Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Asterion  ~  Komentáře k Vaší tvorbě

Co si myslíte o příspěvcích ve Vaší tvorbě?

Líbí se mi   [ 12 ]  
44%
  44%
Některé ujdou   [ 15 ]  
55%
  55%
Nic moc   [ 0 ]  
0%
  0%

Celkem hlasů : 27
Sven Ivanhwen
Zaslal: st červenec 28, 2004 7:29 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Shark napsal:
Arvedanská pevnost
Příspěvek je velmi pěkně zpracovaný a jistě se dá v řadě her upotřebit. Podle mého názoru je text manuálu psán příliš formou a lá "zelené mozky", i když samozřejmě je pochopitelné, že od dokumentů tohoto druhu nelze čekat stylistickou perlu. .


Jen tak na okraj:
Nu ano, snazil jsem se o to, co to slo Smile - kazdopadne vojenske prirucky jsou napsane tak, aby KAZDY danou problematiku pochopil v co nejkratsim case a prehledne - vojaci maji s vychovou ruzne inteligentnich mladych muzu nekolikasetlete zkusenosti ... Smile

Taky jsem tim chtel trochu poopravit podle meho vseobecne uznavane nepravdive klise, o bezmezne hodnych a mirumilovnych Arvedanech.

Shark napsal:
Arvedanská pevnost
Trochu mi tam ještě neladí zmínka o trpasličích pokrmech jako zásobě. Zní to moc tolkienovsky a navíc by Arvedané zcela jistě byli schopni vytvořit si podobné jídlo lehce sami.


Kdyz ja mam k trpaslicimu chlebu vrely vztah (nejednou ho nase druzina pouzila jako zbran, jednou na nem vydelala slusny kapital, kdyz ho prodala jednomu vzdalenemu sberateli kuriozit ...... Smile)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shark
Zaslal: st červenec 28, 2004 10:03 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Sven Ivanhwen napsal:

Taky jsem tim chtel trochu poopravit podle meho vseobecne uznavane nepravdive klise, o bezmezne hodnych a mirumilovnych Arvedanech.


Cca od modulu Písky proroctví (zejména dobrodružství Stínová dýka) se stále jasněji ukazuje, že Arvedané rozhodně nebyli nějakým vzorem kladnosti - viz moduly VTB, OLD, FA.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kenny
Zaslal: ne srpen 01, 2004 19:51 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
To je pravda.byli to prostě lidé,kteří chybovali stejně jako my.Ale většinou to díky jejím schopnostem mělo větší následky.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sven Ivanhwen
Zaslal: po srpen 02, 2004 14:22 Citovat
Založen: 3.12.2003 Příspěvky: 108 Bydliště: Praha 4
Shark napsal:

Cca od modulu Písky proroctví (zejména dobrodružství Stínová dýka) se stále jasněji ukazuje, že Arvedané rozhodně nebyli nějakým vzorem kladnosti - viz moduly VTB, OLD, FA.


Vsiml jsem si toho (IMHO nenapadneho) jevu a trochu jej (nenapadne) vypichl Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wu-lin
Zaslal: st srpen 04, 2004 20:13 Citovat
Založen: 29.11.2003 Příspěvky: 10 Bydliště: Taros/Brno
Kruci. Moje chyba to co jsem zaslal byla asi prvotní verze Sad Ja si je očísloval a pak jsem označil tu špatnou(neodpustitelna chyba) Ta upravena verze měla mnohem horší statistiky a byla odtud vymazána setkání s Mortusem atd. i její výbava. Takže je mi to líto asi jsem teď za vola...

_________________
Kdo máš lucernu jdi první(Staré přísloví)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Wu-lin
Zaslal: st srpen 04, 2004 20:17 Citovat
Založen: 29.11.2003 Příspěvky: 10 Bydliště: Taros/Brno
Na začátku prázdnin jsem začal psát povídku, která se odehrává v Minkoru před plavenským útokem. Vložil jsem do ní co umím a hodlám ji zaslat sem(v rozmezí 12-ti dnů) Snad to nedopadne jak Mithrondor...

_________________
Kdo máš lucernu jdi první(Staré přísloví)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: čt srpen 05, 2004 10:51 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
To doufám, já bych tam mohl hodit nějaký životní příběh Timiliase er Thuerga, (Tan Min Wuna), ale je to dost dlouhý, každopádně se můžu pokusit....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shark
Zaslal: ne srpen 08, 2004 14:20 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Pokud chcete posílat rozsáhlejší příspěvky jako povídky, pošlete je raději na adresu prispevky@asterionrpg.cz a nikoli přímo do auditoria (jak to vyplynulo z některých sdělení), abyste ho nepřehltili.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Shark
Zaslal: pá září 30, 2005 15:26 Citovat
Založen: 16.9.2003 Příspěvky: 347 Bydliště: České Budějovice
Dunrilean
Po delší době se na našich stránkách objevil nový čtenářský příspěvek. Jedná se o podrobný a propracovaný popis Dunrileanu z pera Martina Antase, který nám už několik svých příspěvků poslal. Využiji proto této příležitosti k malému zamyšlení.
Relativně často dostáváme od čtenářů návrhy, abychom popsali tu a tu postavu, to a to místo nebo vytvořili ta a ta pravidla. Jak jsem již psal na jiném místě v tomto auditoriu, pokud se zrovna netrefíte do momentálních záměrů někoho z nás, sotva uspějete - tvorba Asterionu je pro nás především koníčkem a těm se člověk věnuje zpravidla tehdy, když k tomu má chuť.
Proto se snažíme čtenářům říkat, ať se nebojí a tvoří sami, pokud to momentálně potřebují. Řada z nich v této souvislosti dodá, že má vhodný námět, popis apod., který by mohl ostatní zajímat. Pro všechny takové máme vždy otevřené dveře, pokud svůj příspěvek dají dohromady a pošlou.
Jenže tady se objevuje první zádrhel - ono to s tou tvorbou ve skutečnosti nemusí být tak jednoduché, jak se zdá při psaní do auditoria. Mnoho takových "tvůrců" se odmlčí buď bez udání důvodu, nebo s tím, že mají na starost školu, práci, jiné hry apod., takže se psaní příspěvků nemohou věnovat. To je prostě fakt, se kterým se dá těžko hnout - kdo má pocit, že se musí/má/chce věnovat něčemu jinému, prostě se tomu věnovat bude.
To platí rovněž pro nás, "oficiální" asterionské autory. Na vrub této skutečnosti padají i některé nedodržené termíny, kvůli kterým se na naše hlavy občas snáší kritika. Zde bych znovu zdůraznil, že ačkoli se naše jména objevují v tiráži vydaných modulů, nejsme tvůrci "v hlavním pracovním poměru", tj. nedostáváme platy, ze kterých bychom mohli vyžít, a tedy se věnovat profesně jen a jen tvorbě. A kdo umí uvažovat trochu realističtěji, tomu musí dojít, že v českých poměrech tomu jinak nebude.
To jsem ale trochu odbočil, a proto zpět k příspěvkům. Dále existuje skupina lidí, kteří nám své příspěvky pošlou, často s tím, že by chtěli znát i náš názor. Máme zásadu, že když už si někdo s tvorbou dá práci, zaslouží si odezvu, byť na ni někdy musí delší dobu čekat (z výše uvedených důvodů). Od příspěvků, které chceme zveřejňovat, očekáváme také jistou úroveň - nechceme zveřejňovat vše, co dostaneme, jen proto, že nám to někdo poslal. Bohužel musím říci, že o většině těch, jimž na jejich příspěvky kriticky zareagujeme, už také víckrát neslyšíme.
Martin Antas patří k těm, kteří nejenže dokáží sepsat hodnotný příspěvek, ale také vydrží čekat na odezvu (i hezky dlouho Smile), zapracovat připomínky a navíc dát svému příspěvku solidní grafickou podobu a jak se lidově říká, prostě si s ním "vyhrají". Takových příznivců si vážíme a budeme rádi jejich příspěvky zveřejňovat.
V současné době se nám shodou okolností sešlo několik dalších dobrých příspěvků, na něž se budeme podle možností snažit zareagovat a případně je posléze uveřejnit.
Martine, ještě jednou díky a pro vás ostatní nechť je toto výzvou a pobídkou.

_________________
Co tě nezabije, činí tě silnějším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.