Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  PJs  ~  Komplexní Asterion

Chtěli by jste takovou výměnu událostí?

Ano, aktivně bych se účastnil, mám pár nápadů, o které bych se chtěl podělit.   [ 21 ]  
50%
  50%
Ano, pasivně bych se zúčastnil- pár dobrých nápadů se hodí.   [ 17 ]  
40%
  40%
Ne.   [ 4 ]  
9%
  9%

Celkem hlasů : 42
Yb
Zaslal: so květen 15, 2004 22:35 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Tak vás, všechny PJ, zdravím. Včera jsem přemýšlel, jak obohatit svůj Asterion o další rozměry, když tu mi byla vnuknuta myšlenka; nemůžeme utvořit jeden Asterion, ale můžeme utvořit hodně Asterionů se stejnými událostmi. Představuji si to tak, že by se založilo téma (toto, nebo další- spíše další, aby bylo čisté), kam by se dával podrobný popis určitých událostí a kdo by chtěl, mohl by si je kompletně převzít do svého Asterionu. Chápete? Šli by jste do toho?

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Kostra
Zaslal: so červen 19, 2004 23:11 Citovat
Založen: 21.2.2004 Příspěvky: 38 Bydliště: Dálavy čas od času brno
UF,tak tohle téma seslalu samo nebe.Mně nápady dochází hodně rychle.To je tak když je člověk současně ve třech družinách současně. Takže čekám na další rozkazy.

_________________
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel nerovno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M´te
Zaslal: út červen 22, 2004 23:53 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
zajímavost...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: út červenec 27, 2004 16:10 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Delší dobu jsem tady nebyl, omlouvám se. Co se týče tohoto nápadu, pokud jste pro, rád bych do toho šel. M2 to přijde jako dobrý nápad a co vám může bránit si z toho převzít jen to, co chcete?

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne srpen 01, 2004 19:49 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Já bych do toho taky šel, sice jsem tady delší dobu nebyl, ale rád se připojím, připadá mi to jako dobrý nápad... . Kde by jsem (jsme) měli začít ? Chceš abychom psaly důležité události a změny, které se v "našem" Asterionu udály, nebo to, co bychom nechtěli aby se událo, třeba z budoucnosti Asterionu, co je psaná v modulech.... a kdyby, tak od jakého roku ???? 845 k.l. , nebo jiného a popřípadě kterého ?

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yb
Zaslal: út srpen 24, 2004 15:32 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Tak, bylo založeno téma, kam můžete vkládat vaše úryvky a události z vašeho asterionu. Ještě jednou bych rád připomenul, že cokoliv off-topic bude smazáno. Dotazy, připomínky, hodnocení, pište sem. A hlavně se zapojte.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po srpen 30, 2004 14:56 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Tak jo, určitě brzy přispěju....

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadaam
Zaslal: po srpen 30, 2004 16:10 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Jestli by vás to zajímalo, tak jsem sepsal jakýsi deník naší družiny - události jednoho asterionského roku (850). Je to asi na 10 stran A4 ve wordu takže sem to asi dávat nebudu, ale zájemcům to mohu poslat. A nebo sem budu psát jen ty úryvky.... taky možnost.

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Yb
Zaslal: po srpen 30, 2004 20:30 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 230 Bydliště: Plzeň
Sadaam napsal:
Jestli by vás to zajímalo, tak jsem sepsal jakýsi deník naší družiny - události jednoho asterionského roku (850). Je to asi na 10 stran A4 ve wordu takže sem to asi dávat nebudu, ale zájemcům to mohu poslat. A nebo sem budu psát jen ty úryvky.... taky možnost.


Tak to pošli třeba mně (mám zájem) a úryvky sem hoď.

_________________
Povolání: Bůh
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: út srpen 31, 2004 8:59 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Taky bych měl zájem...

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: út srpen 31, 2004 17:04 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
Taky bych si to rád přečetl.Můj email je Kenny22@seznam.cz

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brada Tomáš
Zaslal: út září 07, 2004 13:02 Citovat
Anonymní
Taky jsem zvědavý bradatom@seznam.cz Laughing S tím, že sem asi taky něco hodím. Moje pstavy toho totiž na Asterionu docela dost natropily. Twisted Evil
BuKulak
Zaslal: st září 08, 2004 16:13 Citovat
Založen: 8.9.2004 Příspěvky: 1
Mne to hod prosím taky Wink .Můj E-mail je OndraSkowronek@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sadaam
Zaslal: po září 13, 2004 10:33 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Tak zde první úryvek z mého deníku. Časem hodim další a snad i popis naší družiny.

Deník Slavomíra Brezinského a jeho spoludružiníků

12. novorost, 850
Konečně se mi, po celých dvou aldenech, podařilo sehnat kvalitní papír a pomůcky na psaní. Mohu tak bez potíží sepsat své zážitky a příhody.
Myslím si, že nebudeme na tomto vyhnaneckém ostrově trčet příliš dlouho. Na to jsme moc svobodní. I když Svobodná města před více než měsícem zanikla, jejich duše nás neupustila! Až se dostaneme zpátky do Dálav, budeme bojovat za naše ideály. Imram se mnou souhlasí, že by Orlí poutníci svůj boj neměli vzdávat. Jenže teď to budou mít složitější, když zahynul Firun a nemají nikoho, kdo by je vedl. Jsou jistě rozprášeni po celém Asterionu. Snad se podaří vybudovat nové centrum Poutníků v Tarosu.

26. novorost, 850
Dlouho jsem se nedostal k psaní deníku. Měli jsme zvýšenou pracovní dobu. Za poslední alden jsme stihli vykácet snad půl džungle. Jak já tohle místo nesnáším! Pevnost s vojáky je nám uzavřená, tím i přístav. Kibongwe tu dělá rybáře. Naplánovali jsme proniknutí do přístavu jeho loďkou. V noci.
Potom by jsme ukradli loď a odpluli. Ne. Zamítli jsme. Potřebovali bychom pomoc ostatních, ale ti nejsou v žádném případě na naší straně a v podstatě tu vládne Jarloch a ta jeho sebranka. Jednou si je podáme.

3. rozkvet, 850
Jarloch nás dneska nechtěl pustit k jídlu! Prý, že málo pracujeme a jenom se flákáme. Fakt hovado. Kibe loví oběd, Imram pomáhá dělat oběd, Sereg opravuje nářadí, já dělám dřevo a Čiu pomáhá na farmě a sbírá všemožný ovoce. Aspoň nám připravil zdravej oběd.
Už mám sto chutí tomu kreténovi rozbít držku. Ale ještě není čas. Teď ještě ne.

12. rozkvet, 850
Konečně! Jarloch mě vyzval na souboj. Vlastně spíš já, ale to je teď jedno. Seběhlo se to rychle. Čiu-Chan zjistil, že ten ?nešťastně? zesnulý bývalý vůdce vyhnanců byl zabit Jarlochem. Samozřejmě, že zapíral a naše obvinění si nenechal líbit. Vytáhnul na mě kudlu, že mě zapíchne jako prase nebo co. Mno, za chvíli už jsme byli v sobě. Pak na mě šel ze zadu ten jeho tlustej pohůnek, ale toho zpacifikoval Sereg.
Mezitím se kolem nás utvořil kruh čumilů. ?Ten novej se pere s Jarlochem! Ten skončí v džungli! Bude novej vůdce. Co myslíte, kdo to vyhraje?? Pokřikovali na nás, ale my jsme byli jinde. Jen já a Jarloch. Nepřátelé snad už od narození.
Skončilo to tak, že jsem z Jarlocha málem vytřískal duši, i když jsem dostal taky co proto. Sereg ?uválel? tlustoprda, že málem splasknul. Kibe se rval s tim barbarskym pirátem, a když už ho, taky polozrušenej, dorazil, proradnej ?duchovní? Kibeš mu udělil ránu zezadu do hlavy (toho si podal Imram a byl šmitec).
Se člověk diví, ale Kibe byl načatej prej nějakou kočičkou z džungle, jak se vracel z obchodu s domorodci. Napadla Střicha, toho co ved s divochama obchody. Kibe jí nemoh zastavit, toš běžel pro pomoc, ale přiběhl rovnou do rvačky.
Střicha jsme našli mrtvého s vyrvaným srdcem, vedle se choulil k smrti vystrašenej rybářův synek Oldík. Kočičku jsme nechali kočičkou a vrátivší se do vsi jsme začali zavádět novej pořádek. Stali jsme se vůdci vyhnanecké kolonie.

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
doudys
Zaslal: so leden 05, 2008 2:07 Citovat
Založen: 25.11.2004 Příspěvky: 3 Bydliště: Na celém širém Asterionu... / jinak Brno
Taky se připojuji s prosbou zaslání na j.duda@centrum.cz

Jinak pro ostatní: Naše družina má svůj blog, kde mimojiné najdete zápisy hráčů z jednotlivých sezení. Dostupné z: baceri.blogspot.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.