Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Dají se někde sehnat Nemrtví a světlonoši?

Eyron161
Zaslal: po prosinec 06, 2004 13:13 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Altar modul Nemrtví a světlonoši vyprodal. Nemá někdo tip, kdybych ho mohl získat? Díky moc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Cenis
Zaslal: út prosinec 07, 2004 11:10 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
pokud je nema Altar tak se nejspis sehnat nedaji, snad v nejakem zapadlem knihkupectvi...
dotisk se neplanuje, ale pokud se nam podari presvedcit altar, radi bychom, aby byly v elektronicke podobe na CD u reedice HM, nebo cu nejakeho dalsiho modulu

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gro$a
Zaslal: st prosinec 08, 2004 15:15 Citovat
Založen: 3.12.2004 Příspěvky: 67 Bydliště: Minkor
Cenis napsal:
pokud je nema Altar tak se nejspis sehnat nedaji, snad v nejakem zapadlem knihkupectvi...
dotisk se neplanuje, ale pokud se nam podari presvedcit altar, radi bychom, aby byly v elektronicke podobe na CD u reedice HM, nebo cu nejakeho dalsiho modulu

Take jsem je shanel ale nikde nejsou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: út prosinec 21, 2004 16:22 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Jestli otázka zní: kde se dají sehnat NEMRTVÍ a světlonoši, tak bych měl na skladě dvě zombie a čtyři kostlivce. Laughing
Ne, promiň, nezlob se. Bohužel nevím. Znám jedno knihkupectví, kde toho měli plno, ale jestli tam ještě mají i NaS, to fakt nevím. Půjdu tam až po vánocích. Rolling Eyes

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: út prosinec 21, 2004 21:16 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
U nás v Hradci je tady máme.Ve Valhale.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bouchi
Zaslal: čt prosinec 23, 2004 2:26 Citovat
Založen: 13.11.2004 Příspěvky: 48
Eyron161 napsal:
Altar modul Nemrtví a světlonoši vyprodal. Nemá někdo tip, kdybych ho mohl získat? Díky moc.

Jeste jsme vystrachali par kousku, takze zasilkovka Altaru je opet ma v nabidce. Ale doporucuju nevahat, tezko rict jak dlouho vydrzi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raven Damiel
Zaslal: ne prosinec 26, 2004 23:24 Citovat
Anonymní
Myslím, že NaS mají i v Praze v Černém rytíři.
Eyron161
Zaslal: út leden 04, 2005 20:46 Citovat
Založen: 5.2.2004 Příspěvky: 82
Po opětovném zařazení do katalogu Altaru jsem si je okamžitě objednal a už si v tom listuju. DRD+ mě taky dost potěšilo, jen si moc neumím představit aplikaci DRD+ na Asterion Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
David Cabal
Zaslal: pá květen 19, 2006 20:59 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Pomoc potřebuju nutně NaS a nemůžu je sehnat, jaký jsou pravidla pro animovaný nemrtvý a jaký mají charakteristiky(podle těch, který jsem viděl to docela pumpujou). Jsou v tom modulu vůbec nějaký nabušený nemrtví MB????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: so květen 20, 2006 7:29 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
sice nejsem Pj a nelistoval jsem tím, ale z vlastní zkušenosti musím říct, že i postavě na 14 se některý zdály bejt docela dost drsný Twisted Evil

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: so květen 20, 2006 12:20 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
A proč jsou tak silní upíři - chci použít v jednom dobrodružství Jaghardu(ta se myslim objevila v diskusy o upírech) a nevim proč je tak silná. Koukal jsem se na její vlastnosti a nezdá se mi tak nabušená. Proč je teda tak silná?????

Kibe napsal:
sice nejsem Pj a nelistoval jsem tím, ale z vlastní zkušenosti musím říct, že i postavě na 14 se některý zdály bejt docela dost drsný Twisted Evil

To jen posiluje moji touhu se jednoho výtisku někde zmocnit Mad Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: so květen 20, 2006 19:05 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
no Jagharda je silná nejen vlastnostma, ale taky tím, že se může chovat jako normální člověk Twisted Evil ....stejně jako ostatní upíři( kteří jsou dle mejch zážitků minimálně tak drsný, jako Jagharda...) navíc Jagharda byla docela fajn....narozdíl od těch zakrslejch šmejdů v černém... Confused

úpír by se prostě neměl používa a hodnotit, jako obyčejnej minotaur, kterej by !možná! v něakym dungeonu byl schopnej upíra přemoci...

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: ne květen 21, 2006 9:31 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Ale jak může postavám poradit a pomoct při souboji s vyšším kostějem. Postavy nejsou v tom dobrodružství na nějaký přehnaný úrovni, a tak potřebují pomoc nebo je ten kostěj prostě rozseká jak malý děti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kibe
Zaslal: ne květen 21, 2006 14:15 Citovat
Založen: 19.1.2006 Příspěvky: 345 Bydliště: LPS-pevnost Buk (rodina buku)
no obávám se, že pokud na to nemají sami, tak Jagharda jim s vyšším kostějem asi moc výrazně nepomůže....tak jim tam dej "jenom" nižšího...
vyšší kostěj je nářez i pro nejzkušenější postavy....

_________________
Je dobré si vybrat ten správný cíl a také zda ho zasáhneš srdcem nebo šípem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Cabal
Zaslal: ne květen 21, 2006 16:49 Citovat
Založen: 1.3.2006 Příspěvky: 151 Bydliště: Františkovy Lázně
Jo to jsem si včera zkusil, naházel jsem si jen tak pár postav(elf-druid-18.úroveň; skřítek-čaroděj-16.úroveň;člověk-šermíř-12.úroveň a trpaslík-bojovník-11.úroveň versus vyšší kostěj) Prvně po jeho zastrašení utekl šermíř a skřítkyni se slušně snížila pravděpodobnost seslání kouzla - tím odpadl hlavní trumf v rukávu(bledý blesk). Kostěj na tři rány zrubal trpaslíka, kterej se do něj ani jednou netrefil a potom na jednu ránu ušmykl hlavu skřítkovi a druid odešel na návštěvu k Lamiusovi o dvě kola dál.
Právě proto mi to přišlo divný, páč v dobrodružství bylo napsáno, že by měla družině pomoct v boji a zkušenostmi. Dam jim nižšího, ale stejně mi Jagharda nepříde moc zdatný soupeř(ale nemam páru jakej útok maj pařáty a vysávání)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.