Obsah fóra Asterion Auditorium
Autor Zpráva

<  Ostatní  ~  Třetí kontinent, Aurean a vůbec vše o Arvedanech

Podaří se někomu najít Třetí kontinent ?

Ano   [ 30 ]  
76%
  76%
Ne   [ 9 ]  
23%
  23%

Celkem hlasů : 39
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: ne leden 04, 2004 17:46 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Podělte se tu o své znalosti o Arvedanech, jejich životě, technologiích, minoulosti, o jejich městech, zvycích a ..... bájném třetím kontinentu. Vždyť, když dáme hlavy dohromady, podařilo by se nám dát něco dohromady, a objasnit nějaké věci. Piště sem vaše dotazy o Arvedanech atd. a odpovídejte na ně druhým. Vždyť co je lepší než vzájemná spolupráce.
P.S: Chtěl bych se zeptat hned na několik věcí. Za prvé, kde leží Aurean, nebo to co z něj zbylo, a potom, kde leží, a jak vypadá třetí kontinent.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: ne leden 04, 2004 19:53 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No tohle by se spíš hodilo do tématu pro PJ.Třeba jeden můj hráč žije tím, že hledá cestu na třetí kontinent.To ti radši napíšu na poštu.A Aurean, jestli se nemýlím, ležel na území dnešního Umrlčího království.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tan-min-wu (Bum-bum)
Zaslal: po leden 05, 2004 10:48 Citovat
Založen: 27.11.2003 Příspěvky: 511 Bydliště: Momentálně dálavy, jinak Horské Císařství
Hmm, hodím to na PJ, ale v modulu NaS o Aureanu nebylo nic.

_________________
Me linwa temir Skřítčia !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meph
Zaslal: čt květen 13, 2004 10:36 Citovat
Založen: 24.10.2003 Příspěvky: 28 Bydliště: Valašská Bystřice
Tohle téma by opravdu mělo být v oddílu PJ, ale nechť. Já osobně jako Pj jsem si provizorně umístil Aurean do nejzasší části umrlčího království, protože je to místo, které se k tomu doslova nabízí. Temné, jakoby zlikvidované obrovskou katastrofou, ale přesto "živoucí". No a pro zajímavost by tam taky mohl mít své hlavní sídlo Khar, jako přeživší a momentálně nejmocnější Arvedan.(To je samozřejmě spíše návrh autorům Asterionu). Když už dobrodruhové hledají bájnou zemi, tak, pokud existuje, ať tam nejdou opravdu veliké překvapení. Bylo by taky zajímavé, kdyby takovéto dobrodruhy Khar nějakým způsobem donutil přidat se k jeho armádě, a tajemství této země nesmět vyzradit......Musí být zábavné hrát za temnou stranu i když je to poněkud nemorální.Ale takový je život. Tož tak.

_________________
Freedom for Wallachian Kingdom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gegu
Zaslal: čt květen 13, 2004 14:47 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 130 Bydliště: Havlíčko Brodsko
My sme už za temnou stranu hráli a to tak že sme byli wšichni nekromanti každej z jiný frkace já byl vládce mysli...báječný.... Někdy to plánujem zopakowat, ale už ne jako nekroši maximálně jeden spíš temnej kněz a pak třeba nějakej assasin nebo temnej kouzelník.... Very Happy

_________________
"Krev je jen tekutina a proto vždycky poteče" Nejmenovaný trpaslík se sekerou zdvyženou k smrtelnému zásahu na poraženého elfa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Xillos
Zaslal: čt květen 13, 2004 19:58 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 149 Bydliště: PCE
To by nemuselo bejt spatny... U nas uz temnou postavu mame jmenuje se... necekane... Ivrin aneb Zabijak pratel... Twisted Evil

_________________
Zas jednou na Auditko...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sadaam
Zaslal: pá květen 14, 2004 21:03 Citovat
Založen: 7.3.2004 Příspěvky: 621 Bydliště: Turnov / Praha / pevnost Buk (LPS)
Naše družinka je plná dobrodinců a už mě to docela přestalo bavit. Tak sem je zbavil super hodnýho (a mocnýho) elfího čaroděje, takže je nemá kdo umravňovat. Začali se "kámošit" s KNS, mučej svý zajatý nepřátele (a že jich je dost! v průměru jeden za dva dny...) a vymejšlej kuriozní způsoby poprav.... A taky se združili s nekroušem - "renegátem". Nádherný proměny Smile
Jo a navíc se náš elfí hraničář dal na drogy... Laughing

_________________
"Narodíš se jen jednou, žiješ jen jednou, umřeš jen jednou... a tak pořád dokola!!" - skřítčí minstrel Skřivan Skřivánek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
M´te
Zaslal: po červenec 12, 2004 11:18 Citovat
Založen: 6.10.2003 Příspěvky: 98 Bydliště: f-m
To je přeci jasné, že jednou třetí kontinent někdo najde... Nějaký potřeštěný mořeplavec přesvědčí keledorskou vládu, že je to doibrý kšeft a s představaou toho, že dorazí až do Indie vypluje na západ, aby se mu tam do cesty postavila nějaká za***** pevnina...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tirion er Daerlen
Zaslal: ne červenec 18, 2004 11:52 Citovat
Založen: 20.9.2003 Příspěvky: 127 Bydliště: PCE(Albireo-chrám Gorův)
Jo a bude to elf a bude se jmenovat Kol'umbus... Mr. Green

_________________
Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné, ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivrin
Zaslal: čt červenec 22, 2004 9:57 Citovat
Založen: 14.9.2003 Příspěvky: 338 Bydliště: PCE(Albireo-Tabitský les)
A za nějakou dobu po tom bude premiéra očekávaného trháku v Hollyweedu: 856: Dobytí háje. Mr. Green
A když už jsme u těch filmových trháků, zapoměli jsme na film oceněný 4 Olafy od hevrenského režiséra Quentína Taretinoa, narozeného v jedněch z Kharových držav: Kill Taranis-Volume 1 Cool

_________________
We are here in order to die...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ
Gro$a
Zaslal: st prosinec 08, 2004 14:56 Citovat
Založen: 3.12.2004 Příspěvky: 67 Bydliště: Minkor
Tirion er Daerlen napsal:
Jo a bude to elf a bude se jmenovat Kol'umbus... Mr. Green


Ja bych to spise udelal jako dobrodruzstvi , ale nikdo ze clenu by se nemusel dozvedet, ze je to 3. ontinent
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berdyan
Zaslal: čt květen 12, 2005 7:00 Citovat
Založen: 11.5.2005 Příspěvky: 87
No jestli nkdo najde třetí kontinent, bezpochyby tam najde nějaký odkaz Arvedanů. Tím se do "civilizovaného" světa dostane jejich technologie, magie a to, nad čím oni bádali dostidloho. Takže by si s tím hledáním měli lidi dát pěkně na čas.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blind Guardian
Zaslal: čt květen 12, 2005 15:34 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
A existuje nějaký další kontinent? Nejsou to jen ostrovy Zářícího slunce?

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blind Guardian
Zaslal: čt květen 12, 2005 15:34 Citovat
Založen: 3.1.2005 Příspěvky: 593 Bydliště: na cestách-vyhnanec...
A existuje nějaký další kontinent? Nejsou to jen ostrovy Zářícího slunce?

_________________
Jsem hrdina a jsem zpátky
se zbraněmi a magickými kouzly
zodpovím každičkou otázku
-Blind Guardian
Tales from Twilight World
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenny
Zaslal: čt květen 12, 2005 20:28 Citovat
Založen: 17.9.2003 Příspěvky: 609 Bydliště: Celý Asterion
No původně jsem si to taky myslel,ale nakonec bylo v Čase temna,že 3.kontinent skutečně existuje


Naposledy upravil Kenny dne po květen 16, 2005 18:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Já nejsem odpadlík, jak vy tvrdíte a vašim soudům se jenom směju.Já jsem jenom rozšířil poznání dané našemu národu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Zobrazit příspěvky z předchozích:  

Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přidat nové téma

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.