Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  A co vaši hráči?

Jaké máte hráče?

Výborní   [ 17 ]  
22%
  22%
Jde to, ale mají se ještě co učit   [ 40 ]  
53%
  53%
Mohlo být hůř   [ 16 ]  
21%
  21%
Tak nevím jestli se nepoohlédnu po jiné družině   [ 2 ]  
2%
  2%

Celkem hlasů : 75
Xillos
Zaslal: so květen 15, 2004 6:16 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
No vidis ja rikal ze NaS je na to dobrej... A fext je z HM... Cool Cool Cool

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: ne květen 16, 2004 8:55 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Včera sme to teda dohráli. Nebejt tý Katangy a spol., dopadlo by to asi hůř... Ten fext se zadařil. Válečníci maj o úroveň míň, a ten jeden dokonce začal útočit na vlastní (trpaslik bojovnik s vál. kladivem... jo jo zmatení je supr věc!) a hraničář jen tak zíral a nemoh se sám zúčastnit. Nebejt našeho nekrouše renegáta... Au. A lahůdkou nakonec byla neviditelná mumie, lítací a s hromadou dalších ozvěn prvků. A taky přišli o lovce přízraků (stoletej nekrouš se naštval, že mu zabili kostěnou opičku a pustli na ně mrak smrti. Až na toho lovce si všichni dobře hodili na past, no...) a trpaslík má mor. Nádhera.
Hráč hraničáře si myslel, že to je dobrodružství z netu. To mě potěšil, že se mu tak líbilo Smile

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Worech
Zaslal: čt červen 10, 2004 10:35 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 1
Budte pozdraveni Jak jste si zajiste vsimli tak sem tu novy. Pokusim se popsati moji 5 clenou druzinku -jelikoz je zatim nejvice originalni po asi 3 letech hrani coz uz je docela uspech. Laughing
Tak tedy : Hlavni je carodejka elfka Sona , ktera je zamilovana do carodeje Simoraka ( barbar upir- ja vim ze jsou velice rozdilne nazory o upirech v druzine , ale osobne si myslim ze to osvetli nektere chvilky) ten vsak miluje jen a jen svou kouzelnou knihu a chudak Sona ma smulu.Dalsi pak je alkoholicky sermir Polis-miluje jak lih tak Sonu ale ta ho samo sebou nechce a tak jeste vice pije Very Happy . nemohu tez zapomenout na orka lupice Siriho se soji prerostlou veverkou na ktere jezdi a se svou kouzelnou motyckou vypada opravdu uchvatne. Posledni je pak trpaslice Eliss drujdka s velikou laskouk motylkum a ptactvu.
Vsici jsou na +- 16 urovni a vsici jsou od prvni na Asterionu. jedina skoda je ze se mi druzinka zacina malinko zvrhavati do zla ci spise vse pro svuj prospech-krome Eliss ta se snazi vsechny kotit , ale to moc to nejde.
zatim se tedy loucim a ahola Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: út červenec 13, 2004 10:53 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Napíšu to jednoduše: u mejch hráčů, až na občasné vyjímky, mi hodně chybí kreativita...vono sou občas sice až nebezpečně prozíraví, ale většinou sou tak zbržďěný, že z toho člověk pění...stejně se mi zdál na dračáku nejlepší ten začátek "zlatá léta", kdy sme byli ještě nezkušený jak postavama, tak herně...to bylo úplně nejlepčejší Crying or Very sad

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Yb
Zaslal: út červenec 27, 2004 16:04 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Tirion er Daerlen napsal:
Napíšu to jednoduše: u mejch hráčů, až na občasné vyjímky, mi hodně chybí kreativita...vono sou občas sice až nebezpečně prozíraví, ale většinou sou tak zbržďěný, že z toho člověk pění...stejně se mi zdál na dračáku nejlepší ten začátek "zlatá léta", kdy sme byli ještě nezkušený jak postavama, tak herně...to bylo úplně nejlepčejší Crying or Very sad


Mě se vždycky líbí když začíná nová postava- ty začátky, kdy loví vlky, doručuje dopisy, přespává na senících a u cesty. U nových hráčů až tak nadšen nejsem.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Blood Moon
Zaslal: ne srpen 01, 2004 7:56 Citovat
Založen: 30.7.2004 Příspěvky: 23 Bydliště: Pce
Mě se vždycky líbí když začíná nová postava- ty začátky, kdy loví vlky, doručuje dopisy, přespává na senících a u cesty. U nových hráčů až tak nadšen nejsem.[/quote]


Svátá toď slova! (Bodejť, jsou taky vod boha!) Smile Twisted Evil Smile

_________________
Moje máma vždycky říkávala: "Život je jako bonboniera, nikdy nevýš co ochutnáš!!!"
-obr lidožrout-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne srpen 01, 2004 20:22 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
No já budu ze začátku novýho roku se svou grupou (staronovou, zase se do ni vrátil můj "prostý" (dáli se to tak říci) bratříček) rozehrávat novou hru. Budou začínat v okolí Torských pahorků, který teď spracovávám, a doufám, že to nebude taková katastrofa, jako posledně.... , jestli někdo znáte nějaký slušný hráče, či PJ z okresu praha východ, nebo ještě lépe z okolí čelákovic, dejte mi jeho mail, nebo tel.... dík Wink

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ekei
Zaslal: so srpen 07, 2004 12:27 Citovat
Založen: 6.8.2004 Příspěvky: 7 Bydliště: Albireo, Malá čtvrť
No já nedávno začal hrát z 50 procent s novou družinkou, která vypadá následovně. Zloděj-bard,ktrej odmítá vraždit lidi a nejdůležitější hodnota je pro něj jeho vzhled. Potom hraničář, který těžce raněn vyléčí 2 lidi, který skoro nezná a vrhne se do hloučku 6 kostlivců. Dále alchymista, který si nasbíral v prvním dobrodružství palivej sliz a teď s nim pomazává kliku od domu ve kterém se právě náš bard snaží o získání "příspěvku" na jeho existenci. A nakonec kouzelník, jehož nejpoužívanější kouzlo je hyperprostor směrem od bojiště. Docela fajn to sledovat, horší je snažit se to organizovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: út srpen 17, 2004 14:07 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tak si řekněte
problém je vtom že nikdo nechce číst pravidla
milionkrát si je četli ale vždicky si jen tak aby se neřeklo
Jednou se mě dokonce stalo že se mě ptali jak se hází na útok
no je toto normální?
U mě jo což je strašný
ale pak sem hrál s člověkem co pravidla četl x krát a pořádně a byla to staršná nuda prostě všecno muselo být eňoňuňo a to není vono
věrte mi buď te rádi za to co máte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Jaros.ml
Zaslal: út srpen 17, 2004 14:07 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tak si řekněte
problém je vtom že nikdo nechce číst pravidla
milionkrát si je četli ale vždicky si jen tak aby se neřeklo
Jednou se mě dokonce stalo že se mě ptali jak se hází na útok
no je toto normální?
U mě jo což je strašný
ale pak sem hrál s člověkem co pravidla četl x krát a pořádně a byla to staršná nuda prostě všecno muselo být eňoňuňo a to není vono
věrte mi buď te rádi za to co máte Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Jaros.ml
Zaslal: út srpen 17, 2004 14:16 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Ekei napsal:
No já nedávno začal hrát z 50 procent s novou družinkou, která vypadá následovně. Zloděj-bard,ktrej odmítá vraždit lidi a nejdůležitější hodnota je pro něj jeho vzhled. Potom hraničář, který těžce raněn vyléčí 2 lidi, který skoro nezná a vrhne se do hloučku 6 kostlivců. Dále alchymista, který si nasbíral v prvním dobrodružství palivej sliz a teď s nim pomazává kliku od domu ve kterém se právě náš bard snaží o získání "příspěvku" na jeho existenci. A nakonec kouzelník, jehož nejpoužívanější kouzlo je hyperprostor směrem od bojiště. Docela fajn to sledovat, horší je snažit se to organizovat.


Jo máš recht taki něco podbnýho prožívám.
V té mé družině je zloděj co odmítá krást protože nechce aby ho někdo okradl
Drujd co nezná ani jedno kouzlo.
Pak Hraničář (už skoro chodec) co neumí házet kostkou

a ti všichni nádávaj na Barbara válečníka kterej jim věčně zachraňuje životy prože nikdo znich nebojuje
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Ekei
Zaslal: út srpen 17, 2004 15:50 Citovat
Založen: 6.8.2004 Příspěvky: 7 Bydliště: Albireo, Malá čtvrť
Mě se konečně podařilo dostat je na jednu loď, všichni jdou za jedním cílem, sice každý kvůli něčemu jinému, ale aspoň to je družinka. Jenom ten Alchymista co se snaží zapálit Moymyrovo město a otrávil chov kuvíků (koho by napadlo napustit kbelíky na vodu louhem, jít do krámu a stěžovat si na zakalenou vodu v akváriích...) mi dělá furt trošku vrásky. A to už mají na krku 2 soudy. Asi budeme brzo začínat znovu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: út srpen 17, 2004 17:15 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Ekei napsal:
Mě se konečně podařilo dostat je na jednu loď, všichni jdou za jedním cílem, sice každý kvůli něčemu jinému, ale aspoň to je družinka. Jenom ten Alchymista co se snaží zapálit Moymyrovo město a otrávil chov kuvíků (koho by napadlo napustit kbelíky na vodu louhem, jít do krámu a stěžovat si na zakalenou vodu v akváriích...) mi dělá furt trošku vrásky. A to už mají na krku 2 soudy. Asi budeme brzo začínat znovu Very Happy


Tak mi teť bloudíme kolem erinu chci se podívat na barbarský ostarovi pak nějakou dlouho serii na moři a hurá na Lendor
no a taky chceme navštívit pouštní elfi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Ekei
Zaslal: st srpen 18, 2004 16:39 Citovat
Založen: 6.8.2004 Příspěvky: 7 Bydliště: Albireo, Malá čtvrť
Wowky! Lendor, pouštní elfové. Na to si netroufám, do politických machinacích na Lendoru se nějak zatím pouštět nechci(zatím ai vystačím s myšlenkou obnovení Svobodných měst) a pouštní elfové s tím svým proroctvím, to je moc filosofický na naši materiálně laděnou skupinku. Každopádně jsou to interesántná místa, tak proč tam nezajet...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st srpen 18, 2004 17:18 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já asi taky pojedu nanovo.... Vypadá to tak, že je nechám začít v té oblasti okolo Torských pahorků... . Moji hráči jsou až tak pořád stejní, že u mě není problém odhadnout za co budou hrát.
1) První hráč bude určitě trpoš válečník, protože za nic jinýho mu to nejde (jednou zkoušel bejt alchymista, ale hned ho zabili, protože s ním hrál stejně jako s válečníkem, a ještě k tomu furt mrmlal o tom jak strašně malý má von Ú.Č.).
2) Nafoukanej hobit zloděj, kterej je furt hobit zloděj.... Laughing Pořád se snaží bejt nenápadnej a balí elfky atd....
3) Totálně ale totálně posranej skřítek kouzelník, kterej nechce nikomu ublížit a nesnáší, když mu do vdolečků trpaslík tajně "voperuje" kus hovězího.... Razz
4) Můj bratr..... bůůůůůůůů Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . Co dodat, furt chce bejt něco novýho (zaklínač, bojovej mág, nindža atd. atd. atd.) a furt plánuje, co bude dělat, až bude mocnej...... což se samozřejmě nikdy nestalo, ani nestane... Cool Výsadně hraje za skřítka, aby mohl umět bojová umění, a občas to zkouší i za skřítků. Povolání většinou zloděj...
5) Tento "hráč" hraje jen občas a vždy za elfa hraničáře pod jmény El Hadži, Al Rašíd atd... . Miluje střelbu z luku, a to, když někomu amputuje koule.... .
6) Moje sestra, ta hraje jen příležitostně (naštěstí Cool ) Pořád chce něco někomu usekávat a posledně skončila tak, že jí trpasličí palice o váze několik set kilo praštila jak se říka přes papulu.. Laughing . Její obvyklá reakce: Já: Vidíte kolem sebe projíždět nějakého divného kupce, který... Sestra mi skočí do řeči: Fajn, co mu můžu useknout ? Tome, co mám tomu chlapovi useknout... Razz

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.