Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Povolání

Jáké je vaše nejoblíbější povolání

válečník   [ 10 ]  
14%
  14%
hraničář   [ 20 ]  
29%
  29%
kouzelník   [ 20 ]  
29%
  29%
alchymista   [ 5 ]  
7%
  7%
zloděj   [ 10 ]  
14%
  14%
kněz   [ 3 ]  
4%
  4%

Celkem hlasů : 68
Kelwak
Zaslal: st duben 14, 2004 18:37 Citovat
Založen: 29.2.2004 Příspěvky: 27 Bydliště: Vysočina
Momentálně hraju za elfa - šermíře ale jako jedna z budoucích postav by mohl být Lovec přízraků ( subotamský mnich ), ale mám problém s jeho převedením na pravidla. Proto bych se chtěl zeptat jak by ste si jej asi představovaly a případné nápady ( nejlépe pak jestli jej někdo z vás nehraje a jestly jo jak jej má vyřešeného ). Například jak by asi vypadala procedůra s pojmutím simbiontů, jakou kombinací povolání ( těch běžných) by byl, kouzla jím používané, změněná působnost bylin atd. Budu vděčný za jakoukoliv připomínku Smile Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sven Ivanhwen
Zaslal: pá duben 16, 2004 13:27 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Kelwak napsal:
Momentálně hraju za elfa - šermíře ale jako jedna z budoucích postav by mohl být Lovec přízraků ( subotamský mnich ), ale mám problém s jeho převedením na pravidla. Budu vděčný za jakoukoliv připomínku Smile Smile


No, doporucuju se nechat inspirovat D@D - tam propracovaneho mnicha se spoustou ruznych dovednosti naleznes (i kdyz i tak se stale hodi spis pro NPC). Pokud pravidla nevlastnis, zkus nejakou hru na tohle tema - Neverwinter Nights, Icewind Dale II .....
Obecne si myslim, ze vytvaret nova povolani je zbytecne, ze se da slusne vyhrat i s tim, co uz vymysleno je (ale proti gustu .. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
M´te
Zaslal: út duben 20, 2004 18:18 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
Souhlas, nových pravidel není nikdy dost, najdu si čásek pošlu ti jednu svoji koncepci šuphotam!ského mnicha... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARIN
Zaslal: ne květen 23, 2004 19:59 Citovat
Založen: 23.5.2004 Příspěvky: 1
a co bard?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Mikk
Zaslal: út říjen 12, 2004 17:49 Citovat
Založen: 13.8.2004 Příspěvky: 104 Bydliště: Ďolík, Pelíšek
z5 k tématu... mě to bere za zloděje... pravda... ten je děsná nuda, pokud ho pojmete jako procentuální postavu (každou úroveň se mu o 2% zvýší to a o 3 ono:-/... Núúúúúdáááááá, ale pokud se domluvíte s PJ a pak si ty procent rozdělujete sami... tak je to sranda:-)... Můžete si vytvořit přesně takovýho zloděje, jakýho chcete... A pak - dá se s ním perfektně vyblbnout!... Laughing

_________________
S pravdou nemusíte souhlasit, ale nesnažte se ji umlčet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Switch
Zaslal: so říjen 23, 2004 12:07 Citovat
Anonymní
Tak já mám nejraději lučištníka, tzn. v praxi hraničáře-chodce. Není nad to stát v povzdálí boje, dívat se na to, jak se tam vaši druzi mydlí a pak jen decentně natáhnete tětivu svého luku a další nepřítel se přesunul do Stínů...
Sadaam
Zaslal: út říjen 26, 2004 12:50 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
To my povídej... jsem tudle na družinku poslal 11 trollů a po líté bitce jsem se poptal chodce, kolik mu chybí životů... odpověděl že plnej počet!
Musel jsem se začít smát a podíval jsem se do poznámek: jeho skore byly 4 hňupové - všichni postřílený lukem... (a k němu se opravdu nedostali blíž jak na pět metrů...). Mimoto si na útoky házel průměrně víc než jednu šestku...

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Raven Damiel
Zaslal: út říjen 26, 2004 17:54 Citovat
Anonymní
To chce zkontrolovat jeho kostku. Mě náš PJ kdysi dávno zabavil jednu, co měla v jedničce zavrtaný setrvačník Smile .
Sandro Sinae
Zaslal: pá listopad 05, 2004 23:53 Citovat
Založen: 4.11.2004 Příspěvky: 458 Bydliště: Shadows of Darklight
A co takhle nový povolání?
To by mě zajímalo, kdo vymyslel nějaký vlastní machry..?
Povídejte?
Nějaký taky mám, můžem měnit Very Happy

_________________
If you are ready to fight, you must be ready to fall..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: so listopad 06, 2004 13:45 Citovat
Anonymní
Sadaam napsal:
To my povídej... jsem tudle na družinku poslal 11 trollů a po líté bitce jsem se poptal chodce, kolik mu chybí životů... odpověděl že plnej počet!
Musel jsem se začít smát a podíval jsem se do poznámek: jeho skore byly 4 hňupové - všichni postřílený lukem... (a k němu se opravdu nedostali blíž jak na pět metrů...). Mimoto si na útoky házel průměrně víc než jednu šestku...

Přesně takhle to chodí u mě. Proč bych se tam měl mlátit se skřety (nebo kýmkoliv jiným) hlava nehlava? I kdž je zase an druhou stranu pravda, že kdyby nebylo těch barbarů, co se tam mlátí hlava nehlava, přiběhli by všici skřeti ke mně a zabili mě, to je taky fakt. Má jinak váš chodec ramawi? Jak vlastně tuto zbraň berete? My ji bereme téměř jako posvátnou věc, kterou může vlastnit jen nějaký elf, který se hodně zasloužil o blaho své vlasti. A ztráta svého ramawi se rovná ztrátě života. A jak říká náš PJ, počet lidí, vlastně elfů, kteří mají v moci ramawi, by se dal spočítat na prstech rukou. Ale znám případy družin, které si ramawi koupili na tržnici v Albireu, tak se ptát, jak to máte vy
Marek Stahl
Zaslal: so listopad 06, 2004 19:22 Citovat
Anonymní
U nas se ramawi bere jako dar za zasluhy od elfu.Sice ne posvatne, ale ucta se luku projevuje.
Raven Damiel
Zaslal: po listopad 08, 2004 9:34 Citovat
Anonymní
Náš sicco dostal ramawi jako dar za pomoc elfům, jenže jak jsme později zjistili není ramawi jako ramawi. Tohle jen zvyšuje útočnost o 1 a má delší dostřel. Navíc plně využít moc opravdového ramawi dokáže jen elf.
Sadaam
Zaslal: po listopad 08, 2004 10:57 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Ten náš chodec ramawi nemá ale zato má hezkej zvratnej dlouhej luk (5/+2, velkej dostřel 55 metrů) a k tomu pár šípů +2. A když usoudíme, že je na dvanácté úrovni, tudíž má dva útoky/kolo... Cool
Ramawi nemá rád, páč ta malá útočnost... (i dyž by s tim v současnosti měl úč asi 12/-1 a útoků 5/2 kola...)
Avšak máme elfku sicco (trochu míšená pouštní/lesní) a ta ramawi má (má s tim 12/-1, ale POUZE 3/2 kola útoků) a to jen díky protekci mezi elfí aristokracií. Jinak maj ramawi u mě jen elfové na vyšších úrovních, tudíž patřej mezi elitu.

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
gegu
Zaslal: po listopad 08, 2004 21:03 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Čabas pařani, nevim jestli si na mě ještě někdo z vás pamatuje asi už ne, ale ještě na starym audítku sem byl víc než pravidelnej návštěvník.
Naše banda už svoje nej+ asi zažila roky kdy sme DrD hráli denodeně a na úrovni až sme ji sami nezvládali:))Jezdili na GC, aj...Ted sme tak rok nehráli a ted to tak nák zkoušíme znova...jde to dost těžce času už neni zdaleka tolik jako dřív (spíš žádnej) ale uvidíme...

řekli sme si že nebudem hrát klasicky....tím myslím že si každej hráč vytvoří svou postavu a tu si bude vypuntíčkovávat a postupovat s ní...ale zkusili sme něco novýho a je to fajn. Vždycky když se sejdem tak se domluvíme co si zrovna zahrajem např. hevreny kteří přepadávaj karavany, nebo svě znepřátelený strany který proti sobě nák bojujou....prostě krátky náměty pokáždné z uplně jiného sudu...Jednou na 15 urovní příště jen obyčejného námořníka a je to moc ranec hrajemi i prosti sobě

Vim že to neni žádná super novinka, ale zajímalo by mě jestli tak taky někde hrajete nebo ste hráli?

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Marek Stahl
Zaslal: čt listopad 11, 2004 14:01 Citovat
Anonymní
Takhle jsme hraly, jenze si nikdy nenajdem cas dohrat to na jeden zatah.Najdem spis cas hrat nekolikrat a kratsi cas ( cca 3h ).Kdyz to pak nakonec dohrajem tak na dvakrat az trikrat, radsi pokracujem dal nez si nahazet zas neco uplne novyho.

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.