Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Rady začáteníkovi

A_Vatar
Zaslal: po listopad 15, 2004 14:59 Citovat
Založen: 2.11.2004 Příspěvky: 4
Jsem začínající,troufale říkám až mírně pokročilý PJ.Na Asterionu hraji teprve poprvé.Můj hráč Ranoxim,čaroděj na 9.úrovni,se právě zúčastní výpravy na Gerrskou náhorní planinu.Neví,že na stejné místo jako on míří skupina Zylových skřetů.Cílem je artefakt v jezerním chrámu.Neví někdo jak by byl dotyčný léčivý artefakt asi střežen?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brada Tomáš
Zaslal: út listopad 16, 2004 11:08 Citovat
Anonymní
Tak určitě záleží na tom, jakého původu artefakt je a jak se tam dostal. Také jeho minulost a budoucnost jež mu máš předurčenou.
A_Vatar
Zaslal: út listopad 16, 2004 15:29 Citovat
Založen: 2.11.2004 Příspěvky: 4
Ten atefakt je posvátná mísa bohyně Estel,kterou obyvatelé Bonšeilanu (nebo nějak jinak,už si nepamatuju) používali k léčení nemocných.Moje družina ji má přinést do Rilondu kněžkám Estel.Pro její schopnosti ji chtějí i Zylovi generálové.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: út listopad 16, 2004 15:38 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Hmm tak vod Estalkyn tak to bych tam dál asi spíš pár pastí v podobě hádanek a tak. JJ a dal bych družince něco jako heslo k jednim dveřim od nejvyšší představený v Rilondu z řad Estelkyn může ti to pak pomoc kdyby se Zylovci dostali moc napřed...

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: út listopad 16, 2004 19:06 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
V Bongileanu by mohl být v pohodě střežen vyšší smrtkou nabo spektrou.
Případně v jezerním chrámu jí mohou používat ke svým rituálům goblini.To by bylo skvělý řešený.Léčivá mísa používaná goblina jako obětní krvavá mísa. Twisted Evil

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sven Ivanhwen
Zaslal: čt listopad 18, 2004 13:04 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Kenny napsal:
.... goblini.To by bylo skvělý řešený.Léčivá mísa používaná goblina jako obětní krvavá mísa. Twisted Evil


Jednou jsme sli pro krtitelnici. Mela byt v ruinach chramu, kde ted sidlili obri. Nevedeli jsme jak presne vypada, jen ze je zlata a kouzelna. Na obry jsme nemeli, tak jsme cmuchali a hledali velmi opatrne kolem. Nakonec se ukazalo, ze neni nikde, zato ze jeden z obru ma moc peknou HELMU!!! Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gegu
Zaslal: čt listopad 18, 2004 15:41 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Hezkýýý tak to je ranec Laughing

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: pá listopad 19, 2004 23:39 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Smile... a jak jste to s tou helmou vyřešili?!... jen tak ze zvědavosti:-)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sir Mikk
Zaslal: pá listopad 19, 2004 23:41 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Kenny napsal:
V Bongileanu by mohl být v pohodě střežen vyšší smrtkou nabo spektrou.
Případně v jezerním chrámu jí mohou používat ke svým rituálům goblini.To by bylo skvělý řešený.Léčivá mísa používaná goblina jako obětní krvavá mísa. Twisted Evil


... ty děláš Pj, nebo si hraješ na hráčeSmile))... Pokud PJ... tak bych se s tebou chtěl domluvit a někdy si zahrátSmile))... ale tak v 21:00... večer a při svíčkách... to by mohla bejt sranda:-))))

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Kenny
Zaslal: so listopad 20, 2004 12:54 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Já jsem PJ.
Takhle večer při svíčkách jsme pár dobrodružství hráli a pro hráče to bylo občas fakt na infarkt. Laughing

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so listopad 20, 2004 13:01 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
To my si vždycky zhasneme, světlo rozsvítíme tak na 10% (kámoš u kterýho hrajem, má takový ty lustry, který se rozsvěcujou postupně. dokonalý Laughing ) a pustíme si relaxační hudbu (většinou Vangelis, ty jsou dost dobrý).
Vždycky se dobře navodí atmosféra (a ta dělá hodně) a hraje se skvěle.
P.S: Nesmíte to ale přehnat, protože mě se už dvakrát stalo, že když jsem popisoval kanibalské značky v džungli, tak jsem dostal strach sám.. Laughing

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gegu
Zaslal: so listopad 20, 2004 16:40 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
JAS, světlo, hudba no prostě atomosféra a i hon za medvědem jak tažení Smile

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sven Ivanhwen
Zaslal: po listopad 22, 2004 12:41 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
To my si vždycky zhasneme, světlo rozsvítíme tak na 10% (kámoš u kterýho hrajem, má takový ty lustry, který se rozsvěcujou postupně. dokonalý Laughing ) a pustíme si relaxační hudbu (většinou Vangelis, ty jsou dost dobrý).
Vždycky se dobře navodí atmosféra (a ta dělá hodně) a hraje se skvěle.
P.S: Nesmíte to ale přehnat, protože mě se už dvakrát stalo, že když jsem popisoval kanibalské značky v džungli, tak jsem dostal strach sám.. Laughing


Osobne na takovyhle rekvizity neverim a nase skupina je nepraktikuje.
Dulezita je inteligentni zapletka, ktera musi sama o sobe hrace zaujmout a donutit je hledat (neobvykla) reseni, zapojit fantasii. Vnejsi podnety k tomu nepotrebujeme.
A ze se da bat i za plnyho svetla, to si pis Smile
BTW kdybych zhasnul na 10%, tak mi nejspis vetsina usne (prece jen pracujici lidi do pulnoci obvykle nevydrzi Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marek Stahl
Zaslal: po listopad 22, 2004 14:30 Citovat
Anonymní
Bez atmosfery to de, ale neni to ono.Poustime do toho vetsinou soundtrack Lotr I.Mozna se to nezda Iron maiden jsou taky cool, obzvlast Cd Dance with the dead.To se potom hraje jako po masle.
Sir Mikk
Zaslal: po listopad 22, 2004 16:02 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
Smile... atmosféra je třeba:-)... ale pokud to PJ nedokáže navodit, tak je to stejně jedno... kulisy nepomužou:-)

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 9
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.