Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Zkáza Arrvedy

Byly Arvedané nejmocnější národ ?

Ano   [ 31 ]  
46%
  46%
Ne   [ 35 ]  
53%
  53%

Celkem hlasů : 66
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út srpen 17, 2004 11:03 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
To je výborný nápad !!! Mě by to taky zajímalo.
Na druhou stranu si myslím, že by ho někdo s magií mohl porazit. Nějaký mocný mág.... nebo skupina mágů a čaradějů...

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuk-Enek
Zaslal: pá srpen 20, 2004 17:59 Citovat
Založen: 5.6.2004 Příspěvky: 161 Bydliště: Praha
Proklínám všechny milovníky Arvedanů - ať se propadnou za svejma oblíbencema. Jak může někdo napsat, že si NEHRÁLI s řádem světa? Derteon - místnosti s odstíněným vlivem tvárnosti. Khar (v dobách kdy byl na jejich straně) - experimenty s mutací inteligentních bytostí. Stínový dýky, pro Khara! (Sedmnáctku nevzývám) Byli to šílenci a nezodpovědně si hráli SE VŠÍM s čím mohli, tedy i (a hlavně) s Řádem a to je zničilo. Mezi náma - jeden experiment nemůže zničit celou civilizaci, zničila je spousta experimentů, krátkozrakost, nezodpovědnost, hloupost... a můj výlev by mohl pokračovat.

Myslim, že to jsou Vznešení, nikoliv vysocí elfové, ale to nijak nezaručuju, tady se možná pletu... Boj Mezi nimi a Arvedany se skutečně stal - a musel být VELMI zajímavý. Rád bych ho viděl - Arvedani dostali přes klapačku tak, že je elfíci vypráskaly z Modrého měsíce na Asterion. A ty artefakty podle mě z Měsíce ani tak neodnesli, jako spíš ukradli.

PS - používejte čitelný barvy pro texty, když už si nenecháváte bílou (třeba červenou nebo světle modrou nebo tak). Ta tmavě modrá se musí označit, aby byla čitelná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jaros.ml
Zaslal: po říjen 25, 2004 18:04 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tuk-Enek napsal:
Proklínám všechny milovníky Arvedanů - ať se propadnou za svejma oblíbencema. Jak může někdo napsat, že si NEHRÁLI s řádem světa? Derteon - místnosti s odstíněným vlivem tvárnosti. Khar (v dobách kdy byl na jejich straně) - experimenty s mutací inteligentních bytostí. Stínový dýky, pro Khara! (Sedmnáctku nevzývám) Byli to šílenci a nezodpovědně si hráli SE VŠÍM s čím mohli, tedy i (a hlavně) s Řádem a to je zničilo. Mezi náma - jeden experiment nemůže zničit celou civilizaci, zničila je spousta experimentů, krátkozrakost, nezodpovědnost, hloupost... a můj výlev by mohl pokračovat.

Myslim, že to jsou Vznešení, nikoliv vysocí elfové, ale to nijak nezaručuju, tady se možná pletu... Boj Mezi nimi a Arvedany se skutečně stal - a musel být VELMI zajímavý. Rád bych ho viděl - Arvedani dostali přes klapačku tak, že je elfíci vypráskaly z Modrého měsíce na Asterion. A ty artefakty podle mě z Měsíce ani tak neodnesli, jako spíš ukradli.

PS - používejte čitelný barvy pro texty, když už si nenecháváte bílou (třeba červenou nebo světle modrou nebo tak). Ta tmavě modrá se musí označit, aby byla čitelná.


1) Pošli mi nějaký tvje informace protože jestli si to nevymíšlíš tak by mě zajmalo kde to bereš

2) Arvendané byli krátkozrací...........
Ale taky si vem že za každou chybou je úspěch neboli ponaučení (ikdyž oni se moc poučit nechtěli) Hovadinu co tě zabije neuděláš znovu

a když tak nesnášíš arvedany koho snášíš?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Esiaros
Zaslal: pá listopad 12, 2004 12:37 Citovat
Založen: 4.8.2004 Příspěvky: 16 Bydliště: Asterion Zeme narku Posledni les Thurg
Mocnejsi byli korullove. Jen kvuli sedmnactce zvitezili. Bez nich by nemeli sanci.

_________________
Co te nezabije, to nestoji za rec. Co te nezabije, to se te pokusi zabit znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: pá listopad 12, 2004 15:12 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Esiaros napsal:
Mocnejsi byli korullove. Jen kvuli sedmnactce zvitezili. Bez nich by nemeli sanci.


Kde to všechno bereš? seš autor nebo co? Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Shocked Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Jaros.ml
Zaslal: pá listopad 12, 2004 15:17 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Jaros.ml napsal:
Esiaros napsal:
Mocnejsi byli korullove. Jen kvuli sedmnactce zvitezili. Bez nich by nemeli sanci.


Kde to všechno bereš? seš autor nebo co? Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Shocked Shocked



Promiň ja si tě spletl chtěl sem citovat někoho jinyho a jinde
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
michalkorbel
Zaslal: ne listopad 28, 2004 8:39 Citovat
Založen: 26.11.2004 Příspěvky: 4 Bydliště: praha
I když skritci nejsou nejslabsi proti Arvedanum by nemeli sanci. Tak to vidim ja.

_________________
NIC neni tak dobre strezene, aby se to nedalo ukrast!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne listopad 28, 2004 14:21 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Cožeee ???????????????
Skřítci by jim nakopali klapačku !!!! Vždyť si vem, že jejich bojová magie byla o dost silnější než magie arvedanská, měli věže Wing Wej, obrovitánské města a dost kvalitní vojsko.... arvedani by neměli šanci !!!!

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alcor
Zaslal: pá listopad 11, 2005 9:30 Citovat
Založen: 24.8.2004 Příspěvky: 3
Víte co. Já sice dělám pána jeskyně a mám arvedany docela rád. Mezi náma Pj, nebejt arvedanskejch měst, hrobek PODZEMÍ, NEBYLO BY KDE ZAČÍNAT HRU.taky souhlasim, že vymysleli pár fakt dost gut věciček a artefaktů, třeba ty jejich stříbrný křusky. Twisted Evil No, ale mezi náma, co vlastně dokázali?Ničitelé světů?Hráli si na pány Arvedy, na Bohy a krutě se jim to vymstilo. utopili se sami v představě své vlastní dokonalosti. A když se začal jejich svět hroutit, tak nedokázali nic jinýho než zdrhnout. Elfové je z Modrýho měsíce vypráskali, protože tušily co by s jejich krásnou, milovanou(modrou???? Laughing ) planetkou provedli no a tak přišli na Asterion.A mezi náma, osvbobodili jen tak mimochodem zotročený svět od korullů.a přinasli civilizaci, to jim taky upřít nemůžete. a taky Hhara a to musí uznat i ti ci fandí světlý straně, že Khar je fakt borec a že by bez něj Asterion nebyl jako dřív a po tom co psali v kronice v Času temna tak ani nebude. Ať si to každfej přebere sám, ale možná, kdyby nemuseli zdrhnout před Kharem, tak by zničili i Asterion, stejně jako jejich domovskou Arvedu. A s tim ničenim, jen tak mimochodem, proč by to nemohl být nějaký magický experiment, který měl nepředpokládané účinky?Třeba se Arvedani chtěli povznést na rovnost šedých skřítků nebo draků, ten experiment mohl vyvolat nějakou zpětnou vazbu, která vyvrcholila ve zkázu jejich světa. A nedivil bych se kdyby u toho experimentu stál i Khar. pak se mu to přece na Asterionu povedlo (drakolidé) Ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: pá listopad 11, 2005 15:19 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Cožeee ???????????????
Skřítci by jim nakopali klapačku !!!! Vždyť si vem, že jejich bojová magie byla o dost silnější než magie arvedanská, měli věže Wing Wej, obrovitánské města a dost kvalitní vojsko.... arvedani by neměli šanci !!!!


ty víš že už stebou diskutuju dýl o tvých skřítcích ale víš co se mi líbý nejvíc jejich ... bylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Bohdan
Zaslal: po listopad 14, 2005 21:00 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Nechci se tady moc hádat jen mě zaujala otázka skřítci vs. arvedani myslim si že skřítci by se arvedanum asi ne úplně vyrovnali v magii ale na druhou stranu tady asi nikdo nepřemejšlel na tim kolik bylo skřítků a kolik arvedanů. Myslim že skřítku bylo jak sra.ek dokud byli jeste ve městech a i ted je jich hned po lidech nejvíc. A když má někdo mrtě lidí tak mu trocha zaostalosti nemůže vadit. Viz IIWW Rusáci si vystačili s hodně soudruhama a jak to vyhráli Smile

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: út listopad 15, 2005 20:36 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Bohdan napsal:
Nechci se tady moc hádat jen mě zaujala otázka skřítci vs. arvedani myslim si že skřítci by se arvedanum asi ne úplně vyrovnali v magii ale na druhou stranu tady asi nikdo nepřemejšlel na tim kolik bylo skřítků a kolik arvedanů. Myslim že skřítku bylo jak sra.ek dokud byli jeste ve městech a i ted je jich hned po lidech nejvíc. A když má někdo mrtě lidí tak mu trocha zaostalosti nemůže vadit. Viz IIWW Rusáci si vystačili s hodně soudruhama a jak to vyhráli Smile


Ale mi se ani tak nehádáme o tom kdo by vyhrál ale o principu a technologii.(nikdo proti nikomu vyhrávat neměĺ)

Ale tak mě napadlo jak by to vypadalo kdyby se Skřítci spojili s Arvedou?
No určitě by to s politických důvodů nešlo, ale to bych vynechal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Bohdan
Zaslal: st listopad 16, 2005 15:07 Citovat
Založen: 26.2.2005 Příspěvky: 197
Mě to teda tak připadalo o technologiích se ani nemusíte hádat arvedani měli lepší. A konec nebo se skřítci s tou atomovkou zapoměli pochlubit. Ale Wig wej jsou simpatický. Wink

_________________
Bůh mi odpustí, jeto ostatně jeho řemeslo.
Heinrich Heine 1856
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blind Guardian
Zaslal: čt listopad 17, 2005 12:07 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
Asi tak

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lamius
Zaslal: pá listopad 18, 2005 9:55 Citovat
Založen: 25.8.2004 Příspěvky: 256
Můj názor je, že by ten konflikt dopadl na remízu. Arvedani by nebyli schopní dobýt skřítčí území a skřítci by rozhodně nebyli schopní přejít do protiútoku. Vlastně by to dopadlo defacto stejně, jako konflikt skřítci vs. Khar.

_________________
Zyl je jediný pravý vládce a přepovědi jeho pádu jsou jen bláznivými bludy!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.