Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Rozmnozovani draku

Esiaros
Zaslal: čt srpen 05, 2004 8:21 Citovat
Založen: 4.8.2004 Příspěvky: 16 Bydliště: Asterion Zeme narku Posledni les Thurg
Chtel bych znat vas nazor na vec. V jedne kronice bylo psano o rozmnozovani skretu. Jestli jde i to, tak pak zalezi jen na soucasne fyzicke podobe tvora. Trapi me dale otazka, jesli by to mohl bejt treba duhovej drak(zelenej s cervenym). Nepredpokladam, ze by se rozmnozovali dobry se zlyma, a proto me toto netrapi. Prosim abyjste odpovedeli co nejdrive. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt srpen 05, 2004 10:39 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Pokud myslíš tu událost v Kronice, tak ji sám moc dobře nechápu, ale má to co dělat se smrtí Urgien..... viz. příběh "Procitnutí Urgien"

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: pá srpen 06, 2004 20:07 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Draci se snad rozmnožovat nemohou ne?
Protože jediný způsob,jak se objkeví drak,je pomocí tvárností.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: pá srpen 06, 2004 20:43 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Kenny napsal:
Draci se snad rozmnožovat nemohou ne?
Protože jediný způsob,jak se objkeví drak,je pomocí tvárností.

to je ale prd představte si rozmnožování zlobrů!(to sou ti kamení)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so srpen 07, 2004 8:45 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, řekl bych, že žádná myšlenková bytost se nemůže rozmnožovat, oni se v tom stínovym světě prostě čas od času oběví....
Drak se taky nemůže rozmnožovat, ale i mě někdy udivuje, kolik zlých draků bojovalo proti Arvedanům, a dokonce i Eldebradu..... Třeba jenom Astaron jich podle legendy zabil deset.... podle mě je to nějaký zamotaný...
Jo a s tím skřetem, je to dost divný... Nikdo neví jak dopadne souboj mezi Urgien a jejím bráchou.... třeba je ten skřet převtělená Urgien (reinkernovaná).... dost zajímavá by byla Urgien, jako temný bůh, s její mocí by si klidně mohla postavit vlastní panteon......

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: ne srpen 08, 2004 20:15 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Podle mě je na vlastní pantheon moc zlá a nesnese se s žádným jiným tvorem.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po srpen 09, 2004 7:58 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
No, abych pravdu řekl, ten panteon by se pořád rozmnožoval, ale taky by se pořád zmenšoval, bylo by to zajímavý...

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Esiaros
Zaslal: út listopad 02, 2004 9:59 Citovat
Založen: 4.8.2004 Příspěvky: 16 Bydliště: Asterion Zeme narku Posledni les Thurg
Bum-bum jestli to nevis tak draci nejsou myslenkovy bytosti. Draci jsou dusledkem tvarnosti a ta nema s myslenkovejma bytostma nic spolecneho. Podle mne Ugrien neni prevtelena do skreta,proste se narodil skret. Je to normalni bytost(narozdil od mysl. bytosti) a ta se muze rozmnizovat. Very Happy

_________________
Co te nezabije, to nestoji za rec. Co te nezabije, to se te pokusi zabit znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: út listopad 02, 2004 12:50 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Esiaros napsal:
Bum-bum jestli to nevis tak draci nejsou myslenkovy bytosti. Draci jsou dusledkem tvarnosti a ta nema s myslenkovejma bytostma nic spolecneho. Podle mne Ugrien neni prevtelena do skreta,proste se narodil skret. Je to normalni bytost(narozdil od mysl. bytosti) a ta se muze rozmnizovat. Very Happy

Ja sem to řikal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Marek Stahl
Zaslal: út listopad 02, 2004 14:24 Citovat
Anonymní
Podle mne by se myslenkove bytosti mohli rozmnozovat, ale pouze jen za predpokladu, ze u nich bude existovat smrt starim.
Jaros.ml
Zaslal: út listopad 02, 2004 15:20 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Marek Stahl napsal:
Podle mne by se myslenkove bytosti mohli rozmnozovat, ale pouze jen za predpokladu, ze u nich bude existovat smrt starim.

myslenkove bytosti urcite
ale draci ne
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Mortus
Zaslal: út listopad 09, 2004 13:29 Citovat
Založen: 16.4.2004 Příspěvky: 32 Bydliště: Na cestách a v hostincích...
Draci sice jsou v HM v oddělelení Myšlenkových bytostí, ale jenom protože mejí stejné imunity a rezistence. A myšlenkové se určitě rozmnožovat nemohou, protože by tady bylo Orghisů jak na...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: út listopad 09, 2004 14:09 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
skreti se muzou rozmnozovat, ale dite ktere se narodi nebude skret, ale prislunik rasy stejne jako byli jeho skreti rodice pred premenou ve skreta (popripade misenec elfa a cloveka napriklad), to ze se narodil skret (viz kronika) je naprosto vyjimecna udalost (viz reedice HM)

draci se ve sve draci podobe rozmnozovat nemohou (dobri draci se muzou menit zpet do sve humanoidni podoby, ale zli nikoliv, tí zustavaji v podobe draka na porad), postradaji reprodukcni organy.

myslenkove bytosti se IMHO rozmnozovat mohou, ale pouze ve Stinovem svete, nikoliv v Prirodni urovni Asterionu.

to ze v dobach arvedanu se objevovalo tolik draku je mozna zarazejici, ale je treba si za a) uvedomit, ze pribehy z arvedanskych dob popsane v HM jsou vicemene napsane formou povesti a nikoliv historicke reality a za druhe, draku tehdy bylo vice, protoze vice nez nyni zurila valka a konaly se veci ktere diky tvarnosti vzniku zlych draku napomahali (ale ani dnes neni draku malo (jeden u draciho stinu, dalsi zeleny je nekde v dzungli a mnoho jich je v Kharovych drzavach, kde cekaji na boj, jednoho ma take Zyl (nikoliv sebe :-))

PS: riste prosim na takoveto otazky uzijte FAQ ;-)

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Esiaros
Zaslal: čt listopad 11, 2004 12:42 Citovat
Založen: 4.8.2004 Příspěvky: 16 Bydliště: Asterion Zeme narku Posledni les Thurg
Kenisovi: Jak vis ze postradaji reprodukcni organy? Je to ,,normalni" bytost.

_________________
Co te nezabije, to nestoji za rec. Co te nezabije, to se te pokusi zabit znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cenis
Zaslal: čt listopad 11, 2004 13:48 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 493 Bydliště: Taros
Esiaros

a) jsem Čenis
b) vim to, protoze to tak je. a rozhodne nejsou normalni bytosti, ale bytosti stvorenou tvarnosti a tudiz zcela zvlastni

_________________
Krev není voda, leč nemá k ní daleko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.