jednoruční zbraně a bojovník na obouruční... A nejlepší jednoruční zbraně sou perilonský ostří, tak proto

_________________
Raději zemřu než abych se vzdal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sandro Sinae
Zaslal: čt prosinec 09, 2004 11:03 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Kenny napsal:
Reedikci už jsem četl a je to stejný.
No prostě to posuzuju takhle.Šermíř dlouhý meč maximum 14 sekera 8/+9.


No však ano. Všechny zbraně nebo jejich kombinace mohou být magicky zlepšeny na dvojnásobek. A perilonská ostří jako nejdou? Autoři si nepřečetli pravidla? Osobně si myslím, že si uvědomili až pozdě, co tam dali za mega-silnou ptákovinu a tak se to pokoušejí napravit tím, že říkají že jdou zakouzlit jen o 3/+1. Ale to se mi nezdá jako správný přístup těch, co se rozhodli vyslat mezi lidi nový svět DrD..
(Taky jsem četl reedici.. a chytal jsem se za hlavu..)

Nazarei napsal:
Rad bych se vas zeptal, kde ste sebrali ze Perilonsky ostri je zbran sermire a tezku kyje ci sekery bojovnika. To ze maj s temito zbranemi bonusy neznamena, ze nemuzou pouzivat jiny...


Jak říká Devlin, začíná to už někde na úrovních 7-11, kde dostane šermíř iniciativu na jednoruční zbraně a bojovník na obouruční, pak si hned takové zbraně seženou. Chodec si taky při přestupu na šestou úroveň sežene chodcův meč. K čemu mít nějakou schopnost a nevyužívat ji..?
Perilonská ostří jsou hodně silná a šermíř s nimi má největší bonus a hlavně s nimi může dělat hodně fint, byl by přece magor, kdyby je nepoužíval, pokud by je měl..
S bojovníkem je to podobné.

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt prosinec 09, 2004 18:55 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To mělo být 8/+6.
Ale já nereagoval na Perilonské ostří,ale na to,že šrmíř může mít silnější zbraň než bojovník.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 7:58 Citovat
Anonymní
Nazarei napsal:
To ze maj s temito zbranemi bonusy neznamena, ze nemuzou pouzivat jiny...


Bojovnik muze klidne taky pouzivat perilonsky ostri, na vyssich urovnich ma s temito zbranemi taky bonusy.
Sandro Sinae
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 9:12 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Kenny napsal:
To mělo být 8/+6.
Ale já nereagoval na Perilonské ostří,ale na to,že šrmíř může mít silnější zbraň než bojovník.


Ale to není pravda. Pokud šermíř zasáhne se svým dlouhým mečem je to to samý jako když zasáhne bojovník tou sekerou. Navíc dlouhý meč 14/0 oproti obouručnímu 14/+2 nebo trojzubci 12/+4...

Nazarei napsal:
Bojovnik muze klidne taky pouzivat perilonsky ostri, na vyssich urovnich ma s temito zbranemi taky bonusy.


Ne, vážně..? Shocked
Berme ale potenciál šermíře s perilonskými ostřími a srovnejme ho s potenciálem bojovníka s perilnoskými ostřími. Pokud budeme brát v potaz pravidlo, že jdou perilonská ostří zakouzlit jen o 3/+1, pak šermíř se 14/+2 a +15 iniciativou, oproti bojovníkovi s 14/+2 a +9 iniciativou(nebo +6..? Teď nevím.), je ve výhodě. Tudíž ty ujetý perilonský ostří narušují vyváženost hry, pochop to už.. Rolling Eyes [/quote]

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nazarei
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 20:55 Citovat
Anonymní
Nepochopim. Je pravda, ze ma sermir s ni lepsi bonusy, ale to z ni stale nedela zbran jen pro sermire. To by podle tebe vsechny jednorucni zbrane podobny meci narusovali vyvazenost hry???
Podle mne ne. Bojovnik ma i jiny zbrane. Nerikam, ze mi perilonsky ostri neprijdou silny, ale tady spis narazime na problem, ze ty delas z jednorucnich zbrani zbrane jen pro sermire.
Sandro Sinae
Zaslal: pá prosinec 10, 2004 22:34 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
Tam u vás asi chodí šermíři s těžkými kyjemi, že? A bojovníci používají zásadně dvě dýky.. Zloději bojují se svými píkami.. Je to tak? Shocked
Nedělám z žádných zbraní nic jen pro šermíře, ale vzhledem k tomu, že jsou to těžké zbraně, jednoruční, je nanejvýš logické a nejpravděpodobnější, že je bude používat šermíř spíše než-li bojovník, který s nimi na rozdíl od šermíře nic moc nepředvede. Tak jako Siccové používají krátké mečovité zbraně, lupiči vrhají, kouzelníci mají hole atp.
Jak jinak ti to mám ještě vysvětlit? Rolling Eyes

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.