Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Zkáza Arrvedy

Byly Arvedané nejmocnější národ ?

Ano   [ 31 ]  
46%
  46%
Ne   [ 35 ]  
53%
  53%

Celkem hlasů : 66
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so srpen 07, 2004 8:51 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já myslím, že by to trvalo až moc dlouho..... a možná by arvedaníci měli dost velký potíže.... .
Vem si, Skřítčí bojová magie byla o dost silnější, než ta Arvedanská.... jejich věže Wing Wej.... dokonalost sama a kdyby se do boje s Arvedany zapojili šedí mniši..... .
Krom toho by hodně Arvedanů dezertovalo, a šlo by například za nějakým jiným vůdcem..... Když totiž bojovali s démonem, tak ten je napadal a ohrožoval, jenže skřítci by se spíš bránili, než útočili, to je jejich styl..... . Podle mě by se na jejich stranu připojili elfové, protože po bitvě pěti mečů neměli arvedany moc v lásce..... . No a kdyby to bylo před ní, nebo jen tak, tak nevim, ale taky by asi pomohli skřítkům... .
Sedumnáctka by zřejmě zůstala neutrální....
A ke skřítkům by se připojil les...

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: so srpen 07, 2004 8:59 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Já myslím, že by to trvalo až moc dlouho..... a možná by arvedaníci měli dost velký potíže.... .
Vem si, Skřítčí bojová magie byla o dost silnější, než ta Arvedanská.... jejich věže Wing Wej.... dokonalost sama a kdyby se do boje s Arvedany zapojili šedí mniši..... .
Krom toho by hodně Arvedanů dezertovalo, a šlo by například za nějakým jiným vůdcem..... Když totiž bojovali s démonem, tak ten je napadal a ohrožoval, jenže skřítci by se spíš bránili, než útočili, to je jejich styl..... . Podle mě by se na jejich stranu připojili elfové, protože po bitvě pěti mečů neměli arvedany moc v lásce..... . No a kdyby to bylo před ní, nebo jen tak, tak nevim, ale taky by asi pomohli skřítkům... .
Sedumnáctka by zřejmě zůstala neutrální....
A ke skřítkům by se připojil les...


Nemyslim že by 17nácka zůstala neutrální někteří by určitě nesouhjlasily
a taky by byl problém vtom že by se to na tuty dozvfěděl khar nebo jeden zjeho drakolidí a ti by to jen tak nenechaly
pošli mi něco o těch skřítcích
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so srpen 07, 2004 11:19 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Jde o to, že by arvedani dejme tomu porazili Khara... Laughing , no a pak by se v nich probudila touha dobývat dál a zaútočili by na Zlatý les. Měli by k dispozici cca. 6 knížectví a skřítci celý les + vrchy.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: so srpen 07, 2004 16:11 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Tan-min-wu (Bum-bum) napsal:
Jde o to, že by arvedani dejme tomu porazili Khara... Laughing , no a pak by se v nich probudila touha dobývat dál a zaútočili by na Zlatý les. Měli by k dispozici cca. 6 knížectví a skřítci celý les + vrchy.


Arvedani byli různí ale ne krvelační a majetkuchtiví měli dost a mohly by mít co chtěly i tak takže si nemyslím že by útočily
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: so srpen 07, 2004 17:36 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
To jsem si myslel taky, když jsem začínal na Asterionu, pokládal jsem Arvedany za vzor, čím více jsem ale jejich kulturu studoval a seznamoval jsem se s názory druhých, zjistil jsem, že z jejich řad vzešlo mnoho dobrých dobrodruhů a dobrých věcí (to vyplívá hlavně z Hlavního modulu, tam o arvedanech píší jako o hrdinech a bozích, ale oni ve skutečnosti s vyjímkou několika dobrých a prostého lidu byli lidé s vysokými cíli, a nic jim nestačilo), ale ještě více špatných. Kdyby se lidem dostala do rukou všechno arvedanské vědění, tak by byli horší, než Khar....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: ne srpen 08, 2004 20:09 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Jo ale tohle by Arvedani nikdy neudělali.Navíc to by bylo pouze v případě,že by chtěli dobývat.Kdyby chtěli ničit,tak by srovnali Zlatý les a Skřítčí vrchy se zemí aniž by tam jejich jednotky museli vkročit.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po srpen 09, 2004 8:04 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já sem to myslel čistě teoreticky.... kdyby se to tak stalo... . Ale popravdě pochybuju, že by se Arvedanům podařilo zničit les i vrchy. Skřítčí mágové by se nasrali a s pomocí lesa by kolem lesa vztyčili nějakou bariéru, nebo tak něco, a pak by zaůtočili, a jejich magie by Arvedany prostě zničila. Krom toho v té době by byla jejich magie v nejlepší formě a měli by svá města. Krom toho by bylo mnoho a mnoho mágů. A kdyby se k tomu připojilo horské císařství, tak by Arvedaníci měli velký problém.... Laughing

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: po srpen 09, 2004 19:54 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Na to máme zřejmě každý jiný názor.No ale nemá se cenu o tom bavit,protože Arvedáné jsou již zašlapání v prachu a skřítčí magie je teď spíš pro pobavení.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaros.ml
Zaslal: st srpen 11, 2004 12:22 Citovat
Založen: 3.8.2004 Příspěvky: 153 Bydliště: Olomouc - Litovel - Chudobín
Kenny napsal:
Na to máme zřejmě každý jiný názor.No ale nemá se cenu o tom bavit,protože Arvedáné jsou již zašlapání v prachu a skřítčí magie je teď spíš pro pobavení.


Ani z jedním nesouhlásím nikdy nevíš co si autoři vimyslí Laughing a skřítčí magie pro pobavení až tak moc není
Podle mě nebude trvat dlouho a nějakyho trhlýho autora napadne oživit legendu arvedanů(né že by se našlo živé město, ale spíš nějak tajemně dát lidem navědomí že by ...)
A kdyby se náhodou arvedané objevili tak by se ten zmatek co na asterionu je mohl uklidnit Cool (kdyby se dali dohromady ještě spár silnějšíma skupinama)

ale to se asi určitě nestane Razz Razz Razz Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: st srpen 11, 2004 17:00 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
COŽEEE ?????? JEN PRO POBAVENÍ ??????????????? TAK JÁ TI NĚCO ŘEKNU !!!!!!!!! (RESPEKTIVE TI TO NAPÍŠU Wink ). VÍŠ, KOLIK SKŘÍTČÍCH MÁGŮ UTEKLO ZE SKŘÍTČÍHO LESA V DOBÁCH VÁLKY ??? TISÍCE!!! A TI MAGII ROZVÍJEJÍ DÁL. A V HORSKÉM CÍSAŘSTVÍ SE POSTUP MAGIE NIKDY NEZASTAVIL...... .
P.S: Pokuď ti ta magie připadá pro pobavení, bež si (respektive tvoje postava, nebo družina se kterou hraješ) o tomto tématu popovídat se Zin Zarem do temné pagody... teď ti jistě Mr. Green rád Mr. Green vysvětlí, že to tak nebude, a přesvědší tě, že bude lepší, když ho nebudeš oslovovat Zin Zare, ale "Ó nejvyší, já tvůj nejponíženější služebník se ti kláním" Wink Laughing (mimochodem přitom budeš olizovat prach ze země Cool ).
P.S: To je ta nejlepší z možností, jak by to mohlo dopadnout...

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: st srpen 11, 2004 17:39 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Kdybych tam přišal já,PJ,tak by se klaněl spíš on mě. Laughing Jo skřítčí mágové,kteří teď bojují za Zyla!!!!Já teď myslel lesní skřítky.No ale ani v Horském císařství se jejich magie nemůže rovnat jejim dřívějším schopnostem.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt srpen 12, 2004 12:18 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Včera sem si jen tak četl Oblohu, a kdyby skřítčí mágové pronikli zpět do svých měst, tak by se stali velkou hrozbou...
Dobří jsou nyní nejen ti u Zyla, ale třeba taky ti v Minkoru a různí emigranti... . Co se Horského císařství týče, tak tam emigrovali tisíce skřítků, takže... Laughing

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: pá srpen 13, 2004 20:05 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To je pravda,ale ty skřítci,kteří tam emigrovali už ale většinou nechtějí nis s magií mít.ALe uznávám,že někteří z nich,jsou opravdu vynikající kouzelníci.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po srpen 16, 2004 17:54 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
No, většina z nich si podle mě uvědomila, co dělala za chyby, a snaží se je napravit, na druhou stranu se jich většina nechce zříci magie... takže se podle mě i snaží o to, aby se magie v lese používala, jako za dob císařství (tedy ve stejné síle, ale ne v takové tyranii... )K tomu by jim pomohli, kdyby to byli právě oni, kteří by zabili Zin Zara před očima všech..... .
Je to jen teorie, ale kdyby jim to vyšlo, a skřítky by tím zachránili od tyranie, tak by se jim povedlo docílit určitých úspěchů....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: po srpen 16, 2004 19:59 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No já myslím,že Zin Zara neporazí nikdo,kdo ovládá magii.Toho totiž Zin Zar zneužije a zničí ho skrz jeho magii.No ale uvidíme.Já sám bych přivítal,aby se jedno z těch tří dobrodružství v novém Hlavním modulu zaobíralo boji proti Zin Zarovi.Třeba jen okrajově.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.