Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Nemrtví a světlonoši  ~  Nekromancie

Co si myslíte o Vieenovi?

Je mi úplně ukradený.   [ 9 ]  
11%
  11%
Je mi ho líto.   [ 31 ]  
40%
  40%
Obdivuji ho.   [ 33 ]  
42%
  42%
Nenávidím ho.   [ 4 ]  
5%
  5%

Celkem hlasů : 77
Raven Damiel
Zaslal: čt říjen 02, 2003 10:13 Citovat
Anonymní
Přišlo mi líto, že tady ještě není žádné téma, a tak bych rád nějaké o nekromantech a nekromancii obecně založil. Pro začátek by mě zajímalo, co si myslíte o Vieenovi a jeho zásluhách o rozvoj tohoto umění. Byly jeho pohnutky ospravedlnitelné? Nebo jeho duše zaslouží věčné odsouzení, ať už sledoval jakkoli ušlechtilé cíle?
Xillos
Zaslal: čt říjen 02, 2003 13:51 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
Vien se krutě zmílil je mi ho líto, bohužel za to co učinil bude muset nést následky ještě hodně, hodně dlouho...

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: čt říjen 02, 2003 20:10 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Vieena potkal krutý osud. Pykat musí, ale ne zaslouženě...

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Kenny
Zaslal: čt říjen 02, 2003 20:41 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Vieen věděl, co se stane, když tak neudělá.Nebál se obětovat všechno.Proto ho dost obdivuju.Jenom škoda, že se nemůže rozhodnout, jestli zničit nekromanty nebo ne.Kdyby stál v čele jako jejich vládce, nikdo by ho neporazil.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: čt říjen 02, 2003 22:43 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
Tak s tímhle bohužel nesouhlasím. Určitě by se našel někdo kdo by ho porazil. Jinak je mě Vieen simpatický. Hlavně se mě líbí jeho povaha.

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Arled
Zaslal: pá říjen 03, 2003 10:26 Citovat
Založen: 18.9.2003 Příspěvky: 38 Bydliště: Brno nebo Minkor
Nejde o to jestli by ho někdo porazil nebo ne. Ale o to jaké škody by napáchal. V zásadě mi ale připadá důležité i jeho nynější postavení- neustále zaměstnává část Kharovy armády- a podle mě se mu to daří...

_________________
"Živod je jen dlouhé čekání na smrt, tak proč to neurychlit?!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Albasir Stříbrný
Zaslal: po říjen 06, 2003 9:08 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 41 Bydliště: Ostrava (Albireo)
Ja obdivuju Vieena predevsim jako maga, kdyz byl jeste jednim ze Tri carodeju. Jeho dalsi nekromantska kraiera je mi proti srtsti. Sice chapu jeho pohnutky, ale zvoleny zpusob je neospravedlnitelny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: út říjen 07, 2003 12:10 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
Ja chovám isté sympatie k Vieenovi. Je to človek, ktorý sa odvážil skúsiť to, o čom ostatní len nesmelo premýšľali alebo sa báli skúsiť (pretože sa báli hnevu bohov) ...
Ja si myslím, že nejaká vonkajšia sila spôsobila, že sa mu veci vymkli z rúk, a táto sila spôsobuje, že sa moc do jeho rúk tak rýchlo nevráti ...
(veď určite aj sami bohovia sa Vieena boja :-))

Určite by sa našiel niekto, kto by dokázal Vieena poraziť, ale vzhľadom na jeho ochranku by bol blázon, keby to skúsil ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
meator
Zaslal: út říjen 07, 2003 21:26 Citovat
Založen: 15.9.2003 Příspěvky: 152 Bydliště: HK
A co to nově budované Umrlčí království? Myslíte, že o něm Vieen tuší?

_________________
Ke všemu co je velké, je prvním krokem odvaha!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Leto
Zaslal: st říjen 08, 2003 12:25 Citovat
Založen: 8.10.2003 Příspěvky: 1
NE!!!!! Viena nesnáším, ale musím uznat, že z nekromantů je asi ten nejnormálnější!!!
Teď ale musím napsat něco o své postavě, aby vám bylo jasné, proč nekromanty nenávidí.
Leto er Caladan byl před mnoha a mnoha staletími docela normální arvedanský velitel, který měl smůlu a skřeti ho hezky pomalu odkuchli. To ovšem neznamená, že měl ještě pokoj. Respektive jej měl pouze do té doby, než ho nekromanti dovlekli zpátky na Asterion jako zdroj informací. A zkuste být duše v namodralém kameni označeném runou,z nějž se nemůžete dostat!!! Velmi zábavné. Nakonec se jeden nekromant prokázal jako totální cvok a šutřík rozbil. Bohužel v době, kdy byl Leto tak naštvaný na existenci nekromancie, že se odmítl vrátit do vnějšího světa a zdrhl. A trochu si zahrál na Viena a vtělil se zpátky na Asterion, kde jako vysoký nezávislý upír děla nekromantům Nepříjemnosti.
P.S.: kdyby nebylo saní krve a problémů s ním spojeným, dalo by se říct, že nynější situace by Leta docela bavila. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matěj
Zaslal: ne říjen 12, 2003 8:51 Citovat
Založen: 12.10.2003 Příspěvky: 1
Inu, já se Vám tu též představím. Jmenuji se Matěj.
Ohledně Vieena:
mám pocit, že z nekromantů především jednou z nejlépe vykreslených postav s docela zajímavou schízou. Ta mu dle mého názoru dává opravdu kvalitní herní rozměr.
Ohledně Nekromantů:
Mám pocit, že se s tím dají dělat docela divy. Myslim si totiž, že jsou skutečně hratelní jako postavy. Ale ... Mr. Green

_________________
Tak pravil Zarathustra
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Istari
Zaslal: ne říjen 12, 2003 20:54 Citovat
Založen: 12.10.2003 Příspěvky: 2
NaS je podle me jeden z nej modulu a sou tu dobre propracovane NPC. Vieen je sympatickej. Nemyslel to zle.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: po říjen 13, 2003 17:49 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Vždyť on jenom chtěl pomoct. Wink

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pastel
Zaslal: po říjen 13, 2003 18:44 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
meator napsal:
A co to nově budované Umrlčí království? Myslíte, že o něm Vieen tuší?


Možno ešte teraz nie, ale čoskoro sa tí adepti prezradia ... veď určite im raz nejaký pokus nevyjde a potom sa ostatní budú čudovať, odkiaľže to ten kostlivý dráčik priletel ... Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zwejk
Zaslal: čt říjen 16, 2003 14:58 Citovat
Založen: 22.9.2003 Příspěvky: 26 Bydliště: Praha
Co bylo, bylo. Já bych se jen bál toho co se stane až Vieen opravdu propadne nekromancii úplně a pevně se chopí vlády. to už nám do smíchu moc nebude. pokud ti teda nekromant při animaci nerozřízne hubu od ucha k uchu. Já jsem renegád z Umrlčího království, takže obdiv u mě moc nehledejte. Ale jako Pj klobouk dolů. Tenkrát se snažil pomoct a šel si za svým. Teď se však bojme spíše toho co bude.
S pozdravem zwejk

_________________
Konečně tomu rozumím, máme stejné cíle, nezabíjej mě. Chápu.... Další prosby utnul svist meče....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.