Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Pavouci

Blood Moon
Zaslal: pá srpen 27, 2004 19:48 Citovat
Založen: 30.7.2004 Příspěvky: 23 Bydliště: Pce
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Hut hut Grundan mít s pavouk dobrá zkušenost. On mít pavouk velmi rád Hrg Hrg, k snídani, obědu i večeři Laughing Cool Razz


A co by na to říkal Hut hut Grundan, kdyby si jeho, dal jednou jeden pavouk k snídani? ....No i když po mí zkušenosti... chovám doma pavoučka, a ten vždy žrával mouchy, vosičky, kobilky apod.! Když to náhle přestal žrát hmyz... začínám mít obavy, že se z něho stává bíložravec!!! Rolling Eyes Confused Rolling Eyes

_________________
Moje máma vždycky říkávala: "Život je jako bonboniera, nikdy nevýš co ochutnáš!!!"
-obr lidožrout-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kostra
Zaslal: út srpen 31, 2004 19:29 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
Já osobně mám pavouky rád,ale moje postava Arachno z nich má fobii.Jindy neohrožený válečník najednou upustí to co má v ruce uskočí co nejdál a říká něco jako ................................................. zašlápněte někdo toho ĎÁBLA po takovém zážitku by rčení "kleje jako barbar" pochpil i naprostý idiot. A jentak mimochodem i se zelenými pavouky se dá užít spousta "legrace" začneme cca na 20 paboucích rozmístěných okolo družinky,na konci kola se hodí 10-ti stěnkou při hodu 1-5 se oběví dalších 2-12 potvor tak dlouho dokud to pj uzná za vhodné (až budou všichni mrtví),já to zkoušel se 4 členou skupinou okolo šesté úrovně a už za pár kol byli všichni otrávení (hráči a hlavně postavy).

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar
Zaslal: po září 20, 2004 8:32 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Pce (Zatim na cestach)
Ivrin napsal:
Když říkáš bujná zelenina, tak si většina lidí představí okurky, papriky, kedlubny. Ale pavouky? Že by se rozhodly Vysocí elfové skřížit sklípkana se zelím? To by pak vážně byl problém...
Zemědělská katastrofa! Na obilná pole útočí neznámí škůdci! Ničí úrodu nepozorovaně a neslyšně. Někteří očití svědkové "obilného masakru" však tvrdí, že během útoku zahlédli několik hlávkových salátů, pohybujících se na osmi chlupatých nožičkách. Soudruzi, nedejte se a ukažte těm vitamínonoscům, zač je toho žito!

Ctu to asi po treti ale zase sem se tlemil jako idiot, (Pak sem vstal jako idiot sel na chodbu jako idiot, nebudu vas nudit ale mam pocit ze mi to zustane na trvalo Twisted Evil ) Pavouky newim, Ragnar by proti nim urcite nic nemel, ale mam pocit ze Karaj by je snasel jen s nejvetsim sebezaprenim... Jinak ja proti pavoukum nic nemam ale pri prime konfrontaci potrebuju nejaky stimul (Penize, obdiv neznejsiho pohlavi, pistole u hlavy etc.) Jinak zeleny prisery z modryho mesice jisti Premet Prknnapodla s mountfieldem... Very Happy

_________________
Sme přece lidé, můžeme se v klidu a míru domluvit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gro$a
Zaslal: st prosinec 08, 2004 14:47 Citovat
Založen: 3.12.2004 Příspěvky: 67 Bydliště: Minkor
Ja je jako PJ nemam moc rad, protoze hraci jsou z nich trochu "otraveni". A jako hrac jsem je taky nesnasel, protoze starej PJ je delel az moc silne jedovaty
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blind Guardian
Zaslal: po březen 14, 2005 19:39 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Právě proto je mám tak rád!!!
Zkuste si zahrát něco z ForgottenRealm tam jich je až až (například teleportační pavouk, ten má slony počkat až všichni bojovníci budou na půl cesty a pak se teleportuje k mágovi)

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blind Guardian
Zaslal: po říjen 03, 2005 16:30 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Blood Moon napsal:
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Hut hut Grundan mít s pavouk dobrá zkušenost. On mít pavouk velmi rád Hrg Hrg, k snídani, obědu i večeři Laughing Cool Razz


A co by na to říkal Hut hut Grundan, kdyby si jeho, dal jednou jeden pavouk k snídani? ....No i když po mí zkušenosti... chovám doma pavoučka, a ten vždy žrával mouchy, vosičky, kobilky apod.! Když to náhle přestal žrát hmyz... začínám mít obavy, že se z něho stává bíložravec!!! Rolling Eyes Confused Rolling Eyes

Kámoš choval škorpióna a hodil mu tam dva živé cvrčky, ale cvrčci myli trochu větší a nebohého ocasnatce sežrali Smile

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: út říjen 04, 2005 16:51 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Cvrčci jsou vůbec strašný svi...
Mě už sežrali kudlanku,kámošovi sklípkana:)

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: út říjen 04, 2005 16:51 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Takže téma by se radši mělo jmenovat Cvrčci Smile

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blind Guardian
Zaslal: út říjen 04, 2005 18:03 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Taky znám člověka, kterýmu utekl sklípkan. Za dva týdny mu vyhořel komp a typni si co tam našel Very Happy Laughing Very Happy

Btw: cvrčky do rezervace mě to cvrká u sklepa a to se nedá poslouchat Evil or Very Mad

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.