Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Hlavní modul  ~  Reedice Hlavního modulu

Koupíte si Reedici hlavního modulu?

Ano   [ 42 ]  
71%
  71%
NE   [ 9 ]  
15%
  15%
Možná   [ 8 ]  
13%
  13%

Celkem hlasů : 59
Jaros.ml
Zaslal: čt srpen 19, 2004 21:46 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Ivrin napsal:
S dalšími tématy si už rovnou můžete hnít pod drnem.
Pánové, vy (přiznávám:čím dál vzdálenější)příchod DrD+ prožíváte, jako kdyby mělo jít o očekávané slevení vajec na tvrdo. Já jsem oproti tomu zatím v pohodě, ikdyž se už modlím, aby to už vydali, jelikož mě začíná nervovat jiná věc, než do nekonečna odkládané datum vydání: Jste to vy jako horký hlavy, rozběsněný kvůli věci nepodstatnější než je samotné hraní. Sice DrD+ vynese dozajista mnoho nového a co je nové, to se nám zdá ve většině případů lepší, ale když to má být tedy to nové, tak ať se autoři snaží z toho udělat kvalitní, klidně i za prodloužení lhůty. Potom bych se chtěl zastat autorů reedice HM. Dělají dobře, že čekají na vydání DrD+, jelikož by se(pokud by k tomu došlo) potom, co by reedice vyšla nezávisle na DrD+, mezi vámi našli tací, co by si ihned stěžovali, že chybí aplikace pro DrD+... Jistěže to je nepříjemné čekání, ale mě se zdá ještě nepříjemnější, když čtu vaše v některých případech i hrubé příspěvky ohledně čekání. Howq, domluvil jsem.


Drahej pane (už nevim jak)
je sice pravda že tady handrkujem pronic za nic ale voto de
a navíc kdybys byl co kčemu a aspoň trochu znalej tak víš že přesně votom (aplikace) ce mluví vjednom (teť nevim jak to nazvat) "článků"
o drd+ a navíc podle autorů je asterion tak pružnej že se dá aplikovat na jakoukopli verzi pravidel (teda aspoň myslim že sem to někde viděl) a potvrdit to můžu tím že i přesto že 99% z nás hraje pod hlavičkou 1.6tek
tak vychází aplikace k 1.5kám. a navíc četli jste někde v nějakym modulu
něco vstahujícího se přímo k pravidlům, já ne (leda v aplikacích)
tím bych teda autory chtěl pochválit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Ivrin
Zaslal: čt srpen 19, 2004 23:41 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
Když už se snažíš někoho oslovit, Jaroši, tak si alespoň přezdívku zapamatuj, nebo si to můžeš dokonce přečíst v sloupečku na levo od příspěvku(většinou bývá nad obrázkem).
Nechápu ten tvůj pojem "znalej", ale snad se tak můžu považovat alespoň za dostatečného(jelikož jsem v ohledu sbírání informací o DrD+ celkem iniciativní).
Neříkám, že je problém v Asterionu, kvůli jeho nějakému omezení pro jiné RPG hry (a tudíž pravidla), ale že je problém v nás samotných. Jak se několikrát projevilo i tady na Auditoriu, my Češi(a především my mladí) jsme zvyklí na pohodu a práce navíc nám dělá větší problémy než přeskok trhliny o šířce 10 metrů.
Jistěže modul je zaměřený na povrchový popis, bez kterého se neobejde žádný systém(ať už to může být DrD 1.2 nebo DnD).

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Shark
Zaslal: pá srpen 20, 2004 7:00 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Jsem rád, že jste se tak iniciativně pustili do debaty, takže si dovolím příspět troškou do mlýna z autorského pohledu.
Nebudu se zastavovat u věcí jako je použitelnost Asterionu v různých systémech, ale budu konkrétní co se týče reedice a aplikace na DrD+.
Následující informace mám od Bouchiho z Gameconu.
Návrh, že reedice má být vydána až po DrD+, je dílem Altaru, nikoli naším. Jelikož situace v nakladatelství je z finančního hlediska nepříliš příznivá, očekává se v Altaru, že po vydání DrD+ se celá věc zlepší.
Navíc nikdo z nás autorů nemá zkušenost s tímto herním systémem do té míry, aby si troufl vše zaplikovat. Pravděpodobně aplikaci na DrD+ udělají samotní autoři, kteří (někteří) pro změnu zkušenosti s Asterionem mají. Na nás pak bude konečná revize.
A je zde samozřejmě i další možnost - DrD+ bude mít takové problémy, že reedice vyjde nezávisle a aplikace na DrD+ se bude řešit jinak.
Jelikož my, autoři Asterionu, nejsme zaměstnanci Altaru ani tvůrci DrD+, nemůžeme podat podrobnější informace - na ně jsme odkázáni stejně jako vy.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jaros.ml
Zaslal: pá srpen 20, 2004 8:43 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Ivrin napsal:
Když už se snažíš někoho oslovit, Jaroši, tak si alespoň přezdívku zapamatuj, nebo si to můžeš dokonce přečíst v sloupečku na levo od příspěvku(většinou bývá nad obrázkem).
Nechápu ten tvůj pojem "znalej", ale snad se tak můžu považovat alespoň za dostatečného(jelikož jsem v ohledu sbírání informací o DrD+ celkem iniciativní).
Neříkám, že je problém v Asterionu, kvůli jeho nějakému omezení pro jiné RPG hry (a tudíž pravidla), ale že je problém v nás samotných. Jak se několikrát projevilo i tady na Auditoriu, my Češi(a především my mladí) jsme zvyklí na pohodu a práce navíc nám dělá větší problémy než přeskok trhliny o šířce 10 metrů.
Jistěže modul je zaměřený na povrchový popis, bez kterého se neobejde žádný systém(ať už to může být DrD 1.2 nebo DnD).


Promiň ale vlastně mě tvoje přezdívka ani nezajmá
nechci tady ponikom štěkat (ani tak to nemělo vyznít)
a nanic jinýho myslim reagovat nebudu poněvadž už vše bylo řečeno
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: pá srpen 20, 2004 12:00 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já taky nechci nikoho napadat, ani srážet autory (to nikdy !!!!!!). Vážím si jejich práce, a obdivuju ji..... jenom, nechci čekat dalších 6 let na vydání reedice...

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: pá srpen 27, 2004 13:16 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Ichi ichi ichi... Laughing

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cesty Hraničářů
Zaslal: ne srpen 29, 2004 20:16 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
Shark napsal:
Jsem rád, že jste se tak iniciativně pustili do debaty, takže si dovolím příspět troškou do mlýna z autorského pohledu.
Nebudu se zastavovat u věcí jako je použitelnost Asterionu v různých systémech, ale budu konkrétní co se týče reedice a aplikace na DrD+.
Následující informace mám od Bouchiho z Gameconu.
Návrh, že reedice má být vydána až po DrD+, je dílem Altaru, nikoli naším. Jelikož situace v nakladatelství je z finančního hlediska nepříliš příznivá, očekává se v Altaru, že po vydání DrD+ se celá věc zlepší.
Navíc nikdo z nás autorů nemá zkušenost s tímto herním systémem do té míry, aby si troufl vše zaplikovat. Pravděpodobně aplikaci na DrD+ udělají samotní autoři, kteří (někteří) pro změnu zkušenosti s Asterionem mají. Na nás pak bude konečná revize.
A je zde samozřejmě i další možnost - DrD+ bude mít takové problémy, že reedice vyjde nezávisle a aplikace na DrD+ se bude řešit jinak.
Jelikož my, autoři Asterionu, nejsme zaměstnanci Altaru ani tvůrci DrD+, nemůžeme podat podrobnější informace - na ně jsme odkázáni stejně jako vy.



Velmi pekne a tak ybch navrhl ze pripadne problemi s aplikacemi na DrD+ by se deali resit napsiklad zpsobem ze: by se udelali ke vsem jiz vyslim modulum by se ty aplikace vytvorili a vydali jako baleni ciste jenom aplikaci pro DrD+ (tj. jenom samotne aplikace).
jinak velmi by me zajimala priblizna cena reedice HM

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po srpen 30, 2004 15:05 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jo, to mě zajímá taky. Jinak souhlasím s tím, že by se mohli dát přířučky do jedné knihy, je to dost zajímavý nápad....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: ne září 05, 2004 19:21 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Aplikace na DrD+ by měla zahrnovat všechny doposud vydané moduly k Asterionu. Samostatné vydání aplikace by však bylo s největší pravděpodobností finančně neúnosné, pokud se závazný zájem o ni nebude měřit ve stovkách lidí. Jinak jak již bylo řečeno, nejsou-li pravidla, nebude ani aplikace. Záleží na tom, jak se autoři DrD+ vypořádají s nedodělanou prací, se spoluprácí v týmu a požadavky Altaru na dokončení projektu.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Cesty Hraničářů
Zaslal: ne září 05, 2004 23:04 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
velice by me zajimalo kdy prace na DrD+ zapocali jedno vim je to jiz davno a tak yb i celkem zajimalo co na tom jeste delaji kdyz tak dlouho kolem dvou let urcite slibuji za chvilinku uz to vyjde

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út září 07, 2004 9:58 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já mám takovej pocit, že se čeká asi tak 5 let, ale nejsem si jistej....
Jinak, podle mě by byl o samostatný "modul aplikací" slušný zájem....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: út září 07, 2004 19:51 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Podrobnosti o vývoji atd. byly teď popsány v novém Dechu Draka.Prý to začalo někdy roku 1995.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesty Hraničářů
Zaslal: čt září 09, 2004 14:08 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 75 Bydliště: PCE
hmm v tom pripade by me valmi zajimalo jestli jim tech 9 let stacilo nebo si vezmou jeste neco navic

_________________
Začaly se projevovat další podivné boční efekty.Z bouře se vyřinul vodotrysk malých olověných kostiček,které se rozkutáleli po praskající dlažbě.Zjevovali se čtyřstrané trojúhelníky,kruhy se dvěma konci a další obludnosti-nebojte se jenom se ucim kouzlit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Shark
Zaslal: ne září 12, 2004 19:20 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Jinak, podle mě by byl o samostatný "modul aplikací" slušný zájem....


Pokud ovšem tento tvůj názor nebude podpořen stovkami objednávek, jedná se pouze o další subjektivní pohled do budoucna, který však může být s velkou pravděpodobností mylný.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bliizard
Zaslal: út září 21, 2004 10:20 Citovat
Založen: 24.9.2003 Příspěvky: 75
Nevim proč jste všichni tak nedůvěřivý nikdddy nebylo vidání tak blízko.
Já se na pravidla docela dost těším určitě to bude lepší než normální dračák. Poznámky o mé naivitě si odpusttě stejně mě nezajímaj. A jestli tam mám nějaký pravopisný chyby tak těch ssí taky nevšímejte.


At žije DrD+

_________________
Má víra v ALTAR se zase vytrácí. Zas ty prodlevy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.