Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Hudba

Brada Tomáš
Zaslal: so září 04, 2004 10:26 Citovat
Anonymní
Můj styl je podobný jak u Galahada a Xaltotuna. Temná mystika je mi blízká. Když si přeložíte text např Septic flesh, Cradle of filth, Rhapsody, je to vážně zajímavá věc. Hudba vás pohlcuje a naplňuje strachem, obdivém a vší tou úžasnou atmosferou. Vždyť v každém z nás dlí zlo. A když to někdo podá náležitým způsbem, zanechá to ve vás něco, co vám už nikdy nikdo nevezme. Rád si poslechnu i nějaký Grind core, Noise ap. I to je hudba, které ne všichni rozumí.

Výborný je i zvukvé a hudební podbarvení Dračího doupěte. Musí to ale být hudba na podkreslení. Do pozadí. Hudba, která podchycuje atmosféru. Tohle ale musí být podchycený dost dobře. A je to hodně o přípravě.
Pastel
Zaslal: st září 08, 2004 8:25 Citovat
Založen: 7.10.2003 Příspěvky: 104 Bydliště: Londyn (aktualne)
2Brada: V tom prípade Ti odporúčam Bal-Sagoth, ich albumy sú baladicky ladené (skôr textom ako hudbou Smile) ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Switch
Zaslal: ne říjen 24, 2004 12:22 Citovat
Anonymní
Nejlepší zvuková kulisa je nějaký férový punk (třeba Houba nebo E!E) nebo hardcore jako Exploited či Streetmachine. Fakt, to se pak hraje jedna radost
Mtwango
Zaslal: ne říjen 24, 2004 15:22 Citovat
Založen: 27.9.2003 Příspěvky: 52 Bydliště: Praha, Kharovy Državy
Jo pusť si k nakemu dobrodruzstvi vod E!E Misu a uvidis jaka to bude zabava. Nebo kdyz druzinka prijde do hostince tak Pepíka nebo O všem a budete se bavit všichni Smile

_________________
Mtwango věnoval Astaronovi poslední pohled, zabodl svůj meč do prašné země, otočil se a prchl z bitvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
gegu
Zaslal: ne říjen 24, 2004 16:00 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
JJ Hardcore a punk to je vec, i kdyz ke hrani si je predstavit neumim Razz
To Switch: The Exploited určitě neni HC, to je punk jak hovado!

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Switch
Zaslal: ne říjen 31, 2004 16:35 Citovat
Anonymní
to gegu: The exploited je hácečková LEGENDA tak mě tady nepřesvědčuj, že je to punk. Jestli jsou exploited punk, tak bych pak rád věděl, co je u tebe hard core.
to Mtwango: víš o tom, že se jedna moje postava jmenovala Mtwango? Byla to hustá postava. Jiank včera jsem byl na Houbě a punk floid, fakt férový koncert.
to téma: Ještě třeba můžu staré dobré Visáče.
gegu
Zaslal: ne říjen 31, 2004 17:02 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
Ale ho*no Switschi je vidět že rozumíš punku stejně blbě jako dračáku...
Ale nechci se s tebou hádat ptže máš evidentně jinej styl, když máš rád zkomerčelý Visáče a Puk floid...
Jestli chceš uvést pořádnej Hard core tak co třeba X-core nebo Soulfly??

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Raven Damiel
Zaslal: po listopad 01, 2004 8:41 Citovat
Anonymní
Taky si myslím že The Exploited je punk..
Stormy
Zaslal: st listopad 03, 2004 20:20 Citovat
Založen: 8.6.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: ne
The Exploited je urcite punk.

jinak..

hudba: bud power-speed metal (Rhapsody, Blind Guardian, Dragonforce, Nightwish, Dark Moor, Avantasia, ...), punk-rock/punk-metal (Totalni nasazeni, Volant, Sum 41, Yellowcard, Dead Poetic, The Used, Story Of The Year, ...), love metal (HIM) a emo (My Chemical Romance). nesnasim hiphop, techno a pop (Britney atp.), nebo kapely co si hrajou na neco jinyho a pritom pop hrajou (Busted, The Rasmus).

radio: neposloucham

serial: meduza, simpsni, pratele. nenavidim stargate >)

_________________
almužničku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mtwango
Zaslal: čt listopad 04, 2004 15:25 Citovat
Založen: 27.9.2003 Příspěvky: 52 Bydliště: Praha, Kharovy Državy
Seriál: simpsni, pratele, futurama, red dwarf, zboznuju stagate Very Happy

_________________
Mtwango věnoval Astaronovi poslední pohled, zabodl svůj meč do prašné země, otočil se a prchl z bitvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kenny
Zaslal: čt listopad 04, 2004 19:37 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Tak to máme s Mtwangem úplně stejnej vkus.Škoda že zatím nezačali dávat nové díly Stargate.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mtwango
Zaslal: pá listopad 05, 2004 15:29 Citovat
Založen: 27.9.2003 Příspěvky: 52 Bydliště: Praha, Kharovy Državy
Sqely ted sem dostal Atlantis, 7. a necelou 8. řadu brány na hdd Laughing

_________________
Mtwango věnoval Astaronovi poslední pohled, zabodl svůj meč do prašné země, otočil se a prchl z bitvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Switch
Zaslal: so listopad 06, 2004 13:37 Citovat
Anonymní
Hardcore styl: Hej zajděte si do jakékoliv punkové hospody a zeptejte se, jestli jsou Exploited punk nebo HC. Já zrovna do jedné takové punkové hospy chodím a tam si jako všichni pankáči myslí, že Exploited jsou HC, takže vy mi tady můžete víte co... Teď jsem slyšel jedno z prvních alb Exploited a musím uznat, že to ještě punk je, ale novější alba jako Fuck the System nebo Beat the bastards už je úplně normální a férové hácečko. Visáči se mi zase tak moc nelíbía, ale je to česká legenda. Mám mnohem radši třeba Kohout plaší smrt, SPS, E!E, Houbu, Jaksi taksi nejsou špatní, Volant, GNU, Totální nasazení, Naive fighters, Plexis, Zóna A, Davová psychóza, N.V.Ú., nebo třeba Proti směru. Z cizích samozřejmě Sex pistols, Exploited, Rancid, Ramones, Subhumans, Kyuss, Antiflag, Liberator, Wlochaty, Podworkovi chuligani ale poslechnu si třeba i staré dobré Guns n'roses nebo Oasis, i když to už má k punku docela daleko...
seriál: Přátelé a Redakce není špatná (z těch nových seriálů asi nejlepší, na Náměstíčko se nedívám - nevychází mi to časově) a když stihnu tak MASH nebo Medúza.
Stormy
Zaslal: st listopad 10, 2004 21:27 Citovat
Založen: 8.6.2004 Příspěvky: 12 Bydliště: ne
Switch napsal:
Hardcore styl: Hej zajděte si do jakékoliv punkové hospody a zeptejte se, jestli jsou Exploited punk nebo HC. Já zrovna do jedné takové punkové hospy chodím a tam si jako všichni pankáči myslí, že Exploited jsou HC, takže vy mi tady můžete víte co... Teď jsem slyšel jedno z prvních alb Exploited a musím uznat, že to ještě punk je, ale novější alba jako Fuck the System nebo Beat the bastards už je úplně normální a férové hácečko.

hovno. Fuck the System uz mozna ma PAR prvku z hc, ale rozhodne to je porad punk. pro jistotu sem se jeste zeptal kamose kterej hc posloucha a ten mi to potvrdil (schvalne sem mu nerikal jmeno skupiny, ani ho nedaval do id3 tagu):

citace:

[21:10:02] <Stormteam> HardCabb|picoff> http://empetrojky.wz.cz/fuckingbastard.mp3 - je to HC?
[21:10:30] <HardCabb|picoff> Stormteam neni pac ma gprs a tohle by tahal hodinu
[21:10:51] <Stormteam> HardCabb|picoff> 420kB
[21:11:02] <HardCabb|picoff> ok
[21:13:35] <HardCabb|picoff> Stormteam a co s tim? song je to docela cool
[21:13:44] <Stormteam> HardCabb|picoff> je to HC?
[21:14:03] <HardCabb|picoff> hardcore?
[21:14:07] <Stormteam> j
[21:15:12] <HardCabb|picoff> Stormteam imho ne
[21:16:53] <Stormteam> HardCabb|picoff> ok, a podle tebe to je?
[21:17:20] <HardCabb|picoff> Stormteam ja nevim .. ale do hc tomu jeste neco chybi
[21:17:58] <Stormteam> HardCabb|picoff> co? Smile
[21:18:19] <HardCabb|picoff> Stormteam v hc je uplne jinej zpev .. toto je jak punk
[21:18:43] <Stormteam> HardCabb|picoff> parada, to sem chtel slyset Smile
[21:18:51] <HardCabb|picoff> Stormteam proc?
[21:19:00] <Stormteam> HardCabb|picoff> pac si to taky myslim
[21:19:10] <Stormteam> HardCabb|picoff> (btw, je to od Exploited)
[21:19:33] <HardCabb|picoff> Stormteam Exploited .. jasne -- to enni hc Smile
[/code]

_________________
almužničku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gegu
Zaslal: čt listopad 11, 2004 19:38 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
No to chce pochvalu, dobře si to ošéfoval Wink

Myslim Switchy že už bys nám moh veřit ta přesila je už neunosná...

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.